Črno-beli so v drugem spomladanskem krogu brez težav slavili na gostovanju v Martjancih. Junak zmage s tremi zadetki je bil Amadej Maroša.

Muraši so prvo gostovanje v spomladanskem delu opravili brez večjih problemov. Srečanje v Martjancih je bilo bolj ali manj odločeno že po prvem polčasu, črno-beli so namreč po treh zadetkih Amadeja Maroše vodili s 3 : 0, ob tem pa je Arpad Vaš še zastreljal enajstmetrovko, ki jo je dobro ubranil domači vratar Tim Litrop.

V nadaljevanju so muraši zadeli še enkrat, po nespretnem posredovanju domačih branilcev je do svojega drugega zadetka v črno-belem prišel Darijan Matić, ki je zabil v 75. minuti. Višji poraz domačih je z nekaj dobrimi posredovanji preprečil Litrop. Čarda navkljub porazu ostaja v zgornjem delu lestvice, Mura pa je z današnjo zmago tretjeuvrščenim Beltincem ušla na pet točk prednosti.

Čarda - NŠ Mura 0 : 4 (0 : 3) Maroša 6., 16., 44., Matić 75.

Tekst: Smiljan Kuhar