Danes je bil odigran 18. krog v drugi slovenski nogometni ligi, Beltinci so na domačem terenu remizirali z ekipo Roltek Doba.

ND Beltinci - Roltek Dob 1 : 1
Hočevar 71.; Petrovič 16.

Ta vikend se je na nogometne zelenice vrnila tudi druga slovenska nogometna liga. Danes sta bila tudi oba pomurska predstavnika, Beltinci in Nafta 1903. Oboji so se s svojimi nasprotniki razšli z remijem 1 : 1.

Beltinci so v domačem športnem parku gostili ekipo Doba, ki se je pred današnjim srečanjem nahajala četrtem mestu lestvice. Gostje so v Beltincih tudi prišli do vodstva, v 16. minuti srečanja je goste v vodstvo popeljal Petrovič.

Domači so izenačili v 71. minuti ko je zadel Hočevar. Beltinci so z osvojeno točko zdaj pri 21 točkah, na lestvici pa so izgubili eno mesto in so zdaj deseti. V naslednjem krogu bodo Beltinci gostovali v Lendavi pri Nafti 1903.