Nogometaši Mure danes igrajo drugo pripravljalno tekmo v pripravah na novo sezono. V Gornji Radgoni se merijo z madžarskim prvakom Ferencvarošem.

Muraši bodo tekmo z madžarskimi prvaki odigrali v dveh postavah.

Prvi polčas: Šafarić (vratar), Karničnik, Bošković, Laci, Šturm, Kozar, Lorbek, Horvat, Bobičanec, Cipot in Sirk.

Drugi polčas: Gyergyek (vratar), Kous, Dalić, Karamarko, Pucko, Šporn, Maruško, Bubnjar, Kouter, Šušnjara in Maroša.

V dresu Mure bo v drugem polčasu igral tudi Marin Karamarko, 20-letni hrvaški osrednji branilec, ki se trenutno mudi na preizkušnji.

Mura - Ferencvaroš 1:4*

V 15. minuti vodstvo Ferencvaroša z 1:0.

V 41. minuti izenačenje, zadel je Kai Cipot.

V začetku drugega polčasa gostje do novega vodstva, za 2:1 so zadeli iz enajstmetrovke.

V 73. minuti je Ferencvaroš povedel s 3 : 1.

Novo povišanje vodstva, Ferencvaroš vodi s 4 : 1.