Nogometašice ŽNK Telemach GMT Beltinci so odigral tretji krog v 1. SŽNL in visoko z 9 : 0 premagale ŽNK Cerklje.

ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Cerklje 9 : 0 (7 : 0)

Kolbl 2., 39., 86., Prša 17. (11-m), 23., 38., Makovec 33., 88., Zajmi 44.

ŽNK Telemach GMT Beltinci: Meršnik, Agrež, Korošec, Kolbl, Nemec, Zajmi (od 52. Hofman), Rozmarič, Prša (od 68. Nemec), Tibaut (od 46. Šiftar), Potočnik (od 75. Pernek), Makovec.

Pomurske nogometašice so tudi v tretjem krogu prišle do nove zmage, tokrat so bile boljše od ŽNK Cerklje z 9 : 0. Srečanje je bilo odločeno že v prvem polčasu, rezultat je bil namreč kar 7 : 0 v korist varovank Nuše Ladinek.

V prvem polčasu je mrežo trikrat zatresla Anja Prša, dva zadetka je prispevala Špela Kolbl, po enkrat sta zadeli še Luana Zajmi in Sara Makovec. V nadaljevanju so domačinke zadele še dvakrat, ob koncu tekme je svoj tretji zadetek dosegla Kolblova, še drugič pa se med strelke vpisala Makovčeva.