Umrla igralka Kirstie Alley.

Po boju z rakom je v ponedeljek umrla ameriška igralka Kirstie Alley, je po poročanju tujih tiskovnih agencij sporočila njena družina. Zvezdnica, najbolj znana po vlogi v televizijski nadaljevanki Cheers, je bila stara 71 let.

Z dvema emmyjema in zlatim globusom nagrajena igralka je nastopila v več komedijah, med drugim tudi v Glej, kdo se oglaša iz leta 1989 ob Johnu Travolti.

Igrala je tudi tudi v serijah Veronica's Closet, Scream Queens, Sever in jug ter v filmu Zvezdne steze II: Khanov povratek in komediji Crkni, lepotica.

Njena otroka Lillie Price Stevenson in William True Stevenson sta na družbenem omrežju Twitter zapisala, da je njuna mama umrla za rakom, ki so ji ga odkrili nedavno. Dodala sta, da je imela veliko strast do življenja, otrok, vnukov in svojih živali ter veselje do ustvarjanja.

Kirstie Alley na Emmyjih leta 1994 (vir: Wikimedia, Alan Light).

John Travolta pa se je od igralske kolegice poslovil na Instagramu, kjer je objavil njeno fotografijo iz mladosti, zraven pa zapisal, da je bil njun odnos poseben.

»Ljubim te, Kirstie. Vem, da se bova nekoč spet srečala,« je dodal.

Komentarji (4)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
Opazovalka (nepreverjen)

Premlada za smrt ☹️

sin (nepreverjen)

71 je že kar lepa starost. Še v prvi polovici 20. stoletja večina ljudi ni doživela niti abrahama ...

. (nepreverjen)

ko si prinas tolko star niti ne gledajo zakoj si hin

Opazovalka (nepreverjen)

Dandanes je visoka starost nad 100 let, vse ostalo je premlado za smrt 🤓

Starejše novice