En lep dan vsem!!

Zanima me če ima kdo izkušnje z učnimi delavnicami na katere pošilja zavod za zaposlovanje

-kako dolgo trajajo,dobiš kaj plačano,potni stroški,malica,in ali te po šestih meseci "res"tam zaposlijo ali ne...ali je to spet ena takšen program od katerega ni učinka??

Prosim za izkušnje če je kdo bil v to vključen"!

Komentarji (4)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
Bindi (nepreverjen)

Točno te delavnice ne poznam, a po mojih izkušnjah so vse te delavnice bolj same sebi namen. Zavod misli, da so super, ker se ne znajo vživeti v iskalca zaposlitve, v resnici pa dobis večinoma nekompetentne predavatelje, teorijo, leporečenje, na koncu dobis papir in ugotoviš, da si na istem kot prej. A to je samo moja izkušnja, tvoja bo, upam, drugačna.

guug (nepreverjen)

Namen teh delavnic na splosno je ka te nekan poslejo, ka ne sidis doma, ka spravijo dolocene lidi tudi iz ulic...

Günja (nepreverjen)

Kak praviš, samo sebe namen. Zaposlile te na konce nedo oziroma je fejst mala verjetnost. Ta pošilajo lidij keri znajo več od "delodajalca" čepraf je glede na imej tou namenjeno ka se tan nekaj nafčijš. Ide za izkoriščanje lüjdi ka se lejko pejnez vrtij. Zavod ma nekaj od toga ka te nekan pošle,"delodajalec" dobij pejnaze, tij pa najkrajšo potejgneš - dobijš nekše drobijš, nafčijš se nej nikaj, službe pa tude ne dobijš.

goostt (nepreverjen)

Rezime vse tre komentarjev je, da si delo konec koncev moraš poiskati sam !?
Kot pravi pregovor, lako ti je biti svetac ako ti je BOG otac !!