Nogometaši Mure so včeraj odigrali še zadnjo pripravljalno tekmo, v Odrancih so bili s 6 : 1 boljši od tamkajšnjega tretjeligaša.

Za hitro vodstvo Mure je v 3. minuti s prvim zadetkom v novih barvah poskrbel novinec Andrija Filipović. Domačini so le nekaj minut za tem izenačili preko Luke Ciglariča. V 13. minuti je Muro v novo vodstvo popeljal Nino Kouter, pri rezultatu 1:2 je ostalo do konca prvega polčasa.

V drugem polčasu so padli štirje zadetki, vsi iz Murine strani. Dvakrat se je med strelce vpisal Tomi Horvat, po enkrat pa sta zadela Kai Cipot in Klemen Šturm. Črno-beli so si pripravili še nekaj priložnosti, veselje je Amadeju Maroši kar dvakrat preprečila vratnica.

Trener Ante Šimundža se je po tekmi dotaknil prihajajoče tekme z Domžalami. Več pa v videoposnetku.