Čeprav že zlajdrana tema, me zanima katerega zobozdravnika trenutno najbolj priporočate? Vsi posti na to temo so stari že nekaj let...
Z dosedanjo san zelo nezadovoljna, pa iščem novo/novega. Pomembno mi je, da dela dobro, pa da ima tudi dober (normalen) odnos do pacientov.

Hvala

Komentarji (12)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
mimimi (nepreverjen)

takšega ne ga.

. (nepreverjen)

Vsaki clovek ma pac svoje probleme tu pa tan tudi zobozdravnike . Dozdaj meni najboksa zobarca šavel center Dr. Norčič-Berce Andreja . Tudi kda ma slab den svoje delo odlicno opravi in se grdo neobnasa .

DC99 (nepreverjen)

Dejan Ebenšpanger

sarchy

Nobeden od teh dveh zobozdravnikov ne sprejema več novih pacientov. Ima kdo izkušnje z dr. Sašem Ternarjem ali dr. Angelom Sarafimovom?

gostja 426 (nepreverjen)

Pri Ternare san bila samo enkrat, kelko se spomnin, neje bil slab, ali medlo guči, malo san ga težko razmila. Serafimov pa je moj osebni. Odrezavi, napake se hitro pokažejo, zatou zdaj odin k njemi samo za nujne stvari, če nücan napotnico. Drugače pa Kociper pri Šraje, vredi je, ali samoplačniške. Žalostna realnost, če ščeš kvaliteto, nücaš denarnico ...

In reply to by sarchy

gost 445 (nepreverjen)

Ternar ne dela več v ZD MS / se je glede na trenutno situacijo v ZD MS prav odločo...

In reply to by gostja 426 (nepreverjen)

Ahhhj (nepreverjen)

Bodent vivat co gemlej neven je pa meni osebno odlicen. Oprema profesionalnost pa brzijna

jesoftij (nepreverjen)

aljoša rous zd gornja radgona perfect!

Dobrojutro987 (nepreverjen)

Dr. Strupi v ZD MS - SRČEN, spoštljivi, nej njemi je težko si vzeti čas za pacienta.

abc1 (nepreverjen)

Sašo Ternar

.... (nepreverjen)

dr. Ternar več ne dela za ZD

karies (nepreverjen)

Po osebnih izkušnjah Ternar, prijazen, po domače razloži, pa kvalitetno napravi.

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.