Črno-beli so včeraj v večernih urah odigrali še četrto prijateljsko srečanje in prišli do tretje zmage. V Fehringu so bili s 3 : 0 boljši od istoimenskega avstrijskega nižjeligaša.

Fehring - NŠ Mura 0 : 3 (0 : 1)

Vaš, Karničnik, Sirk

Varovanci Anteja Šimundže so v Avstriji dosegli še tretjo zmago na prijateljskih srečanjih. Tokrat so s 3 : 0 premagali domačega nižjeligaša, za zmago Mure pa so zadeli Vaš, Karničnik in Sirk. Mura je srečanje začela v postavi Šafarić, Pucko, Žiger, Bošković, Kous, Kozar, Kouter, Bobičanec, Vaš, Karničnik in Maroša. Črno-beli so bili boljši skozi celotno srečanje, premoč pa so kronali ob koncu prvega dela, ko je s strelom po tleh zabil Vaš in postavil izid polčasa.

V nadaljevanju srečanja so priložnost za igro dobili še Andrejč, Celec, Lorbek, Sirk, Car, Kisilak, Kuzma, Karas in Banjac. Mura je do povišanja vodstva prišla dvajset minut pred koncem srečanja, ko se je Karničnik sam znašel pred domačim vratarjem in rutinirano zabil za 2 : 0, piko na i zmagi v Avstriji pa je postavil Sirk.

V dresu Mure je na preizkušnji še eden centralni branilec, Zvonimir Žiger, ki je nazadnje igral za avstrijski SC Weiz.