V beltinskem športnem parku je bilo danes odigrano prijateljsko srečanje med domačimi Beltincin in prvoligašem Aluminijem iz Kidričevega. Gostje so slavili z 2 : 0.

Beltinci - Aluminij 0 : 2 (0 : 1)

Matjašič 30., Jauk 69.

V Beltincih sta se v prijateljski tekmi pomerila drugoligaš Beltinci in prvoligaš Aluminij. Domači so srečanje začeli v postavi Zver, Kuzma, Hočevar, Mršič, Mörec, Kristl, Maučec, Raduha, Zorman, Knežević in Asentić.

Gostje so povedli v 30. minuti, ko je za vodstvo zadel Matjašič, ki je z Aluminijem pred časom tudi podaljšal pogodbo. Polfinalisti Pokala Slovenije, ki se bodo za finale udarili z Muro, so v drugem polčasu zabili še enkrat, uspešen je bil Jauk, ki je postavil končni izid srečanja.