Pred nekaj trenutki sem zajel radarsko sliko ki nakazuje kaj nas v prihodnjih urah čaka, to bo sigurno sneg ali snežni metež.Kaj menite po videnem na tej radarski karti?

Komentarji (48)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
čriček

Pred nekaj trenutki sem zajel radarsko sliko ki nakazuje kaj nas v prihodnjih urah čaka, to bo sigurno sneg ali snežni metež.Kaj menite po videnem na tej radarski karti?

Anonimnež (nepreverjen)

O bože...v Idriji je že kaih 3 cm snega!

dupont

čriček najprlej se nafči čitati vremenske slike. radar kaže trenutno pa prejšnje stanje. ne napoveduje nobenoga stanja kero še pride. za tou maš satelitske slike na platformi aladin.

nazaj v prvi razred, prosin.

Anonimnež (nepreverjen)

A ti sploh razumeš moje besede????
Razumeš moj stavek???
Al šele prihajaš v prvi razred?No pol pa bova sošolca...

Anonimnež (nepreverjen)

Ljubljana-tudi sneži!

čriček

duponit--Ne vem ka je narobe, očitno ne dojemaš realnoga časa .

Anonimnež (nepreverjen)

No pol pa sem jaz lažnivec in si izmišljujem.OK.Ni panike.Očitno je v MS sončno,12 stopinj,žal v Idriji sneži,v LJ pa tud in da sem se sam prepričal,da me nekdo ne barva poglej si na netu kamere na cestah,da boš ti začel dojemat realen čas.
Poglej in se čudi,pa mi nato pametuj,kaj tvoja slika kaže.

čriček

To je najnovejša..DUPONT, kaj je nači na ton tvojom Aladini?

Anonimnež (nepreverjen)

Kaj jaz dam slike iz morja pa boš mislil,da je poletje????Verjem tisto kar vidiš,ne pa tistim ki ti možgane perejo,da ja pol res vidiš tisto kar drugi hočejo.
poglej si: www.kamere.si klikni po sloveniji,ali pa na koncu klikni ogled vseh kamer.
Slika,pa slika pa slika,vremenska slika lahko marsikaj pove,koliko krat pa se je tud zgodilo da so se zmotili.
Bodi priden pa si oglej.Idrija,Kobarid,petrovo brdo,al pa sneg.
Če pa ne boš temu verjel,pa žal pokliči še prometno informacijski center in AMZS.
In če nam 4 ne boš verjel in še ostalim,ki ti bodo rekli in še zvečer ko bo na novicah,se žal pripelji pa se prepričaj sam.

čriček

RobertoOwen--ne vem komu je to namenjeno, in kaj hočeš povedati.

dupont

čriček ges ne ven či maš samo eno hemisfero ali mogoče samo pol. v glavnon, bom ti pravo po kmečko ka boš bole razmo. či so kockice nad mariboron še tou nika ne pomeni za soboto ker dokeč se ta masa k nan premakne se lejko porazgubi. či ti vidiš sneg na idrijo trenutno ti še tou nika ne povej ka de za dve vori v soboti.

in ti si napiso točno tou:
Pred nekaj trenutki sem zajel radarsko sliko ki nakazuje kaj nas v prihodnjih urah čaka

radar odčitava podatke trenutnoga stanja. nega radara na svejti ka bi lejko predvidejvo za naprej

Anubis

Mislin ka de resno popoldne nekaj začalo prinas tude iti..
Tan okole pol petih, petih že bojo kakše snežinke..

BuLsHiT

ja isto dela kak ti. pise bedarije ka nemajo smisla nikomi razen njemi

čriček

Hvala za iskrene pripombe, mo vidli večer.

Anonimnež (nepreverjen)

Tebi čriček so moji komentarji namenjeni.Oglej si spletno stran,ki sem jo zgoraj napisal,pokliči informacijski center ali pa amzs pa vprašaj kako je stanje na severnem primorskem.Kamere so realne,javne in z vsakim klikom "osveži stran" boš dobil novo sliko.Še datum in ura je na vsaki kameri!

miic

Zakoj se sploj obremenjuvlete s snegon telko? :)  Če de, de, če nej pa pač nej...

Zadnjiva dva dni se samo o snegi gučij kak vsako zimo kda spadne prvi sneg :)  Kak mala deca. Pa brez zamere :)

Fingerling

Trenutno stanje v Ljubljani.

čriček

RobertoOwen--Spoštovani gospod , nej smo vsi tak čedni kak ti , pri meni je že znano ka da kaj napišem je nej nika dobro, pa vrag nej vido če se vremeni meša al meni .

Anonimnež (nepreverjen)

Ah seveda pišem bedarije.Očitno so za nekoga,ker pač sneži to bedarije.Jaz ne bom nobenemu mišljenje spreminjo.Pa naj vsak verjame kaj hoče verjet.No zvečer ko boste gledali vremensko napoved in bodo rekli kje po sloveniji je že zjutraj snežilo,boste jih sigurno klicali ali pa na 24.ur ali pa rtv.slo pisali komentarje,kaj govorijo take bedarije da je snežilo.Ni mi treba verjet,zato pa pokličite ljudi okrog,na brezplačne cifre informacijskih centrov,poa vam naj oni povejo.Al jim boste po telefonu rekli kaj Vam govorijo bedarije?

Anonimnež (nepreverjen)

Fingerling hvala za fotko.No že peta oseba je potrdila da je sneg v Ljubljani.Hvala.
Noben se ne krega,ampak če sneži,kaj naj govorim da ne sneži?

čriček

RobertoOwen--Saj ti nihče ne pravi ka ne sneži, ampak jaz ne vem ka sem pri vsej tej zmedi z snegom kriv, ali to ka naj bi snežilo?

Direktna

Konkurenca na ton forume ( čričeki inu podobnim) se je povečala. Dobrodošli RobertoOwen 
ka nemo samo off topic, sneg tij njemi samo redno dvali, mo bar snežaka delali  :D

čriček

Dobra konkurenca je snega vredna ....Adijo.

Anonimnež (nepreverjen)

Na koncu strani:pokaži vse kamere.

Anonimnež (nepreverjen)

Saj meni ni do kreganja,ampak da mi nekdo reče da ne sneži,ko pa jaz vidim da sneži...pa da lahko vsakdo pokliče na brezplačno cifro za stanje na cestah,pol pa res ne vem.

Direktna

V bistve je nišče nej pravo, ka nejde sneg, tij nekaj bloudeš

joc69

Nika nej,malo se je zmedo...:)

Anonimnež (nepreverjen)

OK.Poglej si začetek.On je dal vremensko sliko,jaz sem napisal da sneži in pol se je začelo da ne sneži in da sem jaz slep in očitno nisem v realnem času in živim v prihodnosti....Newem...
No pol pa res blodim...očitno imam tud privide,da sneži,pa živim v nerealnem času.

Anonimnež (nepreverjen)

Sem se zmedel....Zdaj vidim,da se tako praši zunaj...o šit kaj sem zajebal...tam pesek tovorijo...

Fingerling

Dejansko mislin ka je Čriček odpro temo, Dupont je napiso kontra Črički, RobertoOwen pa je mislo ka je Dupont Čriček, pa je piso kontra Črički :) Malo zmede, al bo.. se vnese :)

Cave

ne ven če de kaj gnes, dale od CE nejde

Anonimnež (nepreverjen)

Fak ej...fingerling maš prav...tu je prišlo do zmede...
Čriček sorry,dupontu je tebi pisal,ti si njemu pisal,jaz pa sem mislil,mislil,da men pišeš...in je ratalo sranje...
Če ne osvežiš stran,se ti takoj komentarji ostalih ne pokažejo in pol lahko hit kaj zajebeš....

čriček
Anonimnež (nepreverjen)

Nič se ne sliši...A glasne slike nimaš??? 

čriček

Toga je tak sram ka niti glasa nema .....

Anonimnež (nepreverjen)

No zaključek...nekje po sloveniji sneži,drugje mogoče bo...prekmurju pa je vedno lepo.

čriček

Pa še kosilo sem pripravo v tem časi,, hha bi probo?

Anonimnež (nepreverjen)

Sem videl sliko...čeprav smo se tega kr večinoma že mal prenajedli je vseen še dobro klasični ocvrt file pa krompirjeva solata.

čriček

Hvala, ob petkih je to standardno kosilo , seveda tudi druga ribe, še posebej pfanga.

Anonimnež (nepreverjen)

...tud po bolnicah je skoro vsak al pa vsak drugi petek to standardno kosilo...

Anonimnež (nepreverjen)

Najboljš je ko je post...drugače pa se strinjam za ribji jedilnik...

drejcek

ej roberto da daš komentar lejko pod svojo sliko  pritisneš uredi pa te nejtrbej pisati 20 komentarov... ka viden ka še to nevejš...

maru

Samo gnes prinas snejga nede ... Mogouče de v nedelo

AnaLiza

Na Primorskem je snežilo že zjturaj in na Gorenjskem. Tudi v LJ že dopoldne.V Mb sneži nekje od 15. ure naprej. Napovedan je sneg po celi SLO, kaj bo pa v resnici, pa bomo videli.

Anonimnež (nepreverjen)

O Drejček si ti pameten.Poglej si čase v razlikah ko sem jaz komentarje pisal,včasih pa pozabim.Pa mi pol razloži,5 minut časa za popravilo je.Joooj kaj sem zdaj jaz tebe naučil.Ne jokat.No zdaj veš.

dupont

ka je zaj čriček profet? ge je zaj tvoj sneg? fčera je samo scalo ges san pa sanke že nabrujso

čriček

Bo bo, pa tuj je pogledni malo okrok po bregaj , vse je belo od snega.

G. Samorog (nepreverjen)

snezni metež a? .

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.