Policisti so sporočili, da so bili včeraj zvečer obveščeni o dogodku v Lendavi, kjer je bilo uporabljeno strelno orožje.
Policisti prijeli osumljenca, ki je v Lendavi streljal v avtomobil
Neznani storilec je namreč pred gostilno O`Connors Irish Pub na Mlinski ulici v Lendavi sprožil tri strele in poškodoval osebni avtomobil. Strele so slišali tudi okoliški prebivalci.
Na srečo nobena oseba v dogodku ni bila poškodovana. Policisti so tekom noči osumljenca prijeli in mu odvzeli prostost.
Kriminalisti in policisti zbirajo obvestila o navedenem dejanju. Več informacij bodo posredovali po vseh zbranih obvestilih.


Preberite še:
Komentarji (16)
No kje ste zdaj tisti šinfači policije?! Ponavadi so to sicer največje jokice,...! Prijeli so ga, čestitke!
Jebes takega strelca ki na avto strelja
In reply to No kje ste zdaj tisti… by krobikar1
, ki je streljal v Lendavi pa ga je celo trofil !
In reply to Jebes takega strelca ki na… by tanja flaškon (nepreverjen)
Se strinjam s teuf debeli fuknjenec tebe bi trbelo direkt v prizadeto glavo. En socialaš menje na ton sveti.
In reply to Jebes takega strelca ki na… by tanja flaškon (nepreverjen)
pohvalno
to je sicer njihovo delo
Nisem videl streljanja ker sem prišel kakšno uro po tem na pijačo, par škifov keri so bili tam poznam pa so istina cari. Lahko je to nevarno z orožjem. Prvič v životu san pohvalo policijo če so strelca rejsan dobili tak hitro pa upam ka je pravi.
pa kaj se ti gres da uporabljas GORGONE nickname medtem pa častis policaje in kaj je še najhuje je, da uporabljaš prekmurski jezik ?!????
od_ebi z takimi.
In reply to Nisem videl streljanja ker… by Gorgone10 (nepreverjen)
Lendava - Texas.
Murska Sobota je Kosovo
In reply to Lendava - Texas. by čarni vrag (nepreverjen)
Irish coffie mu je bila prejaka!
Zato pa odi in posedavle v retro-bari,ali po novem mafijozo-bar.
In reply to Irish coffie mu je bila… by Miroslav Hreljac (nepreverjen)
Krobikar 1 !! A si imel kdaj s prijavami opravka,ko te policija vpraša,če koga sumiš !!?? Verjetno je oškodovani imel pregovarjanje s storilcem in mogoče grožnjo....katero je pa samo prenesel policajem in ni lažje ugotovitve in prijema osumljene osebe😀😀 !!
Rejsan?! Še eden ka preveč filme gleda,...! Vido bi te, ka bi delo, kda se bijejo, nej pa orožje,...
In reply to Krobikar 1 !! A si imel kdaj… by Stiv (nepreverjen)
To je šele začetek,bo teh dogodkov vse več.
Sredi noči? To je blo ob 6 popoldan butalci
Menda bi naj imel brazilski pasuš.