Sem slišala da obstaja starejša gospa iz MS ki ti iz oči pove kaj vidi.Vem samo da je nekaterim povedala prav čeprav ga je videla prvič. A ve kdo za to ženičko?

Komentarji (17)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
BONSAJI

ja vem to je tončka doma pa čez park če želite vam točno o povem pustiste gsm na zs ali greva skuapj tudi jaz mislim k njej

naadda (nepreverjen)

bi lahko dobila naslov ali tel. št
od te Tončke iz MS ( čez park )
Lp Nada

In reply to by BONSAJI

Tanja72829 (nepreverjen)

Imate vi mogoce kontakt od te gospe?

In reply to by naadda (nepreverjen)

Tanja72829 (nepreverjen)

Zdravo! Mi lahko prosim date kontakt od te gospe iz Murske Sobote?

In reply to by BONSAJI

hahabrrrrrrrrr (nepreverjen)

Obej rajši ita na špricer,pa de več haska.

nostradamus (nepreverjen)

Moja žena pozna moškega, šteri joj je pravo" ne ven kelko pejnez maš v tošlini, samo po ton, da mo odišo, boš mejla 100€ menje." Tak je tudi bilou.Žena toga moškoga sakši den vijdi, če nucate takšno videnje prihodnosti, se čujemo.

M (nepreverjen)

Že kera bijla?Dejansko kaj na ton?

ninola (nepreverjen)

Pozdravljeni, malo obujam temo.No tudi mene zanima kaj o tej gospe, pa bi prosila njen naslov ali pa številko, bilo kaj

prekmurkaaa (nepreverjen)

POzdravljeni.. Mene pa zanima kaj tej gospe, ki ti iz oči pove kaj vidi.. Bi prosila za njen naslov, številko..

Lublančanka (nepreverjen)

A se da dobit kontakt od te Tončke???

zoro05

Zdravo!
Poznan Tončko, hodla nekaj let k mojim naivnim sodelavkam. Ja, mislen, ka je več vredno pejneze zapravete za dobro večerjo, sicer , pa kak je pač kdo naiven.
Pa mi nej zamerete. lp

katja7 (nepreverjen)

A mi lahko kdo pove,ce je bil kdo pri Toncki in ce res dejansko vidi.Hvala

katja7 (nepreverjen)

Zoro,daj povej tvoje izkusnje s toncko.hvala.

Leni (nepreverjen)

Pozdravljeni...Jaz pa sem bila pri g.iz Lenarta in vam jo zares toplo priporočam, saj je meni osebno znala povedati po kartah in občutku takšne stvari, ki jih vem samo jaz...Tudi vse gre v to smer po njeni napovedi...Določene cene nima,jo pa lahko kontaktirate na 031793102...me zanimajo tudi vaše izkušnje...lp

Niktko (nepreverjen)

Je sigirno zanesljiva pa ka ji je ime?

lolol (nepreverjen)

Glavno ka mate vsi dosta pejnez kere lejko zapravlate. Najbole zaostale lidje so v prekmurji. Za tej pejneze si nekšo izobraževanje plačajte ka te znale kak v plus prijte, ker nejste daleč od minusa.

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.