Pred  kakimi 20 leti sem zaradi lepe oblike ,kupil vremensko hišico,ki mi služi še danes ,ter z svojim pomikanjem ,deda ali babe,v ali iz hiške prikazuje spremembo vremena.Ta hišica je doživela in preživela že marsikatero neurje ,enkrat smo jo komaj našli , pa vendar še vedno skoraj vsak dan pogledam na njo .Kaj menite ali je taka napoved vremena lahko točna ,jaz to lahko potrdim.Slika hišice je simbolna ,ter je vzeta iz spleta.

Komentarji (11)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Kako se piše prekmurskemi glasbenik Vlado?

čriček

Pred  kakimi 20 leti sem zaradi lepe oblike ,kupil vremensko hišico,ki mi služi še danes ,ter z svojim pomikanjem ,deda ali babe,v ali iz hiške prikazuje spremembo vremena.Ta hišica je doživela in preživela že marsikatero neurje ,enkrat smo jo komaj našli , pa vendar še vedno skoraj vsak dan pogledam na njo .Kaj menite ali je taka napoved vremena lahko točna ,jaz to lahko potrdim.Slika hišice je simbolna ,ter je vzeta iz spleta.

čriček

Pozabil sem omeniti da je danes zunaj ,baba ,vendar ne cela ker je vreme nestabilno

RX7

Da dela točno in sicer :  ko je zunaj možakar je slabo vreme  ,ko je ženska je  lepo ...razlaga je enostavna :  vodilo dela na zračni pritisk ...torej  visoki pritisk -ženska(lep vreme ) nizki pritisk-moški (grdo vreme ).

zizek

grdo -> moški. true :)))

Vremenko

Vremenska hišica je precej točna napoved vremena za nekaj ur naprej...ne pa dni :)
Nekaj teh sem videl v trgovinici na Brezovici. Priporočam obisk ali pa ogled na spletu www.ku-ku.mobi.

SabinaK (nepreverjen)

Vremenko, hvala za nasvet. Sem na računlaniku pogledala to trgovinico www.ku-ku.mobi in že oddala naročilo. Sem naročila dve, katere bosta idealno darilo na božička. Babica si to želi že od nekdaj, pa je nisem nikjer našla.

In reply to by Vremenko

BarbaraLJ (nepreverjen)

Vremenko, hvala za informacijo
Sem obiskala to trgovinico na Brezovici. Imajo res pestro izbiro ta pravih vremenskih hišic. Eno sem izbrala za darilo - zase, drugo pa za sinovo razredničarko. Kako jo je bila vesela - zadetek v polno, res je izvirno darilo.

Jankos (nepreverjen)

Dolgo sem iskal te vremenske hišice za napovedovanje vremena, kot so jih imeli včasih.
V KUKU Gnezdo na Brezovici jih imajo neverjetno veliko. Se nisem mogel odločiti, katero bi vzel.
Končno jo imam in sem jo postavil kar v dnevno nad TV, da jo imam skoz na očeh. Čudovita je.

busu pablo

Dobro jutro.
Ponujam posojila vsem iskrenim in poštenim ljudem; tiste, ki
potrebujejo kredit v 72 urah in ki lahko povrnejo
denar. Moje posojilo se začne od 3000 € do 1.000.000 € s stopnjo
Obrestna mera 3% na leto za obdobje odplačevanja od 1 do 25 let
. kontakt: regisfernandez57@gmail.com

Whatsapp: +33785396343

Paige Hancock

Google zdaj plačuje 149-279 dolarjev na uro za delo na spletu od doma. Zelo sem vesel, ker moram doma zaslužiti veliko denarja in prejel 8375 $ na teden. Ne morem verjeti, kako enostavno je bilo, ko semm gaa preizkusil. Potencial s tem je neskončen. To počnem

....... >>>>>> http://www.Internet43.Com