V tretjem krogu Prve lige Telekom Slovenije so črno-beli v Stožicah merili moči z ljubljansko Olimpijo.

Vroča Mura se v poslastici večera bori za vrnitev na vrh lestvice, potem ko so se tja povzpeli Mariborčani po včerajšnji zmagi nad Bravom. Sobočani so v novo sezono krenili izjemno.  Že v prvem krogu so padli branilci naslova, nato pa so še doma slavili proti Taboru. Obradović je na obeh tekmah ohranil nedotaknjeno mrežo. Nazadnje so minuli četrtek v Budimpešti še v prvem krogu kvalifikacij za Ligo Evropa razbili Estonce, zato v Ljubljano prihajajo v odlični formi in izjemno motivirani.

Ljubljančani v prvem krogu PLTS tekme niso odigrali, saj je bila preložena, v drugem krogu pa so na Bonifiki z novopečenimi prvoligaši iz Kopra zgolj remizirali.

Kot zanimivost, Muraši v Stožicah sploh še niso slavili, nazadnje pa so iz prestolnice odnesli vse tri točke leta 2004.

45'. Konec prvega polčasa. Prvi polčas je minil brez zadetkov, a s precej dinamično igro z nekaj nevarnimi situacijami tako na eni kot na drugi strani.

90', KONEC TEKME. Črno-beli se v Mursko Soboto vračajo s točko, potem ko se je dvoboj v Stožicah končal z najmanj priljubljenim rezultatom, 0:0. Muraši so bili v drugi polovici drugega polčasa boljši nasprotnik in tudi bližje zadetku, a je predvsem v končnici napada manjkalo nekaj zbranosti. Nevarno sta poizkušala predvsem povratnik Luka Bobičanec in strelec dveh zadetkov v Budimpešti Kevin Žižek. Matko Obradović že 270 minut v Prvi ligi Telekom Slovenije hrani svojo mrežo nedotaknjeno.

Olimpija - Mura 0:0
Stadion Stožice, gledalcev 250, sodniki: Ponis, Brezar, Kordež.
Olimpija: Frelih, Samardžić, Ivanović (od 68. Blagaić), Ljaskov, Ostrc, Bosić (od 59. Kurež), Fink, Korun, Elšnik, Bagarić (od 59. Kapun), Caimacov (od 88. Kadrić).

Mura: Obradovič, Kous, Gorenc, Šturm, Karničnik, Kozar, Kouter, Maruško (od 46. Bobičanec), Horvat, Filipović, Žižek (od 94. Cipot).

Rumeni kartoni: Bagarić, Ivanović, Fink, Korun; Horvat, Bobičanec, Šturm, Gorenc.