Nogometaši Mure so odigrali še tretjo pripravljalno tekmo v pripravah na spomladanski del sezone. Tokrat so se pomerili z Beltinci.

Muraši so že zakorakali v tretji teden priprav na spomladanski del sezone in v tem času odigrali že dve pripravljalni tekmi. Proti madžarskemu prvoligašu ZTE so remizirali s 3 : 3, Medžimurje iz Čakovca pa so premagali s 3 : 0.

Danes je bil pred njimi obračun z Beltinci, ki igrajo v drugi slovenski ligi.

Murin strateg Ante Šimundža je na igrišče poslal dve enajsterici. V prvem polčasu so zaigrali Obradović, Kous, Maruško, Kaučič, Pucko, Šporn, Horvat, Mandić, Maroša, Šušnjara in v konici napada Žižek.

V drugem polčasu pa so priložnost dobili Gyergyek, Karničnik, Gorenc, Karamarko, Šturm, Kouter, Brkić, Simić, Knežević, Bubnjar in mladi Cipot.

Prvi polčas se je končal brez zadetkov.

50’. Vodstvo Mure. Andrija Bubnjar je s prostega strela ugnal beltinškega vratarja.

72’. Po napaki vratarja je zadel Kai Cipot.

83’. Po lepi podaji Nina Koutra je zadel Renato Simić.