Baje je že par dni zaprto, ker naj bi banka lokal zarubila. Je kaj na tem?
Škoda lokala, ker so na strehi imeli najboljšo teraso v MS. Upam da do poletja porihtajo to in nazaj odprejo.

Komentarji (41)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
Plemeniti

Baje je že par dni zaprto, ker naj bi banka lokal zarubila. Je kaj na tem?
Škoda lokala, ker so na strehi imeli najboljšo teraso v MS. Upam da do poletja porihtajo to in nazaj odprejo.

uzk

če ne bi lokal bil tak preseratorski, bi se mogoče kaj več folka tam znašlo in bi preživel lokal. 

tarap

Lokal kak lokal je malo drugačen, celo terasa....je pa te lokal bole zapravila familija od šefove bivše....s tem mijslen na to, ka so non stop tan sideli, pa vsakoga premerili od pet do glave, pa vsakoga glejdale na načun...."tij si pa nej za se"....Poleg toga pa so se meli za vse tudi takšne, ka se majo za soboško smetano, so non-stop sideli pri eni mizi, pri deci soka deci vode, pa na konce je vsak svoje plačo....nemajo pa za burek.... ta ka....škoda lokala, pa škoda šefa, kere je kljub njegoven kolegon-ex fusbaleron, vseeeno znal stopite za šank, pa tude pomagate pri strežbe...

Al_Pacino

lokal je fejst lejpe ... problem so ljudi ... kak tarap pravi ... ce furas nekso wannabe-smetano ... 

vegi

škoda lokala,dobra terasa,dobra kava....

testis

Zanemarjen zadnje čase, higiena in postrežba katastrofa, ponudba prav tako ...
Zmanjkalo penine, kozarcev, ...

only12345

ja to verjetno.. zaradi toga ka se znalo ka de šlo cu-grunt... ali vačik je tou nej nova novica... saj se je to že gučalo 2 leti nazaj... ka naj bi banka vzela... očitno zaj te dokončno... pa mene osebno nej motilo nikole što se tan zadržavle... pa ka se dela... glavno ka san ges pa moji gostje bili zadovoljni...(kda me pot ta za-nesla) in vseeno škoda za SOBOTO če to drži... taka vupan ka se čim prej nazaj spravi! 

Vipko
Truplo

Kakšna škoda? Ne ga lomit! Ta lokal je imel že od začetka protekcijo, saj so avte parkirali vsepovsod, kjer je bilo le nekaj metrov placa. Potem so stanovalci blokov zaradi nesnage in hrupa ponoči ogradili tisti pločnik na ... ulici (hm... katera je že to?), na drugi strani pa se je še vedno veselo parkiralo... baje zato, ker so imeli dovoljenje od občine.

Tam sem bil dvakrat, trikrat, meni so se zamerili že s tem, da niso imeli velike pive. Seveda je lažje prodati malo za skoraj enako ceno, ane?

Dokler meni ne zaprejo npr. Royal, Na küjkle, Punk, Kult... se ne sekiram niti za milimeter.

Jan Vlaj

100 ljudi 100 čudi ... Seveda je škoda Unisexa, čegli san bil samo enkrat tan pa se mi nej vidlo. 

Vseeno mislin ka je škoda vsakoga lokala v MS, ker čez par lejt ta v Soboti ešče samo občinska uprava, pa zavod za zaposlovanje odprejtiva...

Varaš more živeti, vupan ka de banka kera je zarubila lokal, tej lokal dala v najem čimprej nekomi što se zna iti gostinstvo pa ka de dale ponudba v MS. 

yellow

Ja škoda - seveda:
- škoda toga ka je lastnik vložo velke pejnaze v lokal v takšnon zabačenon varaše ge vsi samo čakajo ka dol zavertivaš. Kakšen koli je on, ali familija ali od bivše familija ali od sosida familija, sposoben je, znal je delali evente že v Diani, vložo je dušo v tej lokal.
- škoda toga, ka so njeme določeni okoliški stanovalci naredili ogromno škode samo zaradi toga ka je nej bila ob 22.00 smrtna tišina - nej san zato, ka bi se vsakši vikend nabijalo do štiraj vgojno, samo mel je malo večje evente na vsake telko časa in že je bila navola. Zato pa je tuga v Soboti, pač si eni nemrejo dopovedati ka so nej na vesi in ka se v mesti od časa do časa more kaj dogajati.
On de se že znajšo, Sobota (če je to sploj rejsan) pa de že žipa ostala brez zelo dobro osnovanoga, modernoga lokala - eh pa glavno ka je Spartacus, nej?

BB

Tistih par ka majo peneze v soboti, jih ne kažejo okoli po oštarijaj ;)

Vsa preostala samoozvana smetana pa takalitak nema za burek... :)

only12345

mah spartacus je tuj nej tou tou ka bi moralo biti... tou pa si je sam kriv ka je mel težave z "sosedi" saj bi na tou moogo malo broditi ;) ... ka nede mogo na glas žurati v središče mesta... pač kak je z Muro eni tak mislijo eni ovak.. kak z vlado... eni mislijo ka Janša krade drugi ka Jankovič... sakši svoje tira... ali dejstvo je ka je SOBOTA brez enoga lokala ostala ... in če si dobo kakšoga gosta... san ga - bi ga - rajši ta odpelo kak pa recimo v nekši zabačeni bufet ka še ma vrata & opremo iz 80ih lejt!

in iz toga vidika mi je žal... ka en urejeni lokal šel cugrunt...

...jokal tuj nemo za njin... life ide dale... edino me pa res skrbij malo ka de z soboško wanabe smetano... kama de odilo ? :/ :)) 

BB

deci-deci so včasik pri baroni sedeli, mogoče do šli nazaj

LORNA

Truplo - Unisex je edini lokal v MS, keri ma več kak 15 svojih parkirnih mest - puno lidi parkera na ton parkirišči in ide v varaš urejat zadeve. Kelko svojih parkirišč pa ma Na kukli, Punkt, Kult...? Me veseli, ka ti nikdar v življenji nejsi parkejro na niti enon pločniki. Ja, te stanovalci blokov so te pločnike ponoči resno nucali...
Meni je vseeno, kama iden na pijačo in mi je žal vsakoga lokala, keri se zapre.
Joj, ka ene vse ne moti, ka si je nešče v lokali naročo. Ge tudi večkrat naročin naravni sok z vodo, pa tou še ne pomeni, ka neman za pivo ali viski.

mikmak

Prvo kak prvo je ta lokal "gor postavo" od ŠEFOVE BIVŠE OČA. Brez njega to ne bi bilo. Zdaj ka je ŠEf malo svojo bivšo naklesto in pretepel, je njeni oča tudi zapro finančno pipico in ga nateri v tri krasne. In zadeva je kar kmalu šla zugrunt. Torej vaš ljubleni šef je ta lokal nej obdržo niti pol leta brez "stricov iz ozadja". Telko o ton. Sicer pa ne ven kama lejko brodiš kda misliš ka boš mel na sredi mesta "kao Disko". Saj pa ne moreš meti niti enoga lokala (v centru) odprtoga dlje kot do polnoči. On je bil vsak weekend v prekški. Glede parkirnih, puno lokalov ma več parkirnih od toga, pa še bolj so puni...

Vipko
Truplo

Lorna, tebi in še nekaterim je verjetno potrebno vse napisati do pike natančno... Nič ne pravim za solidno parkirišče tam odzadaj, vendar je ogromno ljudi ali tako lenih, ali pa hočejo na vse kriplje postaviti svoj avto na pločnik, da vse to počenjajo kljub temu, da je bilo parkirišče odzadaj prazno. In kot je napisal Mikmak: ne moreš imeti nasred Sobote disco... Ne vem, kako ne razumete, da so okoli doma tudi starejši ljudje, kateri rajši poslušajo Avsenike in Slake (tudi jaz), kot pa kakšno tehno umetnijo.

In da ne bo pomote - jaz sem doma relativno daleč stran od Unisexa...

BuLsHiT

lol po tvoji logiki ce bi slake nabijali bi lejko blo odpreto 

Vipko
Truplo

Po mojem ne... verjetno imajo radi vsi mir po deseti uri ali po polnoči, ne glede na vrsto glasbe. Če pa je ta še taka, da je ne prenašaš...? Sicer pa si najdi drugega za "prepucavanje".

daveslo

mater je večina tukaj tak fouš enim, kateri so hodili na kavo v te lokal, pa če so se vozili z dobrimi avtoji. Lejko vas je sran, ka skouzi neka šinfate, nej čudo ka nas majo za take primitivce na drugi strani Slovenije. Pa ka ma te veze, što ka pije. Ka mislite, ka tisti, keri so hodili v ta lokal, ne hodijo tudi v druge lokale. Mater ste eni pametni. Če keri neje ščeu iti v te lokal, pa je mel slabo mnenje o njem, je tou njegov problem. Ges san nej odo v njega, pa to ne pomeni, da ga bom zdaj šinfo.

Ka se pa tiče tega lokala, oče od nje tu neje mel nikdar prste vmes. Tou je točna informacija zato nej trousiti laži.

Vipko
Truplo

Eni ne veste brati... vsaj meni je vseeno, kdo vozi kakšen avto. Jaz večinoma itak hodim peš ali se vozim s kolesom. Problem je, da je večina parkirala na pločniku tudi, ko je bilo na parkirišču še dovolj placa. Zakaj? Saj sem napisal, pa ponovim: lenoba, malo se je treba včasih pokazati ali pa tudi, da nekateri mislijo, da jim je vse dovoljeno.

Pločnik je zato, da tam greš peš, ne pa, da ti je v napoto avto. In da ne bomo pisali, kdo je navadno parkiral tam... kakšen obični, povprečni Sobočanec ali Goričanec težko... ker ta ve, kaj je red za razliko od t. i. "soboške smetane". Tako, da nekateri ne bodite preveč, preveč pametni.

BuLsHiT

ka si te nej redare pozvo ce te tak motilo to? saj bi to cisto v tvojon stili blo mučkog provokatora kak bi maminjo pravo :D 

Vipko
Truplo

BuLsHit v skaldu s svojim imenom dobesedno "serješ". Jaz sem na splošno na red v Soboti in da imamo v redu, mirno in čisto mesto.

V tem lokalu sem bil mogoče petkrat vsega skupaj, če grem mimo je to več ali manj podnevi. Bo dovolj!

BuLsHiT

ges san niti ednok nej biu tan pa ka ma to zaj veze, glavno ka tij hejtas lejko 

LORNA

Truplo - prav imaš glede tega, da se nekaterim ne da stopiti nekaj metrov in želijo vedno parkirati točno pred vrata.

Okoli so doma tudi mladi, ki bi radi nekam šli, kot smo šli tudi mi in nekaterim je nemogoče ugoditi, ker jim po eni strani ne paše, da se nekajkrat na leto nekaj dogaja in je malo hrupno (je pa čisto super, ko so recimo Soboški dnevi in je pol MS na nogah, ker nihče ne more spati), po drugi strani pa jim potem tudi ne paše, ko mladina namesto v lokale hodi v park in tam popivajo, svinjajo in v mrtvo ime ležijo. Eni enostavno samo čakajo, da lahko po drugih pljuvajo, svojih napak in svojega življenja pa ne vidijo.

Vem, da si vsak  želi mirno spati, vendar se nekateri morajo  zavedati, da živijo v središču mesta. Je mirno v vseh mestih? Potem bi se morali stanovalci večjih mest (kamor hodijo naši otroci študirat in žurirat) vsi izseliti. Vem, da je glede hrupa boljše, da je nočni lokal na obrobju mesta oz. izven mesta, vendar bi jaz kot mama rajši videla, da se gre moj otrok  zabavat peš, v lokale v mestu, kot pa da se vozi nekam ven, vinjen.... Pa da ne bo pomote, tudi na vaseh je velikokrat bolj bučno in hrupno, kot v mestu.

O čisto vsaki temi bi lahko pisali v nedogled in spoštujem mnenja drugih, ne maram pa, ko nekdo nekaj govori in piše na pamet, niti blizu resnici, ter tega, da je o nekomu drugemu zelo pameten, pa še sam nikoli ni bil v takšni situaciji, da bi lahko vedel, kako, zakaj, kdaj...

Je potem po tvoje najboljše, da se vsi lokali v MS zaprejo? Je to rešitev? Misliš, da nikogar ne moti hrup in svinjanje pri Royalu, Punktu, Na kukli...Spet bomo tarnali, da se nič ne dogaja, da nikamor ne moremo iti...

Vipko
Truplo

Dobro, nemo se štüko... na konce koncof niti ne ven, ka pomejne "hejtas"...

Fajn boj, pa naj te rogačejo na vüja ge v bližijne tvojoga douma, verglajo nasrejde nouče aftoje, pa ščijo na plout in še ka. To se je dogajalo na enon drüjgon konce Sobote... pa ka je bilo s toga: oštarija več ale menje samejva, s sousedome je vert skrejgane, tak ka nišče ta ne ode, goste so pa goste: idejo malo lejvo, malo desno. In ta trenutno skoron nišče ne ode. Pa je meu v začejtke bar desejt sousedof sakšne večer, tou pa je tüde nekšne pejnez. Tak, ka se s sejme naokoule spoštükate pa vsiljavate svoj način življenja nede glij v rejde.

Ges se s ten s tej debate odklapljan!

Vipko
Truplo

Eh... medtem je Lorna marsikaj napisala in več ali manj se strinjam. Ja... mladi morajo nekam, pa tudi mi stari. Tu ni treba odkrivati tople vode. Kako vsem oz. večini ugoditi, zato so pristojne službe in ostali. Kolikor vem je bil Unisex v začetku zelo moteč za prebivalce blokov čez cesto, tudi tiste ovire so dali narediti ob pločnikih, da se ne bi parkiralo tam. In glej ga: a ni 50 m stran tisto parkirišče pri avtobusni? Ponoči tam ni dnevnih migrantov in je po mojem prazno. Ampak ne, nekaterim se verjetno ni dalo ničesar dopovedati. Sicer pa vsaj zame je zgodba zaključena, čemu bi rinil nekam... Gositlno so pač zaprli, jo bodo spet odprli ali ne, to ne bo moj problem.

Drugače pa, kje pa si vidla umazanijo pri Royalu, Na Küjkle? Ob Punktu ali Kultu bi se kaj moglo najti, ampak tam je tržnica je se vse živo mota tam, pa tudi vse živo vozi levo in desno.

LORNA

daveslo - končno nekdo, ki je napisal nekaj pametnega in resničnega :  )

Če bi faušija gorela... sram nas je lahko, namesto, da bi privoščili in se veselili uspeha nekoga drugega, nas to boli in komaj čakamo, da lahko nekoga pošimfamo. Rajši, kot bi pohvalili, bomo naredili vse, da očrnimo. Če ima nekdo več od mene, pa je takoj smetana - po kakšnih merilih? Eni bi imeli, pa se za to ne bi potrudili in bog ne daj delali, jamrali pa na veliko...

LORNA

Ja, res bi lahko gostje nekaterih lokalov parkirali na parkiriščih, ki so v bližini in so takrat prazna, vendar o tem ne odloča lastnik, ampak dotični voznik in njegovo razmišljanje.

Umazanija je povsod, kamor pogledaš, ker so ljudje nesramni, nesnažni in ne razmišljajo za naprej. Če bi se mene vprašalo, bi tistega, ki kaj odvrže, kaznovala s tem, da bi ves mesec čistil mesto.

FotoModel

Man čas, pa san malo to temo prešto. In mene zdaj zanima, kakšno vezo ma parkeranje, naročanje pijač - što ka pije, što odi v tej lokal, kak dugo je odprejti, ka za muzike se posluša, če je lokal banka zarubila? pomeni, ka je lokal nej zaprejti zavolo toga, ka je nešče nej dobro parkero, ali mel naglas muziko do neven kelke, ampak zato ka se je nej odplačeval kredit. Pomeni, ka je vertivo slabo. Kmečko, več je zapravo kak zaslužo in logično je, ka takšna zadeva propadne, pa če je lokal, ali firma Alanevenka.
Je pa škoda sake stvari, kera je perspektivna in dobro postavlena, ka propadne, brez debate.

Jan Vlaj

Ges predlagan, ka se najde pameten soboški podjetnik - gostinec, keri pozovej na banko, kera je rubila Unisex, pa proba zejti direktno od banke v NAJEM lokal. 

S ten ne zgibij sezone, pa odprej lokal znova. Pač de mogo plačivati najemnino banki. 

veteran1

Meni se pa kuca po staron dobron Grleci...

only12345

@Lorna to ni res... ka če je nekdo več uspel napravite je včasik za smetano... ampak sakši zna... kak se obnaša SOBOŠKA smetana and  if u like it or not! :) tou isto kak je nepisano pravilo ka de štajerec štajerca silo naprej... žabar de se smejo nad prekmurcon ka smo nej v civilizaciji... ka smo zaostali kmetje vsi.. oziroma za njih je prkemurje nej slovenija (mađarska) itd... nepisano dejstvo štero PRIBITO DRŽI :) 

I-OWN-YOUR-MOM

pomeni, ka je lokal nej zaprejti zavolo toga, ka je nešče nej dobro parkero, ali mel naglas muziko do neven kelke, ampak zato ka se je nej odplačeval kredit. Pomeni, ka je vertivo slabo. Kmečko, več je zapravo kak zaslužo in logično je, ka takšna zadeva propadne, pa če je lokal, ali firma Alanevenka.

Bravo. Dobro napisano. Opet se piše 99% ka nema veze s ten, ZAKOJ je neka propadnilo.

just_a_cook

Nemajo mladi več telko penez, kak smo jih mi meli, da smo bili mladi, pa še evro je svoje napravo ...

darja.tanacek

San prece bluze gostilne doma.....rejsan je ka so parkerale na pločnikaj....se mogo kar po ceste ite...pa nej je poanta bila ka nej bilo mesta....tej z novime avtojame ka so jih ščele pokazate so parkerale po pločnikaj tik pred vhodon....vsi ka so se nej razlazovale so pa znale ka ce nega za gostilno mesta ka je pri postaje parkirišče pa pri slaščičarni...glede glasne muzike....san stara kak vecina tejh ka so tan žurale.....ale pa še mlajša.....in me je mautilo ka do 3 ale 4 ponoče na terase kda kole na pune naglas bil radio.....ja ščela san tudi ge mer po polnoče.....zavedan se ka sna v središče mesta doma...samo morejo se pa ene zavedate ka drujge nucajo tuj počitek ka določene za vikende tuj delamo pa se ščejmo spočinote...drugace pa me je realno vseeno ce je odprejto ale nej.......san pa zna zakoj je zaprejto in kak so rpavle ene nej je zaprete zavolo glasnoste pa parkiranja.......

Jan Vlaj

veteran1 ma prav. Grlec je bil LEGENDA. Zaj je sigurno prilika za nouvi Štart. 

Pa FADO je bil super, v starih časaj, kda so meli 10 vrst pijv, pa dobro muziko. 

zdaj van je v MS ešče najbokši MIKK

daveslo

Če to drži, potem so v Don Carleone-ju, pa Cuboji, Rock Caffeji še večja smetana, saj so tan neprestalno parkejrani sami Mercedesi, BMW-ji, Porsche-i... (tisti keri  šče to komentirati se naj prlje vgojno mimo Don Carleone-ja, pred kak gre v šolo ali pa vrtec, ali pa lejko doma spi, ka se njemi ne da delati (pa ne mislim nič slaboga proti tistim, ki želijo delati, pa dela na žalost ne dobijo), pa me njimi tudi nema keri niti za burek.

Problem je to, da bi takšna gostilna lahko šla (seveda, če nebi imela določenih napak) v MB, CE, LJ, KP, ka tam znajo ceniti dobro in so si nej fauš, pri nas pa vseposedi, kjer se odpre malo boljša gostilna, polovico sobote guči, kak se tan preseravajo, pri polovici pa je prisotna faušija. Sakši ma kakše kolega izven Sobote (eni pač samo na Facebooku), ka so bili v ton lokali, pa jin je bilou vse super. Dejansko je mejla gostilna najboljšo teraso daleč na okoli in nej mi praviti, ka to ne drži. Samo če bi se zadeva malo pošlihtala.

Glede prostora pa tak, prostor pred gostilno je bil od lastnika pa je moral tudi to plačati Občini zato ma  vso pravico, ka je tan parkero in vi niste imeli pravice tan iti.
In če tan niste smeli iti potem tudi 100% niste šli po tistem makadamu poleg gostilne (na drujgi strani pa je vhod od unisexove sosede), razen če ste parkirali na parkirišču lokala in šli domov. Glede muzike pa ne mudruvlite. Terasa že dve leti ni smela biti odprta po 1 uri (čez teden pa do 11 ure), saj so ob 1:02 že bili policaji tan. Malo je bila galama pred lokalom, vendar je problem predvsem v foušiji, saj bi potem morali biti problemi tudi pred Cubojem, Royalom, pa še nevem kelko gostiln je v centru mesta, pa je vse povsed vse OK.) Malo si poglednite ljubljano, pa saj je tan gostilna skoraj v vsakem urbanem naselju, pa se nihče ne buni, samo v toj Soboti)

ŠE ENKRAT POVEM, NEJ ČUDO KA NAS MAJO DRUJGI ZA ČUDEN NAROD (NAS PREKMURCE) IN KAK JE NIŠČE ZGORAJ NAPISO, ZABAČEN NAROD PA MADŽARE, KA SE SAMI SEBI NE PRIVOŠČIMO DOBRO. VSAKE OČI MAJO SVOJEGA MALARA, ENI ODITE V SPAČEK BAR, DRUJGI MERCEDES BAR, TRETJI... PA TOU NIKA NEJE TAKŠOGA, SAMO VEČINA TAKŠIH TE NA TON FORUMI MODRUVLJE, KA TISTI, KERI ODIJO V MALO BOLE MODERNE GOSTILNE, KA SE PRESERAVAJO IN VEN MEČEJO. TOU TI JE ČISTA FOUŠIJA PA LEJKO GOČITE TU GORIK, KA ŠČETE.
NO SEDAJ SE JE UNISEX ZAPRO, TA TEMA DE VUTRO POZABLJENA, A ČEZ MESEC DNI DE, KAK PO NAŠI PREKMURSKI NAVADI, NA TON FORUMI PISALO...PRED KUBOJOM PARKIRAJO NA PLOČNIKU, V DON CARLEONEJU SE PRESERAVAJO... MER DE TE, GDA DE V SOBOTI ŠE SAMO SPAČEK BAR PA GRLEC... (ODPRTO DO 18 URE (VIKEND DO 20 URE), NATO PA VSI V PARK)!

Dogzilla

Škoda lokala, ker je mel resno najboukšo strešno teraso v našon malon varaše. Polete podnejve san se znal kar dostakrat stavite tan in je bilou praf prijetno. Je pa istina ka je lokacija bijla zgrešena. Takše lokal be mogo bite na lokacije kak je npr. Elvis Bar ale pa Don Corleone.
@Veteran itak...stare Grlec pa te dale do Tene oz. Kenny bara. Zmejs v Kocko na biljard:) Stare Baron je tude nej bil slab ale pa Fado bar ja. Nesmen še Evropo pa staroga Klemenčiča pozabite(tiste z Lendavske znate:)...

droston

če bi se znali iti bi lokal laufo še zdaj in to z dobičkon, ker sama infrastruktura in tudi terasa privabla lidi ampak že prva napaka je lokacija lokala...nemreš gostilno postaviti na noge med dvema kučama in 5 blokof in te meti odpreto do 3 vgojno...to pač nejde ...sicer pa tudi cejne so dokaj visike tak ka dodaten minus...naj si vzemejo za vzgled Caffe Park, najjača gostilna v ms polek Elvisa;)
Sicer pa za lokale ka se v soboti zaperajo mi je nej žal( pa brez zamere gostilničari), ker jih je itak več kak preveč, že od banke na lendavski do glavne pošte maš 10 gostiln, na slovenskoj ulici je 5 placof ge lejko kaj spiješ, v štefana kovača maš 3 gostilne, v okolici btcja je 6 gostiln, pm v samon btcji so 4 bari, v okolici tržnice je 5 barof, od cerkve pa do križišča sta 2, pri železniškoj 2 pa še skoraj vsaka bencinska črpalka ma gostilno, edino mol pri krožišči pa petrol pri železniški nemata...V MS mamo glede na velikost mesta valda več gostiln kak v LJ. Mislin too much je to, Sobota ma v centri cca. 30 gostiln...neven kak lejko sploj laufa biznis vsen ten gostilničaron oziroma kak si lejko lidje sploj privoščijo zapravlati keš v telko različnih gostilnaj...in narod de še vseeno pripravleni vlagati svoje imetje v nove gostilnice:)
sorry za off topic;)

pbi

nemate drujgoga pametnoga dela, ka se štukate okoli oštarije? Oštarija kak oštarija! Život ide dale! Sicer pa so v Soboti itak pou oštarij postavilo gor ateki z pejnezi za svojo šminkersko deco!

EllEuroft (nepreverjen)

Mail Order Stendra Us Medication Pharmacy Amoxicillin Cat Propecia Arginina [url=http://truthaboutstaininggrid.com][/url] Buy Now Legally Generic Macrobid Real Store India Generic Drugs Online Pharmacy

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.