V Fazaneriji smo bili priča tretjemu letošnjemu obračunu med Muro in Tabor Sežano. Prvi dvoboj v Fazaneriji se je končal z zmago Mure s 3 : 0, srečanje v Sežani pa zadetkov ni ponudilo.
Ante Šimundža je imel pred tekmo kar nekaj skrbi, saj je koronavirus dodobra oklestil črno-bele, a kot je povedal trener Mure se bo brez tistih, ki jih ni, preprosto potrebno znajti in iskati pot do novih treh točk. Mura bi se z morebitno zmago Mariboru približala na vsega tri točke zaostanka, a jim to ni uspelo. Na zaledeneli zelenici je tekma minila brez zadetkov.
KONČNI REZULTAT: Mura - Tabor Sežana 0:0
Potek tekme:
27' Do strela je prišel novinec v vrstah črno-belih Mihael Klepač, a ni bil uspešen. Vratar Tabora Jan Koprivec je njegov strel ubranil.
35' Priložnost za Tabor Sežano. Napadalec Tabora Christos Rovas se je znašel iz oči v oči z Matkom Obradovićem, vratar Mure ni imel težav.
36' Dokaj nezanimivo dogajanje se je v zadnjih minutah prvega polčasa malo razživelo. Do strela z desne strani kazenskega prostora Tabora je prišel Klepač, a je Koprivec njegov strel uspešno ubranil.
Konec prvega polčasa.
48' Mura je imela novo priložnost, Mihael Klepač je meril mimo gola.
66' Priložnost za Tabor. Do strela z glavo pred golom Mure prišel Antonio Azinović, a je žoga zletela mimo gola.
81' Matic Maruško je imel priložnost za zadetek. Prišel je do strela z glavo, a je meril po sredini vrat. Koprivec je žogo brez težav ujel.
Konec tekme











Komentarji (24)
Tou kak gnes špilajo, dobijo od boukšeh ekip že dva ali tri gole.
Kavc poznavalec,kere boukse ekipe mislis da bi dale gol.Še je en polčas te bos pa obrno ploščo
In reply to Tou kak gnes špilajo, dobijo… by Neko (nepreverjen)
Pusti ti kavč, dejstvo je, ka končne realizacije napada ni. To je osnovnošolce jasno, nej trbej zato bite strokovnjak. Matematika pa prave, ka če ga dobiš, date pa ga ne vejš, nemaš kaj senjate o zmage ali dobreh rezultateh. Pika.
In reply to Kavc poznavalec,kere boukse… by Keš (nepreverjen)
Zna štoj na šterom programi kažejo Murino tekmo? Pisalo je, ka de na Planeti, zdaj pa kažejo prijateljsko tekmo Selo : Prosenjakovci. To majo te novi mađarski lastniki prste vmes.
Boljše, da si gledal Madžare, kot pa našo Muro, kateri igrajo kot če bi gledal NK Selo. Hvala bogu da bodo poraženi prišli iz Stožice. Pa ne misli da je kriv trener murašev, kriv je Corona 20
In reply to Zna štoj na šterom programi… by Gost123411357 (nepreverjen)
recpt za peko Krofov ne Krapov
Vzameš 1kg moke
10 dg sladkorja
4 jajca
30 g putera
malo limoninih olupkov
2 g kvasa
0,03 litra olja
vse zamesiti
pustiti da vzhaja vsaj 2 uri v toplem prostori
in ocvreš na olju ki ne sme biti vroče nad 170 stopinj
bolj manj
tele
In reply to recpt za peko Krofov ne… by čarni vrag (nepreverjen)
tele
ti je mama
In reply to tele by Busybee (nepreverjen)
Bravo čARNI VRAG!!!!!!! Tele je zdrkano brneče tele, ki še vedno masturbira na Muro.
In reply to tele ti je mama by čarni vrag (nepreverjen)
Isusek isusek kaj je to za igre. Grozljivka. Tehnične napake.
za vse je kriv turški alkohol
In reply to Isusek isusek kaj je to za… by Tati (nepreverjen)
turški alkohol
ti je konzumirala
mama
In reply to za vse je kriv turški alkohol by Mura je večna (nepreverjen)
maroša nikšne velke mišice mas
Obe ekipi si zaslužita čestitke za prikazano v tem ledenem vremenu pa na ledenem igrišču. Rezultat pa je realen. Ne paničarite zaradi remija že na prvi tekmi saj so pogoji bili daleč od normalnih.
pofujčkajo se one na tvoje čestitke vej so pa plačane za to! pogoji so bilij enakovrejdni za obe ekipe! v pripravah so mele prece bokšo igro zakoj je mogo pa pol postave spremenite? naj nešče Bobičance povej ka naj več ne strejla prauste strele pa kornere ka nemre žoge zdignote do prvoga igralca!
In reply to Obe ekipi si zaslužita… by vodka (nepreverjen)
Za kelko pa je te Tabor zmago?
In reply to pofujčkajo se one na tvoje… by špricer2.0 (nepreverjen)
če na domačem igrišču zgubiš je isto kot če bi spizdil ko kurba s plesa
In reply to Obe ekipi si zaslužita… by vodka (nepreverjen)
Daj daj,odprite oci malo,ene so se covida pa alkoha malo nafudnole pa majo na bedre vec,realno smo dalec dalec dalec dalec od evrope ale ka kole...sto tome prave ka je mura dobrospilala ale ka kole se naj tv menja
Tou nema nikše forme,....!
Žalostno je tou ka Murin "ekonom" pa njegova ekipa nejso igrišče pripravili kak bi trbelo, na južni strani samo lejd in tou so si zadali igralci Mure, ka do se v tou stran špilali na zmago... Vidlivost bele žoge NZS?
Še vedno vala, kda nega gor od začetka Karničnika je v igri bole tak...
"Kavč trener" pravi "Oldgringosi"; s takšno igro do težko zadržali 4 mesto...
Komentarji na tem portalu so že nekaj časa dno dna. Enako kot na pomurcu. Tisti tisti, ki zelijo napisati kaj konstruktivnega se raje vzdržijo, S svetilko bi lahko iskal "pametne" komentarje. Mogoce pa imajo na sobotainfo napacen algoritem pa za spam oznacujejo konstruktivne komentarje, spam pa so postali normalni komentarji.
če so špilali do kurca so špilali do kurca
kaj je tu narobe
Kaj bi ti tele mamino lepše napisal
morda tako
Če so igrali do penisa , zato žoga ni prišla do Denisa
In reply to Komentarji na tem portalu so… by drži (nepreverjen)
Mura je večna, zaj glij si samo potrdo njegov komentar. Se strinjan z prvin
In reply to če so špilali do kurca so… by Mura je večna (nepreverjen)
To ka je bilo včeraj ne bilo za gledati in prosin ne se izgovarjati na led in slabo igrišče ...itd.Nega igre,nega štopanja žoge,nega iskanja soigralca,samo bum naprej,ka se čimprle žoge reši.Strelajo isto tak,sakša žoga prek gola,Bobi,niti enoga kornera si nej strelo kak trbej,pa kaj je z vami.Po toj predstavi leko čakamo samo polom v Ljubljani,vupan ka se motim.