Pozdravljeni!

Z ženo imava sina, ki končuje 1.razred OŠ. Kwer sva oba v služi bomo rabili neko varstvo čez poletje.
Smo iz okolice MS (Beltinci) takoda nekje v tem območju. Kdo izvaja kakšne poletne tabore (jezikovne, ...karkoli)?

LP

Komentarji (9)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
Pet (nepreverjen)

Zdravo

Tabore majo v Ric Rakican-angleski, nemski in slikarski. Lejko je kak dnevno varstvo ali pa ka prespijo. Vec na njihovi spletni strani.
Majo tudi razne plavalne tecaje z varstvon v termaj pa mislin ka v kopalisci ms tudi....
Teniski tabor pri fazaneriji.

Tou je tou ka se spomnin :)
Lp Petra

THERESA WILLIAMS (nepreverjen)

Pozdravljeni, sem Theresa Williams Potem ko so v odnosu z Anderson več let, se je razšla z mano, sem naredil vse, kar je možno, da ga pripelje nazaj, vendar je bilo vse zaman, sem ga želela nazaj toliko zaradi ljubezni imam za njega, ga prosil sem z vsem, sem se obljub, a je odklonil. Razložil sem moj problem, da moj prijatelj in je predlagal, da naj se raje obrnite na urok Caster, ki bi lahko pomagali me začara, da ga pripelje nazaj, vendar sem tip, ki ni nikoli verjel v urok, nisem imel druge izbire, kot da ga skušam poslali urok kolesa, in on mi je povedal, ni bilo nobenega problema, da bo vse v redu, preden tri dni, da bo moj bivši vrnil k meni pred tri dni, je odda urok in presenetljivo v drugi dan, to je približno 4 ure. Moj bivši me je poklical, sem bil tako presenečen, da je odgovoril na klic in vse, kar je rekel, je bilo, da je žal za vse, kar se je zgodilo, da se je želel vrniti k njemu, da me ljubi toliko. Bila sem tako srečna in šel k njemu, da je bilo, kako smo začeli živeti skupaj srečno znova. Od takrat sem na obljubo, da kdo vem, da imate težave odnos, bi bilo v pomoč, da te osebe, ki mu sklicuje na edini pravi in ​​močan urok kolesa, ki so mi pomagali pri moji težavi. e-pošta: drogunduspellcaster@gmail.com ga lahko po e-pošti, če boste potrebovali njegovo pomoč v vašem odnosu ali kateri koli drugi zadevi.

1) Ljubezen uroki
2) izgubljeni ljubezni Uroke
3) Ločitev Uroke
4) Marriage Uroke
5) vezavo črkovanja.
6) razpadu Uroke
7) Preženite preteklo Lover
8.) Želite, da je treba spodbujati v pisarni / Loterija urok
9) želijo zadovoljiti vaš ljubimec
Stopite v stik z veliko človeku, če imate kakršne koli težave za trajno rešitev
skozi drogunduspellcaster@gmail.com

In reply to by Pet (nepreverjen)

kalimero70

vam ja vim na tel. 040506100 čuvam pa kdaj tudi jaz lahko vašega otorka..

Gost1 (nepreverjen)

Neven ci je glij za zavüpati otroka taksomi cloveki ka se pisati nevej...

Ssss (nepreverjen)

Prosim ne kalimeroji

kalimero70

kaj zakaj pa nej..ne veš ti brezveznež kako kalimero ima rad otroke kakšne izkušnje ima znanja izobrazbo..pa si tako žaljiv..po sebi sodiš..bolje zaupati ga ki zdravi uroke..pamet pa taka

In reply to by Ssss (nepreverjen)

gost1 (nepreverjen)

Hehe, ti kalimero oz. delfin, nej se ti trbej ekstra predstavlati ka bi znali što si. :D

In reply to by kalimero70

kalimero70

pa tudi jaz znam kdo si gost..ozri.gost 1..morda je čas da bi se za žalitve srečala na sodišču kaj praviš..ne bi si to nikoli mislila na kak nivo si padel..dragi gost

In reply to by gost1 (nepreverjen)

BOLANO .------- (nepreverjen)

Kalimero, glej samo par trenutkov rabiš ka prebereš test ki ga daš v pogled, toliko slovničnih napak kot jih imaš ti v svojih postih ali biločem drugem tudi oglasih ali kaj podobnega nima nihče ki piše javno.
Če si pa tako trmast kot si se naj ljudje delajo norca iz tebe tako je pač v demokraciji.Sam iz sebe delaš budalo! Zastopiš?