V soboto so v Odrancih nogometaši NŠ Mura in NK Odranci odigrali prijateljsko tekmo.

V soboto so v Odrancih nogometaši NŠ Mura in NK Odranci odigrali prijateljsko tekmo. Po dobrem začetku Mure so v drugem delu igre gostje morali priznati poraz. Odrančarji so jih nadigrali z 3:2.

Murini nogometaši so tekmo dobro pričeli, saj so po dveh zadetkih Mihaela Karasa povedli z 0:2. Zatem so zamudili izjemno priložnost za povečanje vodstva in kazen za zapravljeno priložnost je sledila že v naslednji akciji domačinov, ki so zadeli po podaji iz kota.

V drugi polčas so suvereno krenili domačini, kar se jim je obrestovalo v 61. in 63. minuti, ko so uspeli preobrniti izid v svojo korist. Najprej je direktno iz prostega strela za izenačenje neubranljivo zadel Luka Virag, takoj za tem pa so domačini po hitrem protinapadu uspeli doseči še tretji zadetek in s tem postavili tudi končen izid tekme 3:2.