V soboto, 13. novembra 2021 je v Bežigradu potekal mednarodni turnir v judu, ki se ga je udeležilo 290 tekmovalcev iz 39 klubov.

Nastopili so mladi judoisti iz Pomurja in se odlično odrezali.

Judoisti Judo kluba Klima Center Tratnjek Beltinci uspešni

Veronika Horvat je v kategoriji mlajših kadetinj do 63 kilogramov zasedla 1.mesto.

V kategoriji starejših dečkov in deklic je Bor Patrik Burjan do 42 kilogramov zasedel 3 mesto.

Uspeh je dopolnil Nik Maj Vučko s petim mestom in Jurij Granfol s sedmim mestom.

V kategoriji mlajših dečkov in deklic je Mai Žižek v kategoriji do 42 kilogramov osvojil 3.mesto.

Uspeh je dopolnil Žan Jožef Vöroš do 38 kilogramov s petim mestom.

Tekmovalke Judo kluba Lendava zasedle vse stopničke

Tekmovalke iz Judo kluba Lendava so znova dosegle odlične rezultate.

V kategoriji U-14, starejše deklice nad 63 kilogramov je Lana Škraban zasedla 1. mesto, Sara Sep pa 2. mesto v isti kategoriji.

V kategoriji U-16, mlajše kadetinje do 52 kilogramov je Ria Gabor zasedla 3. mesto.

Judoisti kluba Murska Sobota so se odlično odrezali

Nastopili so tudi tekmovalke in tekmovalci iz Judo kluba Murska Sobota in se odlično odrezali. Po besedah trenerjev so se borili srčno in domov nesejo nekaj lesketajočih odličij.

V kategoriji U12 do 44 kilogramov je Lana Kardoš zasedla 3. mesto, do 48 kilogramov je Tia Lukač zasedla 2. mesto, do 35 kilogramov je Ben Kokol 2. mesto, do 38 kilogramov je Luka Smodiš dosegel 5. mesto, do 46 kg pa je Urban Klarič zasedel 9. mesto.