Mura je v soboto s 3 : 1 premagala Gorico in se utrdila na tretjem mestu lestvice. Za zmago so zadeli Amadej Maroša, Žan Karničnik in Luka Bobičanec. Slednji je eden od dveh Murašev v enajsterici kroga.

Črno-beli so v soboto prišli do prve spomladanske zmage. V dresu Mure je debitiral Samsindin Ouro, ki si je takoj "prislužil" mesto v enajsterici kroga. Tam je tudi njegov soigralec Luka Bobičanec, ki je potrdil zmago Mure v 93. minuti srečanja.

Na vratih enajsterice kroga je Luka Janžekovič iz Aluminija, v obrambni liniji so Almin Kurtović iz Brava, Damjan Vuklišević iz Domžal ter Emir Azemović Nemanja Jakšič iz Aluminija.

V vezni liniji sta Luka Bobičanec in Samsindin Ouro iz Mure ter Sandi Ogrinec iz Brava. V napadu so Mustafa Nukić iz Brava, Filip Dangubić iz Celja in Arnel Jakupović iz Domžal. Trener kroga je Dejan Grabić iz Brava.