Nogometaši Mure bodo danes začeli spomladanski del prvenstva. Nasprotnik bodo Domžale.

Mura in Domžale sta se letos pomerila že štirikrat, dvakrat v prvenstvu in dvakrat v pokalu. Tekmi v prvenstvu sta se končali z zmago Mure s 3:0 in remijem 0:0, v pokalu pa sta obe ekipi slavili s 3:2, po enajstmetrovkah so napredovali Muraši.

Postava Mure: Šafarić, Kous, Gorenc, Maruško, Šturm, Šporn, Kouter, Šušnjara, Bobičanec, Mandić in Maroša.

Napet prvi polčas: Mura v slačilnico s prednostjo enega gola, a z igralcem manj

V prvem polčasu tekme, ki se odvija v Športnem parku Domžale, spremljamo pritisk na obeh straneh, a zaenkrat še brez zadetkov.

RDEČ KARTON! Nogometaš Mure, Staniša Mandić, po 36. minutah igre zapušča igrišče! Vzrok? Udarec s komolcem v obraz Husmanija, sodnik ni okleval.

Rumeni karton v 39. minuti še za Luko Bobičanca! Bobičanec bo zaradi vlečenja za dres izpustil dvoboj z Mariborom.

GOOOOL! 45. minuta, tik pred koncem drugega polčasa, Mura povede! Mrežo domačih je zatresel Amadej Maroša

Konec prvega polčasa.

Mura z igralcem manj še vedno napadalna

Začetek drugega polčasa.

V 71. minuti nevaren, a ne dovolj natančen strel Husmanija na vrata črno-belih. Sledi nov nevaren poskus Maroše, s strelom po tleh, a brani vratar domačih.

GOOOOOL! Za dve proti nič Nino Kouter

Domžale v 77. minuti vrnejo udarec. GOL Arnela Jakupovića s prostega strela! Domači so zdaj lažje zadihali.

Pritiski do konca na obeh straneh, a brez novih zadetkov.

Konec tekme.

Komentarji (42)

12 (nepreverjen)

Cuden karton.Prej ne kot ja

Hmmmmmm (nepreverjen)

Če se že poslužuje prljave igre in se za nalašč zaletava s komolcon v nekoga, naj drugič to dela tak, ka sodniki ne vidijo.... Ov pa pred 3 sodiki takšno blesarijo napravi...

Zasluzeno.Marosa

Ne laži (nepreverjen)

Rdejči karton je hitro potejgno ka ne gučin karton Bobičanci, kak ga je hitro pokazo.

abcdf (nepreverjen)

tako je, spet dvojna merila, na žalost

In reply to by Ne laži (nepreverjen)

Tati (nepreverjen)

Še šimonďi da karton ker prihaja MB.štajerska svi. Ta sodnik. Šiptarski glumlac ma obraz na trebuhu.

kasparov
kasparov

Maroša gnes špila kak veliki napadalci. Sakšo žogo nabito naprej štopa, poglejdne, pa točno poda. San med tremi žutimi sigdar nekak pride do žoge. Bravo.

Šušnjara svašta (nepreverjen)

Zakoj Šušnjara špila na desni strani če ma desno nogo samo za bejžanje ?? Te pa nemre nikše poštene podaje pa strela naprafti ka si ide lolek vse na levo nogo nastavlat

Muras11 (nepreverjen)

Realno je sodnik gnes proti muri. Kartoni ne nej realno pokazo.

gost 8 (nepreverjen)

Gol je Šafarič pojo, ka se je postavo en meter kraj od desne štange, z lejve pa püjsto šest metrov praznoga gola. Tak bi še ges dao gol, samo moreš spraviti labdo prejk zijda pa je v cekri.

aaaaaaaaaaaaaaaaa1 (nepreverjen)

gost 8 ne filozofejraj ka nemaš pojma.

In reply to by gost 8 (nepreverjen)

kolega (nepreverjen)

Ma point, vsekakor napaka golmana

In reply to by aaaaaaaaaaaaaaaaa1 (nepreverjen)

Googel (nepreverjen)
Komentar je zaradi velikega števila negativnih odzivov skrit.

Krničnik šalabajzer egoističen

sdfghjgf (nepreverjen)

NO, pretiravati nej trbej... Mogo bi včasik podati. To je rejsan. Te je malo zamudo, Ilič pa je prostor dobro zapro. Egoist bi njemi pa težko pravo, ker je v drublingi nej šau na strel, ampak močno na stran, ka bi dobo plac za podajo na sredino....

In reply to by Googel (nepreverjen)

afta he (nepreverjen)

On gola niti ni hotel dati, ampak je šel da potroši čas.

In reply to by sdfghjgf (nepreverjen)

No škodljivci zdaj v jok.

Cestitke.

Glejdan, po tekmi igralci majo zraven lejki trening, kak pravijo rastrčavanje. Mi na naših veteranskih tekmaj pa fčasik po tekmi navalimo na pijve, bograč pa čvapćiče.

Oldgringos (nepreverjen)

Kondicijski Novak dobro delo z dečki !

lepec (nepreverjen)

Dober rezultat, pa vseeno balinanje!!!! Celotna liga je eno samo balinanje. Pa kričite kakorkoli hočete vsi mi dol visite!!!!

per (nepreverjen)

Daleč si ti od novinarja in komentatora Riste Kubora.

In reply to by Risto Kubura (nepreverjen)

Včeraj 22. 02.2014 je umrl ta izredni novinar in kometator, ti butl pa zlorabljaš njegovo ime.

In reply to by per (nepreverjen)

Lepec ti se samo v ogledalo pogledni !

In reply to by Oldgringos (nepreverjen)

purd-i (nepreverjen)

Če seti zoveš "lepec" je tvoje izrazoslovje grdo zamazano nagnusno?

In reply to by purd-i (nepreverjen)

njiva

Bravo Mura zaslužena zmaga

Zmaga (nepreverjen)

Fantje so dobro oddelale za slovensko ligo. Nemramo se primerjat z nemško, taljansko itd ligo ge so miljoni.

Nekdo s kravato (nepreverjen)

Zmaga zasluzena. Rdeči karton zaslužen. Namera s komolcem je očitna. Mladi pa neizkušeni pač. Dečko de čez čas znal kda pa kak more reagirati/vrniti milo za drago

N (nepreverjen)

pa kakši komolec?? vsi gučijo in še komentatora prenosa s komolcem v obraz-nizi v počasnom posnetku nej- ali se vijdi ka ga je po gležnju potegno-ali namera je nej za rdeči karton!

In reply to by Nekdo s kravato (nepreverjen)

kanžor

Alo DF ge si usral si se .Naša zlata Mura

1411

Odlično, tak se špila liga. Taktično pametno, izkoristiti šanse, brez zaletavanja. Dobro v obrambi, gorenc OK za prvo tekmo. Kouter pa maroša najbokšiva posameznika. Rdeči kartin je pač tak,bilo je na meji in se zgodi pač. Zmoti pa edino žuti karton bobičanca, znaš ka maš naslednjo tekmo prepoved, znaš kakšen kriterij ma sodnik pa ideš segli delat očiten favl in se te še bunit pa metat žogo, to bi od šušnjare pričakuvo nej od bobičanca. Ne razmin rejsan, se pred tekmo ne zgučijo; "ti pa ti pa ti morete paziti z kartoni ka van je naslednji prepoved" ???

dreg (nepreverjen)

tri stiri----------

Lubrikantis (nepreverjen)

Maškareeeee!

In reply to by dreg (nepreverjen)

Bobi.. (nepreverjen)

Mo vidle kak de v sredo.. Mogoce se je splacalo ka je napravo karton.. Glavno ka smo zmagale.. Kak so lravle decke.. Tekmo po tekmo.. Nej prehitejvate ka se lejko hitro zaletis