Črno-beli v 23. krogu 2. SNL gostujejo v Vipolžah

Mura se bo danes pomerila z Goriškimi Brdami, ki so jih črno-beli na prvem letošnjem srečanju na Fazaneriji premagali s 4 : 0.

Črno-beli lahko danes svojim zasledovalcem pobegnejo na 12 oziroma 14 točke prednosti.

Mura je povedla z 1:0, nov evrogol Luke Bobičanca.

V 34. minuti povišanje vodstva. Po globinski podaji Vaša je lepo prodrl Bobičanec, ki je podal do samega Sirka, ta pa je žogo poslal v prazno mrežo.

Novo povišanje vodstva, zabil je Vaš.

Črno-beli nadaljujejo s polnjenjem mreže domačih. Po podaji Bobičanca je še drugič zadel Sirk.

Domači so znižali na 1:4.

Komentarji (34)

Tujec 2 - pijancek (nepreverjen)

Mura zmaga za štiri ?

busybee (nepreverjen)

Daj ne oglašuj se bacil ka te nišče nika nej pito

In reply to by Tujec 2 - pijancek (nepreverjen)

Kako partnerka ? Jo imaš pod nadzorom ?

In reply to by busybee (nepreverjen)

Nimam je pod nadzorom, nadzor vršijo samo taki psihiči kak si ti. V glavi bolni. Realni ljudje gremo na zaupanje.Ti pa rajši po oštarijah na špricer na forum pa frustracije izlivat, psihič zarukani.

Zaupanje - LUDOM RADOVANJE ! Koliko ljudi je zaupalo Janši, Bavčarju, Peterletu, Pučniku, Omanu, ................ o drugi Švici ? In kaj ste dobili ? Zato bolj pazljivo s tem zaupanjem, da ne boš nekoč preveč razočaran !

Pozabil si tvojga vsemogočnoga Cmerarčka.

Cerar je prevzel vlado, ko je bilo že skoraj vse uničeno in prodano. Je pa veliko spremenil na boljše. Ti se pa Janši pod noge fukni, ker si zaradi njega in njemu podobnih moral v tujino na delo !

Busybee, greš v nedeljo na Murino tekmo ? Boš partnerko zraven vzel ali bo SAMA DOMA OSTALA ?

Na tekme bom začel oditi naslednje leto v prvoj ligi. Do te boš že ti cirozo jeter mel klošar.

Sem vedel, da ne upaš nje same pustiti. Še v gostilne več ne hodiš. Kaj se s tabo dogaja ?

Imaš prav. A za prvo ligo TREBA PARE !

In reply to by Mura je večna (nepreverjen)

Saj pa ti boš sponzor z bogato penzijo pa malo od stanarin vkraj vržeš pa bo. Aja ups nemaš stanovanj kere bi v najem dal, razen v bujni domišljiji. Parazit

-----

busybee........... On ma toliko ,da vsak dan hodi gejst v Lazarjev dom na župnišče v Soboti kak srmaček nič drüjgo

Saj kaj več niti nejsan pričakuvo od parazita.

tu (nepreverjen)

Čistak prav, ka pa tan na severni tribuni na fazaneriji tistin violan (varnostnikom) stalno rit kišüvlejo pa jih za največje kolege majo. Zaradi toga ges več ne hodin na sever, ka mi na kozlanje ide gda te gnile violaše tan na severni tribuni vidin, kak se tan stalno neka preseravlejo, naši pa to mirno tan cuj gledajo...

In reply to by Laci (nepreverjen)

en (nepreverjen)

To so bili Terror Boysi iz Gorice, nej Viole

To niso mogle biti viole, ker oni imajo stalno policijsko spremstvo na gostujoče tekme in iz njih in policija jih nikakor nebi spustila iz stadiona pol ure pred koncem tekme v Gorici, glede nato da se je tekma v Gorici pričela ob isti uri kot Murina tekma. Poleg tega pa če ste gledali tekmo Gorica:Maribor, ste lahko videli kako dosti Terror Boysev je bilo v prvem polčasu in kako malo v drugem polčasu ker so ob polčasu očitno zapustili stadion.