V Zeleni dvorani v Puconcih so domače odbojkarice Keme Puconci gostile Formulo Formis. Gostje, ki letos ciljajo na navišja mesta so bile boljše s 3 : 1 v nizih.

Kema Puconci - Formula Formis 1 : 3 (12 : 25, 25 : 21, 22 : 25, 17 : 25)

Srečanje v Puconcih so bolje začele gostje, ki so v prvem nizu predvsem po zaslugi dobrega servisa in nekoliko slabšega sprejema domačih prišle do prepričljive zmage. V nadaljevanju so se domače odbojkarice zbrale in z nekaj odličnimi napadalnimi akcijami nakazale, da se lahko borijo tudi proti najboljšim. V drugem nizu so prišle do zmage in izenačile na 1 : 1.

Tretji niz je bil odločilen, saj sta se ekipi izmenjavali v vodstvu, toda več zbranosti in tudi športne sreče so imele gostje, ki so v zaključku niza uspele streti odpor domačih igralk in povedle z 2 : 1. Predhodna niza sta domačim odbojkaricam očitno vzeli preveč moči, saj so v tretjem nizu precej popustile in igralke Formisa so se veselile šeste zmage v letošnji sezoni.