Panvita Pomgrad - Šoštanj Topolšica 3 : 0 (25 : 17, 31 : 29, 25 : 21)

Panvita Pomgrad: Pečnik, Vori, Pulko 22, Rojnik 10, Beravs 3, Flisar 9, Volovlek, Bogožalec 8, Bedrač 5, Marovt, Novak in Ratkai (oba libero).

Derbi sosedov z vrha lestvica v ligi za obstanek med prvoligaši so po slabi uri in pol igre v Murski Soboti dobili odbojkarji Panvite Pomgrada.

Srečanje v Murski Soboti so bolje začeli domačini, ki so si v prvem nizu pri rezultatu 12 : 8 že ustvarili občutnejšo prednost in na koncu slavili s 25 : 17. Najbolj izenačen je bil drugi niz, v katerem so imeli gostje pri rezultatu 24 : 23 celo priložnost za zmago v nizu, a je niso izkoristili in domači so povedli z 2 : 0. Odbojkarji Panvite so dobili tudi tretji niz, v katerem so po vodstvu 16 : 10 nekoliko popustili, gostom pustili, da se približajo, nato pa vendarle slavili s 25 : 21 in srečanje dobili s 3 : 0.