V Kranju je bilo odigrano srečanje Pokala Slovenije med domačim Triglavom in Muro. Mura se je prebila med najboljših osem v Sloveniji.

Črno-beli so v lanski sezoni svojo pot končali v polfinalu, ko je bil boljši Maribor, tudi letos pa imajo v pokalu visoke cilje. Mura in Triglav sta se letos že pomerila, črno-beli so bili v prvenstvu v Kranju boljši s 3 : 1.

Za Muro je nedeljska zmaga nad Tabor Sežano, Triglav je v prvenstvu doživel kar šest zaporednih porazov. Ante Šimundža je pred pokalno tekmo precej premešal udarno enajsterico.

• Črno-beli v 16. minuti do prvega zadetka na tekmi, natančen je bil današnji kapetan Amadej Maroša. NK Triglav Kranj : NŠ Mura - 0:1
  • V 24. minuti Mura povečala prednost na 2:0, zadel je Fejsal Mulić. NK Triglav Kranj : NŠ Mura - 0:2
  • Še drugi zadetek Maroše in vodstvo s 3:0 v 37. minuti. NK Triglav Kranj : NŠ Mura - 0:3
  • Znižanje vodstva v 90. minuti, za domače je zadel Tilen Mlakar. NK Triglav Kranj : NŠ Mura - 1:3

NŠ Mura iz teme izšla zmagovito in napreduje v četrtfinale Pokala Slovenije.

Komentarji (22)

shibaku (nepreverjen)
Komentar je zaradi velikega števila negativnih odzivov skrit.

ka že pa Fejstslab Mulič dela v prvoj postavi?
neje zadosti ka se že 4x pokazo za totalno nesposobnega?

blek gringo (nepreverjen)

odjebi seronja

In reply to by shibaku (nepreverjen)

Čergoli (nepreverjen)

Ti si pa drislaš in smrdiš. EnakoMulo!!!!!

In reply to by blek gringo (nepreverjen)

sijo1972 (nepreverjen)

Tak kak san napovedoval ka Fejsal nemre biti tak slab kak je kazo igre ampak njemi je potrebno dati več priložnosti in upam ka de se njemi zdaj odprlo.

debela žemljica (nepreverjen)

pa tau bi vsaki notri popravo, baug pomagaj kak ste eni v glavej

In reply to by sijo1972 (nepreverjen)

tak je. enostavno povedano in realizirano.

hvala

mihi1972

lepi rezultat ob polčasi,samo bi pa lejko keri od domačih mladih igralcov bar na klopi bil,tak se ne skrbi za razvoj domačih dečkov(razen če so v šoli pa nemajo opravičila)

poštaš (nepreverjen)

Sijo strinjan se s tebof.

Busybee (nepreverjen)

Ide Fejsal nikad lakše....Df ka boš reko? Puščena tekma?

naša mura (nepreverjen)

tou Mulić!!!! Šimunđa zna z razliko od štenkašof zokoj je Fejsal špila od začetka. Samo tak dale!

murašiiii (nepreverjen)

poglednite kak je Kotnik za MB zgrešil prazen gol maloprej na pokalni s Koprom keri vodi 1:0

Ne sračkaj (nepreverjen)

Samo Nafto nej. Lejko si jo ti "želiš" kelko ščeš pa domov si pelaj celotno lendavsko moštvo pa špilajte na tvojon ograde. S temi de najžmetnej, ka do grizli do amena. Pa sploj, če de tekma v Lendavi. Pa itak sta to dvej našivi ekipi pa tij lejko sereš, kelko ščeš. Dosta nas je, ka ščemo obema kluboma najboukše!

In reply to by Xyzkra (nepreverjen)

Pameten, tekma de v Lendavi pa tudi v MS če še ne veš ka ta dve tekmi.

In reply to by Ne sračkaj (nepreverjen)

navijač (nepreverjen)

namesto toga fejsala bi lejko špilo TIO verjetno bi več napravo kak on te mamo še več takšnih mladih ki bi morali dobiti priložnost ,nej pa ka smo pripeljali Muliča, Bubnjara,Brkiča ,Čerimagiča in še dva ki sta v Beltincih to vse košta haska pa nikšnoga te mamo še velikega talenta Šušnjaro ki bo mogoče za kakšno leto ugotovil kaj je nogomet . Saj res je uprava bila glasna na domačih igralcih bomo delali ekipo samo so pozabili ka zato morajo imeti domačega človeka ki pozna nogomet in tržišče.

Šlosar (nepreverjen)

Tio naj špila !

In reply to by navijač (nepreverjen)

Gost8 (nepreverjen)

Nej san glejdo, me pa fejst zanijma, kak deluje napad z Marošo pa Luličon fküper.