Pozdrav.
Man eno vprašanje glede garancije Zippoja. Zanima me, če ma što izkušnje z uveljavljanjon garancije in pošilanjon Zippoja na popravilo? Zaslejdo san ka ga je možno poslati v ZDA, obstaja pa baje tudi servis v Nemčiji!?
Plača se seveda samo pošnina. Zanima me kelko bi to naj bilo okvirno pa tudi kelko časa se čaka ka ga dobiš nazaj?
Popraviti bi trbelo samo vratca, ker mi je farcag spadno nakle in so se ukrivila tak ka ide težje zapirati.
Proso bi v glavnon ka mi povejte izkušnje tisti, keri ste ga že pošilali na popravilo.
Fala vsen :)

Komentarji (13)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
Spy

Pozdrav.
Man eno vprašanje glede garancije Zippoja. Zanima me, če ma što izkušnje z uveljavljanjon garancije in pošilanjon Zippoja na popravilo? Zaslejdo san ka ga je možno poslati v ZDA, obstaja pa baje tudi servis v Nemčiji!?
Plača se seveda samo pošnina. Zanima me kelko bi to naj bilo okvirno pa tudi kelko časa se čaka ka ga dobiš nazaj?
Popraviti bi trbelo samo vratca, ker mi je farcag spadno nakle in so se ukrivila tak ka ide težje zapirati.
Proso bi v glavnon ka mi povejte izkušnje tisti, keri ste ga že pošilali na popravilo.
Fala vsen :)

Vipko
Wizeman

Pajdaš mi je pravo, ka je Zippoja poslo v Nenčijo, pa je prišo nazaj praktično kak nouvi. seveda so fse vred z enosmernof poštninof plačali Amerkanci. Kak dugo pa se je tou godijlo, pa ne ven....
 Vej pa te boš si dva kedna pač s špicami nažigo, kak inda....:)

Spy

Torej ge plačan samo poštnino do njih? Za nazaj pa oni? :)
Neven malo san v dilemi kak naj to napravin. Moren napisati cuj ka točno ščen ka popravijo ale ga uni kar komletno serviserajo? 

Pa dobro ajdi zdržin brez njega tudi ale zanimalo me je če to resno traja recimo 2 meseca kak san prešto na enon portali ale dobiš kaj prlej :)

tzizek

Ka pa če bi se direkt na njih z mailon obrno pa opijto? :D

only12345

em... ZIPO ma predstavništvo v sloveniji... ena firma v ljubljani... ges stvari že nabavlo prek njih... kontaktiraj... prle pa so pozanimli.. ka si neboš nekše stroške nepotrebne napravo!

Spy

tzizek, nega problema. Ščel san pač čuti izkušnje ljudi iz prve roke. Mo pa jih kontaktero kda de čas... :)

only12345, kak bi se pa naj pravo tomi predstavništvi? V google vpišen Zippo Slovenija pa nega glij nikših čednih zadetkov. Oz. kak se imenuvle ta firma? :)

Freestayler

Ne me narobe razumet,ampak a je vredno pošiljat al se t bolj splača novega kupit??Ker je ene vrste tudi zippo potrošni materijal,sam jih imam 4 različne,2 sem že vstran vrgel,zaradi padcev kjer so bile vidne poškodbe na zippoju in zvita vratca...sem si kupil torbico za zippo in je zelo priročen,zipo je kot nov,torbica zaradi padcev čist uničena :)

Freestayler

Ne me narobe razumet,ampak a je vredno pošiljat al se t bolj splača novega kupit??Ker je ene vrste tudi zippo potrošni materijal,sam jih imam 4 različne,2 sem že vstran vrgel,zaradi padcev kjer so bile vidne poškodbe na zippoju in zvita vratca...sem si kupil torbico za zippo in je zelo priročen,zipo je kot nov,torbica zaradi padcev čist uničena :)

Spy

Fala za link. Tak ka je tej ZI-MAG dejansko zastopnik za Zippo? Te mo jin direkt piso, če je to to :)

Freestayler, seveda se splača pošilati. Kak že povedano: plačaš samo poštnino, vse ostalo so njihovi stroški. Poštnina pa tudi nemre biti tak enormna, pa če tudi se pošila v ZDA (predvidevam:). Zippo naj ne bi bil potrošni material. Glij v ton je fora. Zippo bi naj bil neuničljivi in bi vsaj teoretično naj delo 'večno' :)  Zato tudi majo doživljensko garancijo.
No meni je v bistvi v enon leti samo enok doj spadno kelko se spomnin - zaj kda so se mi vratca zjeb*la  ;))

I-OWN-YOUR-MOM

Je, ja - uradni zastopnik ... samo gli stran prenavlajo trenutno, zato probaj nekak nači priti do kontaktov (gugl, imenik, ipd.).

Spy

Man že mail. Fala.

Miloš1975 (nepreverjen)

Poslal vžigalnik na servis v Nemčijo. Vžigalnik je letnik 1996. Notranji del vžigalnika je treba popravit. Čakal več kot dva meseca in brez pomoči Zimag Ljubljana vprašanje kaj bi bilo. In ga končno dobim nazaj. Odprem paket in glej ga, niso ga popravili ampak poslali nov notranji del letnik 2017 ???? No comment

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.