Kdo si upa: bo zopet že v prvem krogu zmagal Vogrinčič, bosta izpadla Trajbar in Kacjan, ker ju bo premagala edina ženska Vratušova, ki pride v drugi krog!?

Komentarji (57)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Priimek prvega predsednika države (Milan)?

hanzek (nepreverjen)

ge mijslen ka tak tudi bou!

pojge (nepreverjen)

koga pa to briga, stari je dober samo nouvi klobuk si naj küjpi.

vodka (nepreverjen)

Hahaha...ali prav maš.

In reply to by pojge (nepreverjen)

gost12 (nepreverjen)

mijslen ka stari sploj ne prijde v 2 kroug

Mark2go (nepreverjen)

Vsi zupani so isti !
Obljube ka de bokse te pa nika stoga kda pretecej 4 leta te nikaj zacajo delat ker se scejo volilcan v rit potegnit’
Obcina cankova pa ze duga leta nema dobre kandidate za volitve !
Romski svetniki eni in isti in isto nika ne napravijo en bougi paket na leto in to je to a problematiko drugi resavlejo !
Glavno ka eni pa drugi kaserajo!
Za moje pojme pa naj DJAGO Vogrincic zmaga tak slabse nemre biti kak je!
Aja pa neven zakoj obcina cankova nuca romskoga svetnika ce lidgej majo tan resno vse zrihtano v nulo razen krasci !

Oooooo (nepreverjen)

Ka mate vse zriktano razen krasc to ka ste okoli kradnoli pa norili sten se valite sramota... Drago zmaga mi pa znijm..ne kak do zdaj ko so na seji pijani odili pa so en velki drek napravili..

In reply to by Mark2go (nepreverjen)

delavec lajči (nepreverjen)

pa ti nemaš pojma cigo ka se na občini sploj dela.

In reply to by Oooooo (nepreverjen)

Oooooo (nepreverjen)

Veksoga cigoja nega kak si ti...

In reply to by delavec lajči (nepreverjen)

gjelen (nepreverjen)

taka de palik Vogrinčič zmago, ka ovi so še bole vrezvezne. Boukše kandidate bi si poiskali, nej pa takšne ka so še slabši od staroga župana!

gost12 (nepreverjen)

tudi Esmeralda je spregledala nevem pa zakaj ti ne spregledaš

In reply to by gjelen (nepreverjen)

Fallen (nepreverjen)

Sami pacienti en veksi baksus kak drugi.

Kaplar (nepreverjen)

Vceraj gledal soočenje.....pa me je stan.
Trajbar pa Kacjan ne vejta povedati dva stabka ka bi mela rep in glavo, Vratusova je zgibijla spomin, pa je že cejlo vecnost v politiki in podžupanja. Tak se volitve ne dobijo, dale ste leko čemerne na Vogrinčica, ka de pa zmago. Nej je un tak dober kak so drugi slabi.
Drago še en mandat, te pa v penzijo!

se strinan s tabo Kaplar. Ovi ne vejo zakoj se ide. Lidij gor napelavlejo sami pa ne vejo ka trbej v občini delati. Najležej je šinfati. Vogrinčič za župana

In reply to by Kaplar (nepreverjen)

Tunci (nepreverjen)

Ajde idemo vogrincic mi smo za tebe ! :)
A romska svetnika pa en nevej gucat postrno drugi je pa neprimeren zaradi obnasanja itd 😂😂😂

zvezdica 10 (nepreverjen)

Vogrinčič je v strokovnosti in poznavanju zakonodaje pometel s konkurenco. Sem pričakovala več od ostalih kandidatov, sploh od Kacijana, ki ga vsi tak zdigavajo- ampak niso bili sposobni skup spraviti pametnega stavka ali argumenta. Vratušova de delala kolesarsko, oz. de napravila, ka ji država naroči. Seveda, če pa je to državni projekt. Pa sramota, niti ne vejo, ka je kraško jezero UMETNO in ne naravno, kak so glumili. Joj, joj...Drago Vogrinčič, najbolj sposoben po strokovni plati ter ČLOVEK s srcem, razumom in dušo. Takih več ni, nažalost....

pa ka de Kacjan vej pa ne vej računalnika vižgati. Te mo še meli enoga coj zaposlenoga ka de je mi to delal

In reply to by zvezdica 10 (nepreverjen)

cizika (nepreverjen)

nej san mogla verjete, kak so se osmešili tej trije protikandidati, vej so pa nej ločili občinski pa državne cest, nemajo pojma o proračune nej prostorskon načrte pa nej turizme, samo nika motajo. Če si še inouk posnetek poglejdnejo, de ji sran kakšne so kvasele.
V nedelo volimo VOGRINČIČA.

jugovo (nepreverjen)

Ravenčara za predsednika!

nepreverjen (nepreverjen)

Enin še zdaj neje jasno, ka se lažnjivi in podkupljivi klobukar ( za vas komentare, je to vaš vogrinčič ), poslavlja iz županskega položaja občine Cankova. Verjetno to ne videte oziroma nočete videti vsi tisti ljudje, ki od "svetnika", imate kakšne koristi.... Zapomnite si da so ostali občani vseh vasi sprevideli.... Era Vogrinčiča se končuje če ne v prevm krogu pa v drugem.... Premagal pa ga bo edini, ki si upa na glas nekaj povedati in za tem tudi stoji. Se tipkamo v nedeljo po volitvah, ko se bo začelo prazniti omare iz pisarne zdajšnjega župana, upam samo, da ne bo padlo preveč okostanjakov iz njih....

kozak (nepreverjen)

Nemren povedati ka je Vogrinčič ekstra klasa ali vseeno je ove tri v kot postavo. Rejsan nemajo pojma ka je občinsko pa ka državno pa što za nekoj peneze dava pa kak do penez priti.

In reply to by nepreverjen (nepreverjen)

nejvažno (nepreverjen)

ge bi tüj drüjgoga volo če so pa ove si trgej tak nahoupačne, te mo pa mogo ravenčara volite.
nepreverjene, ka si neboš vnedelo žile rezo, da pa stari župan gvina!

tišina (nepreverjen)

Ge pa pravin, ka nemajo pojma vsi skuper za enoga čednoga župana! Je pa rejsan edijno tou, ka de drujge kroug, ge de pa stari tenko pisko.

rudolf majster (nepreverjen)

Kakšne smejšne mate eni, zatou se pa z vas cankovčarov seposejdi smigejo, še celou kda vidijo vašoga župana. Povozo pa pometo je na ton soočenje župan samo tiste kere ne vijdite dale od svojoga dvorišča

barcelona (nepreverjen)

Če bi ljudje volili župana samo na osnovi soočenj, bi mnogokrat vsekali mimo. Kaj je "uspel" v vseh teh letih narediti Vogrinčič je več ali manj znano celemu Pomurju. Eno je govoriti, drugo je narediti, še najbolj pa bode v oči, če človek ne govori resnice, čeprav se rad trka po prsih kako pošten in pravičen je.

Giopo (nepreverjen)

Ka bi rade od župana našoga on je legenda pa ostane.. Drugi se naj borijo za stol župana Nej ka narod napelavlejo pa hodijo prosit za glas ali nedo dobili... Vogrinčič ostane dale nas župan... Pa še eno sto je komentero za krasce naj si prvo svoj prag spuca pa te o drugih guci... Zato ka mamo dobroga svetnika ka nan dosta zrikto... Pa brez veze komentirate za nič...

Angel of darknes (nepreverjen)

Meni osebno kda san pred leti nujco pomoc je vcasih drago vogrincic pomogo nebi bil tam pa dosegno to ka san ce nebi bilo njega.tak ka hvala 100 krat.

Kapitan (nepreverjen)

Žalosten san, da vijden tej protikandidate.
Vupo san, ka mo letos mele kaj boukšoga za volite, pa se pametni za tou lekar ne odločijo, naj mi navedeni ne zamerijo; po mojen dober kandidat bi biu Smodišov Ivan, priljubljeni, posteni, delaven ali Peršov Lujz, šoulani, umirjeni pa izkušnje ma ali Bojan Vogrinčič s Črnec, pravnik, dober za razpise, z znanjon! Pa še ene dva bi leko naštel v občini.
Te pa na listu taksni obrtniki s slabimi referencami, miličari v penziji ka jih spremlajo afere,.... nemren vervati!
Po ton je pa stari župan itak najboukša izbira.

tak se to dela. Či de župan Kacijan te mo v sakšoj vesi meli velka igrišča. Mislin ka edino to lejko zrihta ka ma tan veze vse ovo ka pa obečavle pa je smešno.

In reply to by Kapitan (nepreverjen)

Jentaha (nepreverjen)

Svaka čast, dobro si napijso

In reply to by Kapitan (nepreverjen)

Obcicina (nepreverjen)

Takoj podpišem!

gerlinci (nepreverjen)

Glede na protikandidat Vogrinčič se nemaš kaj sekerati pokazo si što si pa ka si, kda si jih na soočenji vo obrno ka so nej znali što so pa ka so.
Vogrinčič maš moj glas!

barcelona (nepreverjen)

Pa boš dale kapo.

In reply to by gerlinci (nepreverjen)

Groza (nepreverjen)

Barcelona ne papaj neka brezvejze ci si isti kak ovi 3 ka skup z njimi neves zakoj se ide.

In reply to by barcelona (nepreverjen)

Lte (nepreverjen)

Zakoj ste zbrisali novico o tonij horvat pa zupani ? Ka vas tudi leko ma surda za norca

Ciganka (nepreverjen)

Znate ka san bijla pod njegovo obcino pa san nucala pomoc pa me je Drago Vogrincec pomago. Tak ka ce be se bijla tan be volela 1000000% za njega .

Ciganka (nepreverjen)

Pa se eno senke pijsete ka ciganje v tej obcine so se skup pokradnole ka majo se zrihtanote .Znate ka se je sakse spravo z svojeme rokame ka se je po Avstreje muco.Pa pejneze vlago v kuco.
Ene so se doma se zrihtale pa odijsle v Avstrejo zivete tak ka obcina z teme ciganje- rome probleme nema.

Cigo566 (nepreverjen)

Ciganka ka nan delas sramoto ce neves pisat ne pisi !
S toga se kak rom ne razmin nej pa ka bi se paver s toga razmo ka si napisala ;)

Ciganka (nepreverjen)

Cigo566 ide se enok v solo pa se navce stete :)

Ciganka (nepreverjen)

Cudno cigo566 bom pa pol pisala Slovensko .Samo ce ne razumes kaj sem napisala v prekmurscini potem to tudi ne bos razumel ce bo napisano Slovensko?????

Ciganka (nepreverjen)

Kaj zdaj cigo566 al je muca jezik popapala al si pa v 1. razredu v osnovni soli cankova

Cigo566 (nepreverjen)

Oprosti ciganka ce vse pises na e ka koperas goricke pavre te bi si dala primeren vzdevek nej pa cignka pa neka koperas pavre !
Boj to ka si !
Pa ne boj pametna ka si nej !
Mogoce pa v 1. razredi so eni bole pismeni kak ti !
Ali si pa mogoce surdajova garda ! :)

Ciganka (nepreverjen)

Ves kaj gospod cigo 566 ne kopiram nikogar,sem ponosna na to da sem ciganka .In mislim da nora tudi nisem saj imam koncano srednjo in osnovno solo.Za tebe pa ne vem ce imas sploh koncano osnovno solo ali pa nimas niti koncanega 1.razreda osnovne sole .In tudi nisem Tonitova garda in ne podpiram njegovega dejanja katerega je storil tak da bos vedel :-)

Ciganka (nepreverjen)

Cigo566 ce si tako pameten zakaj pa pol ti nisi kandidiral za romskega svetnika??????????????????????:-):-):-):-):-) Saj mislim da bi bil dober svetnik: pameten bolj kot predsednik drzave Slovenije.:-);-)

Cigo566 (nepreverjen)

Ce bi ti bila tan intelignetna kak se delas nebi tak nizko bila pa se razpravljala z menof ka neman koncani niti prvi razred se iz male sole so me vrgli :} pa lep soncen dan se naprej

Ciganka (nepreverjen)

Kak to mislis da sem niska???? Ce me pa sploj ne poznas ali pa sva si mogoce se v sorodu???

Ciganka (nepreverjen)

Samo ne verjamem da sva v sorodu ker nobenga v sorodu niso ven iz male sole vrgli .:+)

Ciganka (nepreverjen)

Cigo566 katera garda si?Iz Cankove,Krasc,Domajinec ali pa iz Gornjih Crnec ?????????

Cigk566 (nepreverjen)

Zgoraj san cankovcar spodaj crnec hahha

In reply to by Ciganka (nepreverjen)

Ciganka (nepreverjen)

Ves da si pri obeh glavah crnec saj sta obe glavi crni :-):-):-)

In reply to by Cigk566 (nepreverjen)

Cigk566 (nepreverjen)

Hmmm

In reply to by Ciganka (nepreverjen)

Ciganka (nepreverjen)

Pa Cigo566 mislis snezni dan .

Ciganka (nepreverjen)

Dajmo Drago drugi krog je tvoj.VSO SRECO.

Jentaha (nepreverjen)

ehej......Šurda zgüjbo volitve hahaha

franc737 (nepreverjen)

Ka tebej telko boli z šurdaja.. pa vekši frajer je kak ti.. znan ka si tij marijo !!šurda se ne skriva v avstriji kak tij, bar golufijo nedela kak tij, zato te isce policija haha tu pa pisete od golufije pa policijo v poslete na obcini.. pa sto je velkši lopov kak vi, celo občino v norite, na petrol ste dužni še gnes ka ste gemavali vse .. Tu pa se norca delate od šurdaja..sran vas bilou.... Šurda je legenda pa ostane tudi...

In reply to by Jentaha (nepreverjen)

Vohun (nepreverjen)

Haha se dobro ka je vse anonimno

In reply to by franc737 (nepreverjen)

Sousoj (nepreverjen)

Kak pa te leko policijo posles na obcini ? To mi nej jasno !
En kradne drugi nori treci si sposoja pejneze pa svinjo ne placa kak zaj to ?

In reply to by Vohun (nepreverjen)

Beliger (nepreverjen)

In se marsikaj de zgubo pustimo casi cas
Prvo trbe clovek biti pa te vse drugo
Lp

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Priimek prvega predsednika države (Milan)?