.. " ste se vsaj enkrat v življenju vprašali, ali imate kaj pik pri ženski, ob kateri vam je začelo razbijati srce, hlače pa so postale pretesne? " 

.. bi rad zlezel v njene hlačke?

.. torej, točkovnik naj bi izgledal nekako takole: ˇˇ

1000 točk prejmete, če jo pripeljete do neponovljivega orgazma z velikim O, in 50 dodatnih točk za vsako nekoliko globljo sled njenih nohtov na vašem hrbtu.

800 točk dobite, če se en dan posvetite obisku njene zmedene družine. Po tretjem dnevu pa se točke podvojijo. Če se boste z njenimi žlahtniki še intenzivneje ukvarjali in jim za povrh vsaj dvakrat skuhali užitno kosilo, si boste zaslužili dodatnih 1000 točk.

Za vsakega hišnega ljubljenčka, ki vas vzljubi, si zaslužite 400 točk, če pa vam uspe doseči, da vas bo imel celo raje od nje, potem ste si prislužili 600 točk.

Če vam uspe njeno mamo preleviti v svojo prijateljico, je vaših novih 1000 točk. Če pa se vam posreči še to, da postane mama prizanesljivejša do hčere, ste za 2500 točk bliže do nagrade po vašem lastnem izboru.

.. --> .. govori.se/domaci-traci/kako-si-pri-njej-pridobiti-cim-vec-tock/

.. daljša verzija .. --> .. www.aktivni.si/odnosi-in-seks/velika-igra-strasti/

.. marjat, san se nasmejo .. cool prispevek ..

Komentarji (13)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
Vipko
čevapčič na ražnje

.. " ste se vsaj enkrat v življenju vprašali, ali imate kaj pik pri ženski, ob kateri vam je začelo razbijati srce, hlače pa so postale pretesne? " 

.. bi rad zlezel v njene hlačke?

.. torej, točkovnik naj bi izgledal nekako takole: ˇˇ

1000 točk prejmete, če jo pripeljete do neponovljivega orgazma z velikim O, in 50 dodatnih točk za vsako nekoliko globljo sled njenih nohtov na vašem hrbtu.

800 točk dobite, če se en dan posvetite obisku njene zmedene družine. Po tretjem dnevu pa se točke podvojijo. Če se boste z njenimi žlahtniki še intenzivneje ukvarjali in jim za povrh vsaj dvakrat skuhali užitno kosilo, si boste zaslužili dodatnih 1000 točk.

Za vsakega hišnega ljubljenčka, ki vas vzljubi, si zaslužite 400 točk, če pa vam uspe doseči, da vas bo imel celo raje od nje, potem ste si prislužili 600 točk.

Če vam uspe njeno mamo preleviti v svojo prijateljico, je vaših novih 1000 točk. Če pa se vam posreči še to, da postane mama prizanesljivejša do hčere, ste za 2500 točk bliže do nagrade po vašem lastnem izboru.

.. --> .. govori.se/domaci-traci/kako-si-pri-njej-pridobiti-cim-vec-tock/

.. daljša verzija .. --> .. www.aktivni.si/odnosi-in-seks/velika-igra-strasti/

.. marjat, san se nasmejo .. cool prispevek ..

Vipko
čevapčič na ražnje

“Moj fant je svojo kakovost v postelji prvič dokazal tako, da je najprej svojo glavo zakopal v moje mednožje, nato pa sva se ljubila neskončno dolgo in predvsem čutno, da sem povsem izgubila glavo in se mu brezpogojno predala, ” razlaga Janja, ki tako dejanje vrednoti s 400 točkami.

“Ko sem se brez uma odločila lotiti njegovega orodja, me je nežno odvrnil in mi dejal, naj kar v miru uživam, čeprav je bilo jasno videti, da je bil močno vzburjen. ” Naj vam le omenim, da je za to dejanje Janjin fant zbral dodatnih 600 točk in je čez dva dni zasluženo žel, kar je tedaj posejal.

Vipko
čevapčič na ražnje

" Pri mamah pridete najhitreje do točk tako, da se z njimi pogovarjate v celih stavkih, ne le s pritrjevalnicami, nikalnicami, medmeti in drugimi mašili. "

.. ha ha .. ta pa je tak tr00 ..

“Kadarkoli se moj fant oglasi na mamin telefonski klic, vsaj pet minut čvekata, ” pravi Karin. In kaj si lahko z govorjenjem obetate? 50 točk za vsako minuto, ob praznikih in nedeljah pa celo 75 točk! Se izplača, še bolj pa, če vsakič znova kakorkoli namignete, da ste zaposleni (200 točk) in da imate njeno hčer neizmerno radi (200 točk), seveda pa lahko v pogovor vključite kaj iz zadnjega pogovora z njo (100 točk). Dodatno lahko zaslužite 250 točk za vsako čestitko, 200 točk za pismene zahvale, največ vrednih pa je tistih 400 točk, ki jih dobite, ko daste mami občutek vplivnosti. “Mama mi stalno pridiga o varnosti, ” se pritožuje Monika, “potem pa je moj fant na vhodna vrata vgradil varnostno ključavnico in nenadoma je bil zanjo bog!

kjhgfd

Ka so s psihiatrije pozable javite, ka jin je eden vo vujšo. Sicer ni nevaren za okolico, bole je nevaren sam sebe. Prav tako se ga naj ženske ne bojijo, ker ga je sam jezik. Tip je suh, višje postave, dolgih črnih las spete v čop, najdete ga pa pri računalniku, po vseh verjetnosti v knjižnjice, ge so se ga knjižnjičarke že davno navolile :)

Anubis

haha navolile  to tak ali tak še čudo ka ga vo ne nogerajo mogoče pa plačuvle najemnino za računalnik pa sednino za stolec

MegadetH

Čevapčič ti si stvarno budalo od budale. Život si najdi nekši

Anonimnež (nepreverjen)

čvapčič je car!!!

Prozac

ko bom velik bom čevapčič....

Daddy_Cool

Tu je nekaj protislovij. Predvsem prva točka mi ni jasna, ker če jo uspeš pripeljati do takšnega ali drugačnega orgazma, si najverjetneje že mogel zlezti v njene hlačke. Ali kak to danes zgleda? Prek interneta?

makavelithedon

love em & leave em..

čriček

Kako ji paše!

makavelithedon

čričko kera je tou? 

Vipko
čevapčič na ražnje

.. evo še eno (resno) zabavno branje .. --> .. www.delo.si/tuditi/blog/vsec-mi-je.html ..

"Ej, a si videl tisto fotko, ki sem jo naložila danes? Nisi polajkal, pa ne vem, če si videl?", zvečer pred spanjem vpraša žena.

"Erm .. Ne, nisem ti polajkal" odvrnem. "... bom pogledal zdajle". Zgrabim mobilnik, pogledam fotografijo, ki jo je mms-ala na Facebook in zadevo polajkam.

.. kak tr00 ..

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.