čujla sann ka odijo k zobari na Hrvaško. Zobar prinas me vedno naroči tak na 3 mesece, zaradi službe težko man točno te fraj. če je že što bil oz. zna za dobroga zobara prosim za info. fala

Komentarji (8)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
sola89

Galekovič Vinica v Ormužu je čez reko mejni prehod in caa 10 km je vinica nekje na sredini vasi na levi strani je zobna sodobna klinika.Naročanje tudi dvakrat na teden če želiš cene normalne zaradi pacientov v čakalnici imaš občutek da si v Sloveniji(skoraj vsi so iz Slovenije)Delajo v petih ordinacijah tako da je čakanje minimalno.Več na Galekovic.net

bulldog62

tan sta dva Galekoviča, bokša ti je poliklinika Galekovič, kera je na desni strani

- o

Štrigova zobar Nino super

Bombo221 (nepreverjen)

Odvisno za ka nucaš...če so tou kakšne kompleksnejše stvari oziroma proteika, priporočan Libertas elit v Zagrebi. http://www.zobnaambulanta.si

Gost (nepreverjen)

Ne bom nič rekel drugega kot to,da sem si dal leta 2013 novembra delati zobe na Hrvaškem,povedal ne bom tudi pri katerem zobarju je bilo to,ker od negativne reklame ne bom imel nič.Takrat sem plačal za zobe 1300 €,katere pa sem moral letos januarja zaradi problemov dati dol,sedaj sem si dal zobe naredit pri nas v Sloveniji,res je,da sem sedaj dal 300 € več,sem pa tudi veliko bolj zadovoljen,ko se pogledam v ogledalo,boljši je tudi material kot je bil na Hrvaškem,pa še z reklamacijo verjetno ne bo problemov,tako kot je to bilo prek meje,ko sem se moral prerekat z zdravnikom,raje sem vse skupaj pozabil in si še enkrat dal delat zobe pri nas.Sicer nimam proti nikomur nič,če si da zobe delat na Hrvaškem,ampak upam,da ne bo imel nihče toliko problemov z zobmi kot sem jih imel jaz.Mogoče je malo dražje izdelava zob pri nas,če pa pride do kakih komplikacij pa imaš tudi več možnostih,da uspeš z reklamacijo.
Aha,pa še najbolj važno...NAŠ ZOBAR MI JE IZSTAVIL RAČUN.

bijonc76

Gost fala za iskren odgovor. Zanijma me pri keron zobari prinas si pa bil. Prinas v Zdravstvenon domi so mi en zob uničili zdaj pa nujno nucan nekoga ka je OK.

gostja (nepreverjen)

gost je napisal res dobro, kajti to se dogaja, ce si nevedeni slovenci hodijo po zobe na hrvasko ,kjer jim pod pretvezo ugodnih cen naredijo lahko tudi nekvalitetne zobe ,ki so potem v končni fazo drazji ,kot pri nas.seveda je v nasem zobozdravstvu velik problem cakalnih vrst.moram pohvaliti prijaznost , strokovnost in hitrost Estetskega zobozdravstva Cirkon iz slovenske bistrice 070-373-668,nezanemarljiva pa je tudi cena, ki se lahko primerja s hrvaskimi!!

In reply to by bijonc76

dr (nepreverjen)

Zobna klinika je dober posel. Norec je tisti ko misli ka bo Slovenski ali Hrvaški neredil drugače, Niti eden ni pametnejši ali čednejši, kak naletiš, nacionalnost pozabi pri komentarji!!

In reply to by gostja (nepreverjen)