Nogometašice Pomurja Cardiffu morale priznati premoč.

ŽNK Pomurje Beltinci je včeraj odigral prvo kvalifikacijsko tekmo v skupini 3 za nastop v ligi prvakinj. Na soboški Fazaneriji so se Pomurke pomerile z igralkami Cardiff Met. Njihove načrte je najprej prekrižala poškodba Vite Žolek, nato pa še zadetek v končnici dvoboja. Po odločilnem golu Madison Schupbach v 89. minuti so žuto-plave tekmo izgubile z 0:1

V skupini, ki jo gostita Murska Sobota in Beltinci, sicer igrata še gruzijski Nike in škotski Hibernian, dekleta pa tako čakata še dve tekmi.

V soboto se obeta obračun z Gruzijkami, prihodnji torek pa še s Škotinjami, pri čemer bo v skupinski del lige prvakinj napredovala le zmagovalna ekipa skupine.