Danes se je začel spomladanski nogometni ples tudi za soboško Muro, ki je doma gostila Ilirijo.

Prva letošnja tekma med Muro in Ilirijo se je končala z zmago črno-belih, ki so v Ljubljani slavili z 1:0, potem ko je edini zadetek na srečanju dosegel Amadej Maroša. slednji je prvi zadetek priboril tudi danes.

V dvanajsti minuti je torej črno-bele v vodstvo popeljal Amadej Maroša. Po koncu prvega polčasa je Mura bila v vodstvu z 1:0. V 75. minuti je mrežo Ljubljančanov zatresel Klemen Pucko in rezultat povišal 2:0. Ekipi sta se s tem rezultatom tudi razšli, Mura si je na domačem terenu tako priigrala pomembne nove tri točke.