Po sporni sodniški odločitvi muraši brez enega igralca od 13. minute naprej, le do izenačenja

Začetna postava Mure05: Gačevski, Drahno, Filipovič, Blagus, Maruško, Božič, Kokol, Kljajič, Puc, Kremenovič, Ristič.

Začetna postava Primorja: Milič, Ostojič, Vidic, Petran, Graf, Kosmač, Džuzdanovič, Ihbeisheh, Živec Simon, Škrbina, Ogrič.

Že v 13. minuti tekme so domačini ostali brez enega igralca. Po sporni odločitvi glavnega sodnika je grišče moral zapustiti Božič. Kljub teremslo premoči Primorja si ne ena ne druga ekipa nista pripravili resnih priložnosti.

V drugem polčasu so domačini prestavili v višjo prestavo in že v 56. minuti tekme na noge dvignili cel stadion. Zadel je Darko Kremenovič. Gostje so v 68. minuti izenačili, strelec pa je bil Nace Kosmač. V napadu so sicer bili Muraši, Darko Kremenovič je sam krenil proti golu, na robu šestnajstih metrov ga je zrušil eden od gostujočih igralcev, vendar je sodnik menil, da gre za simuliranje in je pustil, da se igra nadaljuje. Iz protinapada je nato zadel Kosmač in postavil končnih 1:1.

čevapčič na ražnje

.. uh, ka slik .. :-) .. trbej počakate do polnoči, ka je reden naval zgleda, prepočasi ide trenutno ..

mis

vsaka čast za podporo, resno gledalcem, posebej Gringosom. Muraši so se borili za 10 super, škodo, ka je nej ostalo pri 1:0.

rakičanec

lejko što kaj več povej o doganaju pod semaforon na stadijone ?

uzk

OLE OLE AEEEE OLE OLE AEEEE - DAJMO MURA OLEEEE, ZATE BIJE MI SRCEEE

M4LiCk4

So dokazali naši dečki ka so sposobni za 1. ligo... Do še fajne borbe med NAŠO Muro pa Primorjon.

...ti si naša kri!

miic

rakičanec mene tudi zanima ja :) zgleda ka so policaji mele nekše akcije :D

rakičanec

hehe mja malo so popestrile dogajanje na tekme :)

cJEgan

Vse tekme prve lige skupaj v tem kolu 2650 gledalcev.

Mura : Primorje - 4000

zizek

jurja menje, ali še seeno bistvo obvala ;)

cJEgan

dobro tak pač piše skoro seposedi :)

Vipko

.. ciloj san vse slike skaujz prišo .. fancy that .. :-)

dasak

SobotaInfo dajte pa od tvAs zriktajte posnetek najlepših trenutkov tekme in ga objavite, ali pa kdo drug ki bi to lahko če objavi na youtube... je nekaj na lendava.net ampak slabši posnetek pa tistih akcij iz drugega polčasa ni... lp

zizek

tv as? pa uni mure sploj ne snemajo..

agrotron

tv as ne snema, TV-10pa so nej smeli snemati, ker je pač strankarska TV (zna se čida)pa je šef pravo ka več nedo snemali, zato ka je JAGER dau odpoved v UO-Mura05. O vsem tem de se pijsalo že jutri v Ekipi. Sram vas bilo TV 10 in cejlo vodilno garnituro MO.

švabo

gnes bi naj bilo na kanal 10 ob 20:20 ure posnetek tekme!!! mo vidle če bouu...no al posnetek tekme je tak bv gledate, ker je sama igra nej bila gli na nivojii(zaradi sodnikaaa), v živo pa je čist drugače bloo, ker vzdušje je blo nenormalno dobrooo

M4LiCk4

švabo... pasalo bi, ka bi si še posnetek poglednoli. Če nej drujgo, to kak se je fajn navijalo skozi celotno tekmo!
Upam ka de kaj s toga posnetka

agrotron

Kanal-10 nemre dati (predvajati)posnetka, ker je nej snemal tekme.Vsi šteri smo bilij na tekmi (4000ljudi)smo vidli vse ka se je dogajalo, eni pa znamo tudi zakoj so tekme nej snemali, na žalost še enkrat zagotavljam iz zelo zaupnih virov"politika"Pomurske lokalne televizije s posebnim pomenom šteroga kontrorejla določena oblast v mestu, štere ščej škoditi in tou zelo škoditi NK Muri05, da nebi prišla v 1.ligo.Izglejda ka mo mogli štrajkati pred občinov,kak zdaj štrajkajo Murini delavci, mij pa za pravice nogometa.Žalosno od MO je ka je že cejlo leto strejti cca70stoucov na glavni tribuni,oni pa nemajo pejnez za nouve (so zavarovani)

miic

san pogledno spored kanala 10 pa tv as pa očitno nede posnetka tekma na niti eni televizije.

agrotron

Nemre biti, ker so nej smeli snemati.S tem početjem je zgroženo tudi vodstvo NK Mura05, kajti delali so z namenom naj narod ne vidi kakšno je zanimanje za tekmo, oni pa delajo proti.

švabo

ma ite v pičko maternooo!!! tou je več nej normalnooo...tej tekme, kera je billaaa prave derbii( če gli je nej bila tak velka kvaliteta fusbala)..na keroj se je zbralo dobrih 3500 lidijjj, ge je bilo neverjetno vzdušje, navijanje, koreografija nedo nindre prenašale, nede nikšega posnetka, nekše kasaške dirke pa kurčevo pokalno tekmo med nafto pa jadran dekaname pa do nevenkelkokrat ponavlale
mislen tou je že smejšnoo..pa naj idejjo že inouk taške lidje keri škodijo muree vkraj od njej...pičva van maternaaaa, pa jebem van politiko ka se morete notre mejšate pa jebem vam pretnere pa jagre pa župana pa se če nemrete zrihtate prave murreeeeeeeeee