Kateri vrtni traktor kupiti? Oz. katero znamko razen Mccullocha (ker so njihovi novi traktorji katastrofalni, in se samo kvarijo oz. negrejo, poznam in sem tudi sem slisal za kar nekaj primerov, da imajo lastniki velike tezave z njimi in ne morejo kositi) in mi jih tudi prodajalci vsi odsvetujejo? oz. kateri so najboljsi in se najmanj kvarijo? prosim za vase nasvete in izkusnje... lp

Komentarji (10)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Kateri veliki ptič je najbolj značilen za Prekmurje?

Landini

Mi smo zadovoljni z Vikingom. Isto lahko rečem tudi za lastnike Husqvarn.

syd (nepreverjen)
1991 (nepreverjen)

Najboljši vrtni traktor ti je mtd ali pa mtech

AntiFuzbal (nepreverjen)

Tij si v Merkuri v slüjžbi? Vej se pa ne hecaj, človik te je lipou za nasvet pijtau ti ga pa zafrkavleš tü!

In reply to by 1991 (nepreverjen)

:) (nepreverjen)

Ka pa filij mtd pa mteche vsi majo BRIGGS&STRATTON motor šteri je zelo dober prvo trbej znate ka človek nuca za kelko pejnez ka de kosil nuca traktor s pumpo ka de brege kosil itd... za domačo rabo je mtd čistak zadosta pa še cejna je ok prote eni kubote pa husq...

In reply to by AntiFuzbal (nepreverjen)

gost765 (nepreverjen)

Imam Mccullocha že 3 leta in dela brez ene same težave, košnja na 10 dni, čas košnje 3h.

doba (nepreverjen)

Kupi ga v Obiji. Majo 5 let garancije.

fnznzn (nepreverjen)

za košnjo traktor se ne kupuje vsako leto zato sem tudi sam pristaš dobrih znamk in Viking ali Husquarna je eden izmed takih, tu se ne gleda samo kvaliteta traktorja ampak tudi uporabnost in preprostost rokovanja ter na koncu kvaliteta vgrajenih delov v njih, kupi kvalitetnega in reskiraj malo več pa boš ga imel ob pravilnem vzdrževanju leta in leta-ta dva navedenih znamk so že ena izmed takih.Pa nisem nobeden zastopnik teh firm temveč lastnik Vikinga.!! Že 8 leto brez problemov z rednim servisnim vzdrževanjem in sedaj je takrat ta večja nakupna vrednost to že krepko odtehtala.

Mtech (nepreverjen)

Mtecha imam ze 10let gre brez tezav zamenjani samo nozi in seveda redni servisi

whoknows (nepreverjen)

imam mccullocha, največjega in sem zadovoljen..imel mtd-ja in sami problemi..verjetno pa je odvisno malo tudi od sreče..