Vas zanimajo sigurne športne stave? (Podkupljeni sodniki, igralci, nameščeni rezultati,..) Pišite na zasebno sporočilo.
LP

Expert Team

Komentarji (156)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
Expert Team

Vas zanimajo sigurne športne stave? (Podkupljeni sodniki, igralci, nameščeni rezultati,..) Pišite na zasebno sporočilo.
LP

Expert Team

zizek

Nej ka bi što vrvo to

cJEgan

Eh to je blo že 1x al pa celo večkrat na nogomania pa smo se z par folka odločili ka mo za foro pisali na ZS pa je bil odgovor naj pišemo na mail tan pa smo dobili tak glupi odgovor čista na kratko. Na vprašanje naj razložijo so odgovorili z : vsaka stava je dobitna pa še nekše bedarije cuj.

Je bilo pa neka podobnoga oziroma istoga na enon drugon FORUMI. Odgovor njihov na moj mail je bil:
Pozdravljen,

Na hitro ti opišem sistem... 

Sistem poteka tako da se najprej določi banka-stanje na računu (denar ki ga imaš) 300 € je dovolj.

Potem učitelj, kot se sam imenuje pošlje picke... pošilja jih zjutraj in zvečer.. torej dvakrat na dan... 

Točno ti napiše koliko moraš staviti, kje staviti - vse stave so dosegljive tudi na BWIN.com...  

Če prvo stavo izbubi stavi drugo toliko da pokrije prvo izgubo in še vedno ustvari profit in tako dalje...

Ko je serija zaključena mu je potrebno plačati 8 €... ponavadi naredi profit v seriji okoli 15 do 19 €.

Zato se mi zdi 8 € ki jih plačujem njemu pri vsakem mojem profitu kar velika... 

Zato če si za, si lahko teh osem razdeliva in bova plačevala vsak 4 € to pa ni veliko, 
saj ti pri vsaki seriji ostane okoli 11 do 15 € in se hitro nabere 100€ včasih že v enem tednu.

Plačuje se mu preko moneybookersa... Jaz pa lahko sprejmem tudi kako drugače po tvoji želji..

Če si za mi odpisi,

Lep pozdrav,
Nejc

Na moj mail po želji o dokazi pa so oziroma je odgovoril:

Pri mojem kolegu je dober dokaz.. on igra ze 7 mesecev... ima ze cez 1300 € dobicka...

sj jst nobenga ne silim.. itak pa bos plačal šele po profitu...

Expert Team

Ni tako kot si mislite. Kasneje vam napišemo en siguren par zastonj in to je to. Zaradi nas lahko igrate na kateri stavnici želite in vplačate koliko želite. Dejstvo je da dobivamo informacije iz vsega sveta.

cJEgan

No pa razloži zakaj bi naj mi vereli v to? Od kod te informacije? Zakaj je to 100% stava? Napiši nekaj parov kako se bodo končali. Če jih zadaneš verjamem :)

lolek666

ČE bi bil ti tak ziher ka dobijš bi to obdržal zase in namesto, ka bi to talal med ljudi, bi lepo kasiral, se vozo z novo bemfo pa se smejal nam lolekom, ka delamo cele dneve po 8h, ka zaslužimo 500€, ki jih ti (itak ka nej) zaslužiš verjetno po tvojem v enem dnevu :D

LOL

Expert Team

Nisem takšnega srca da bi vse obdržal zase. Pač sem dal ponudbo če kdo želi izvedeti rezulate in pri tem tudi zasluži. Nisem egoist.

zizek
Expert Team

Moram pa povedati da jaz za eno informacijo plačam 100€ vam jo pa ponujam za 10€

zizek
cJEgan

No čakan ka razložiš pa poveš kak pa zakoj ti nan to ponujaš. Poleg toga čakan ka napišeš en listek pa minimalno 5 parov gor za nasledni krog (kera koli liga, tekme).

Za eno informacijo oziroma za eno tekmo 100€. Torej špilaš 5 tekem je to 500€ in ge je tu dobitek?:)
Al kak to ide nvn

geek

to ti zdaj trbelo Expert? :D

lolek666

Ma ja itak, pokaži oz. dokaži svoj sistem z ene 3 pari (gnes, ju3, poju3 ali kak dobivaš informacije) in če po mojem trufiš, mislim ka se te ziher najde što ka ti da 10€.
Nemreš pa pričakovat, ka ti v prvo nešče na lepe oči da 10€, ka tij povejš ka si dobo informacije, ka Mura prvo tekmo zgibij, ka de lih mel spartacus pa unisex party, pa se vsi nogometaši v soboto nacotajo, taka v nedelo niti nedo mogli na igrišči stati, kaj šele ka bi bejžali (no to malce s heca zemite. Je pa lep primer "informacij")

cJEgan

Sicer pa eni lejko vači zaslužimo  :)

Nej so moji ali da se drugače tudi naš...

Expert Team

Dobim informacijo naprimer iz nemčije Corintians - avai tip X 10/10 tu je naprimer kvota bila 4 če meni plačaš 10€ in staviš naprimer 50€ je tvoj dobiček 200€ - 10€ = 190€. Naprej pa nikoli nevem za katero tekmo in za katero ligo dobim informacijo. Informacijo dobim 1 uro pred tekmo.

Expert Team

cJEgan sreča je eno sigurnost pa drugo

cJEgan

No glej pa se zmenimo tak. Kda boš pač dobo nasledno informacijo od kere koli tekme boš pač dobo napiše tu gor ka si stavo (stavni listek) pa če de dobiten se dale pogučavlemo.
 Ja sreča, sigurnost pa nateg je vse različno. Rajše špilan na SREČO kak pa ka me nešče nategne.
No mogoče pa je rejsan nigdar nevejš.
Daj malo kakše slike gor od dobitnih listkov or whatewa. Lejko tude keš poslikaš

Expert Team

Ok danes vam ko dobim informacijo dam 1 par na internet, pa potem če bo šlo skoz se lahko pogovarjamo dalje.

cJEgan

pardon samo 1 par je meni premalo. 1 par izmed 1000 tekem si še jas zberem na blef pa ga trofim.

Expert Team

če upaš dati 50€ na en par s kvoto 4 vsaka ti čast

cJEgan

no to je pa malo drugače že. toda vseeno ge če bi biu tak siguren bi špilo 1337 parov :P

pa kak lahko nešče tak siguren kot ti napiše ČE ČE ČE bo šlo skozi :)

Expert Team
lolek666

Ma te informacije so relativne.
Maš na netu xx strani, ka ti dajejo informacije (o poškodbah, do trenutnege vremena, stanja na igriščih, odnosih v klubih (internih odnosih, ne žuti trač, ki piše v lady) itd... Samo to ti je vse relativno.
Maš te drugo varianto "naše" experte. Ideš na bilokeri petrol, ge se zbirajo in vidiš kak en pa drugi maha z listkom, ko zadane 400€ in je ves ponosen kak on pokasira (v bistvu pa vsak dan vložijo eno po 100 in več € pa ni nič, pol pa kda enkrat vdari so hapy kak če bi sedmico zadeli v bistvu so pa s tistim dobitkom komaj 5600€ v minusi).
Moje lastne izkušnje, je bilo le enkrat neka pametna informacija, kda so bile OI ali nekaj takega, ka je kajak oz. kanu (ma niti nevem ka je kero) šlo na izločanje in te so eni kar pošteno pokasirali, taka je stavnica naslednji dan ukinila te to disciplino, ka je preveč ziher vse šlo skozi (mogoče sreča, mogoče dobre informacije).

No v glavnem, ziher dobitka oz. napovedi nega. Edijno pijtate doma dedeka, ka je to za igre, ge ziher vsi dobijo in te vidli ka de vam povedal. Kartanje je bilo pred desetletji ziher igra ge so vsi doubili. Što je nej pri kartanji v gostilni doubo, je ovačik doubo (beri bit bil). Taka tam si ziher te v gostilni doubo (pa kakoli je že bilo)
:) No te pa čakajmo zdaj to eno napoved. Aja pa glejte, ka si vsi naložite pejneze, ka 1h do začetka hitro prijde. Oz. nahajajte se blizi petrola ali pošte, ka če de singel stava napoved, te idemo ka vložimo pa ju3 te gremo dalje... kamen na kamen palača (heh)

Izzy

čakamo na zastonj par, da vidimo kolko so tvoje info. točne

Expert Team

lolek666 gledaj jaz dobim informacije iz vsega sveta in to niso kakšni navadni smrtniki ampak celo predsedniki klubov. Jaz sicer nimam direktnega stika s predsedniki ampak ga imajo tisti ki mi dajo informacijo. Tisti pa jo dobijo od sodnikov, predsednikov, igralcev...

cJEgan

Mi bi pa dobili informacije od tebe ne pa od teh ljudi?

Expert Team

tako samo jaz sem povezan z temi ljudmi.

cJEgan

Daš ti meni napačno informacijo pa pol? Zakaj nebi jas/mi bli direktno povezani z njimi kot si ti pa jim damo teh 200€ ali koliko jim daješ namesto 10€ tebi :)

Expert Team

Ja enostavno ti denar vrnem.

zizek

Ahahaha. Itak. Zaj si že telko skup zmodrivo, ka si si še te 0.001% kredibilnosti, ka si ga mel pri kon, čist odpiso.
Na hitro napišen enoga izmed preprostih scamov ...
Zgornja slika povej to, ka je nešče na nekšon računi (nevejmo što) dobo na datum 30.07. to eno stavo. In ka zaj? Zakoj je samo ena stava, in jih je nej več? To je pač nej nikši indikator. Ti bi si lejko tak odpro 10 računov, stavo 10 različnih točnih rezultatov in stava na enon izmed teh računov je na konci dobitna. S to stavo se te lejko sklicuješ na uspešnost, medten pa naslednjin 100 lidan, keri ti plačuvlejo za storitev, pošleš enin 33 nasvete ka de 1, 33 ka de 0 in 33 ka de 2. 1/3 lidi trufi, in te so dale (celi mastni) s teuf. Od teh 33, ka vrvlejo, ka si resno tak dober, lejko znova pošleš 11-in naj stavijo na 1, 11-in na 0 ...

lolek666

Ma ja saj ql. Mo vidli kak de ta tvoj en par napoved, pa te vijdimo dele.

cJEgan

Zakaj se nebi plačalo šele po profitu? Po dobitku na stavi? :)

Žižek to je sicer rejsan samo tak bi bilo teh lidi keri bi vrvali čeduže menje pa bi na konci lejko san sebi pošilo. Edino če nema 1000000000000000000 lidi keri ''delajo'' za njega

Expert Team

cJEgan sem že to delal potem so pa spizdili po dobitku:)

cJEgan

Ne verjamem ker če so dejansko dobili dobitek bi z tem pomojem vsi z veseljem nadaljevali. Pa jim tistih 10€ ali 50€ nebi bilo problem dati ko bi bil dobitek nekaj krat večji. Ali?

Expert Team
cJEgan

Dobro zdaj pa še ta en par prosim za danes ali kdaj pač pa da vidimo.

Sicer so te slike večinoma od več uporabnikov pa vseeno

Expert Team

cJEgan pa seveda ka so nadaljevali samo ne vsi npr. od 20 jih je 5 spizdilo in to ni lepo. Zato sem se zdaj odločil da pred tekmo.

Expert Team

Objavim ga takoj ko ga dobim.

zizek

O ton san gučo (slike) ...
@cJEgan,
to lejko ponavlaš. pod drujgin imenon, na drujgih stranaj ... lidi ne svali, brez skrbi.

cJEgan

Zakaj pa ga dobiš samo 1 uro pred tekmo? Pa naključno izbrana tekma?

E žižek to san nej pomislo. Samo nvn hitro bi se razširilo ka je fake pa bi jih skos menje probavalo takše fore :)  Sicer pa svejt je velki lidi je zadosta tak ka posel bi leto dale .D
No nvn. Čudno je to vse vkup

zizek

Un ti lejko odgovori: zato, ka če bi pick objavo prle, bi ga stavnice zele doj, ker so to pač njegove supermega inside informacije.

veteran1

človek božji pa ti si zaslujžo v julije ajde lejpe vsote evroc,vsaka ti čast ,če je tou vse tvoje....

macek17

tri pare nan povej za gnes...pa nej nekše nvn z 1.20 kvoto(ka bi ge tude trufo)...takše 2,3...pa čio trufiš ti vrvlen...nemre nekše random človek ete gučate resno:D

Expert Team

Ja tak je dogovorjeno da mi pošlejo 1 uro pred tekmo. Ja to je tekma za katero dobijo informacijo.

zizek

@cJEgan,
saj se že JE razširilo. ZNA se, ka je 95% teh strani scam. Kda pa je govora o kakših inside informacijah, pa je te procent komot še večji.

cJEgan

Ka o ton ka klikaš pa dobivleš pejneze na raznih straneh ne gučimo :)

lolek666

Heh. samo če se človik malo zamijsli (1h pred tekmo). No nevem če tij to v najprej plačaš ali kak tou ide. Samo kda so kaki tenisi ali pitajvragmater ka, ka je ob 4h ali kaj takega, prokleto pa te človik spij. Nemreš 24h/dan kak superman gor viseti pa čakati kda te 1h pred začetkom pozovejo v "akcijo" ...

cJEgan

Dobro predvidevan ka se ide bole za fuzbal tu. Te tekme so pa itak večer bole večinoma.

kavboj66

Moje mnenje je takšno kak od večine tu-san ti ga že napiso v p.m. ena velika napizdancija je vse skuper...ti maš informacije daj daj poznan kar neka takših ka majo informacije pa so puni penaz pa dnevno trufijo po 500 evrov na nekših računih pa senjajo samo neka v resnici pa nemajo za kavo in ti si verjetno eden izmed njih...fora je celo v tem ka si točno mislin kdo si..ali naj bo...to ka ti tu kažeš nekše stave truflene je larifari..nindri se poleg ne vidi za kelko si igro pa nič...jas tudi lejko igran pet šest točni rezultatov ali pa či ščeš polčas konec vse po 1 evro pa te tu pokažen češ zadel sam (enega izmed njih) nikjer se pa ne vidi stanje konta itd..
Takšne fore ti maloj deci prodajaj v vrteci nej tu nan.
Ti si eden izmed tistih ka misli ka je na stavaj nekšo toplo vodo izumo edini problem je v tem ka mene osebno pa še koga ne prepričaš ka nekši norvežani (tan san vido brann počas konec) tekme nameščajo pa ka ti maš nekši info..
daj daj ge si tudi lejko zmislin tu za dve tri tekme nekši info pa tu pokaseran pa lidij na konci do me pa iskali kda do vidli kak san jih napizdo po domače povedano.
Sploj pa či bi ti bil nekši expert ali profi kak se tu izdajaš te bi o teh tipih tiho bil in bi sam na njih stavlal (ker kak valjda znaš stavnice zblokirajo sumljive tekme in seveda či več ljudi ve za info jih bo več stavilo in bodo prej zaprle..pomeni ka si v končni fazi san sebi škodo napravo..ker si info dal drugim...ali nej???)) in zaslužo "brdo love"....
Tak ka takših for tu ne prodajaj gor vsaj ne enin keri se mogoče na zadevo razumemo, čigli smo še nej experti kak tij....
Idi kama drugam narod napizdavat!!!!!!

bajkec

Zdaj se pa celo moren strinjati s tebo kavboj!!!!!!!!!

Expert Team

Saj pa ne silim nikogar kdo hoče hoče. Če ne gre skoz vrnem denar. Samo moja dobra volja. Če pa ste takšni pa OK.

kavboj66

Vrneš denar??? Ja najbrž takšnih " poštenjakov" je vse polno.....

Expert Team

kavboj666 ja vrnem denar. Nikogar v nič se silim, če ti grem na živce me ignoriraj.

Expert Team

NORVEŠKA DIVISION 2: 17h Fredrikstad - Asane 1

cJEgan

2,50 kvota na obojne?

Reigns

zakoj pa te na naših stavnicaj nega toga para?

Expert Team

Favoriti so Asane kvota se pa giblje ob 2.10 do 2.90

Expert Team

ker je naša stavnica zabačena.

cJEgan

aha san najšo lestvico.

10 Fredrikstad FK 2
3 Åsane

Razlika okoli 12 točk

Neven zakoj ma Asane večjo kvoto na enih stavnicaj samo ok.

Expert team na keri stavnici ti špilaš?

kavboj66

Ti si samo pogovori tip 1....daj daj ne napizduj narod gor...sploh pa kda boš mel takšen neki tip iz neke "indijanske" lige

zizek

Aha. In ta tekma je zaj kao kuplena?

zizek

Ge bi gnes to:
17:00 IFK Norrköping - Assyriska | HT 1, FT 1 @ 4.33 (Bet365)

19:00 FC Lyn Oslo-Sk Brann | HT 2, FT 2 @ 3.33 (BF)

19:00 Orebro v Orgryte | Orebro @ 1.74 (BF)

19:15 Gornik Zabrze - Ostrowiec | Under 2.5 @ 1.75 (Expekt)

20:00 Razzano V. - Chakvetadze A. | 1 @ 1.59 (BF)

20:00 Hammarby - Helsingborg | Over 2.5 @ 2.32 (BF)
Samo so pa nej küplene, takka mi nejde kaj preveč zavupati

Expert Team

Tak sem dobil informacijo,

hehe

in što de zmago ? :D

cJEgan

NORVEŠKA DIVISION 2: 17h Fredrikstad - Asane 1

Expert Team

ja domačin:)

hehe

aja nej san vido 1 na konce :D

cJEgan

dobro kaže za zdaj :P

Urosh

Evo 2:0 je že!

Urosh

3:0 gotovo in zelo prepričljivo!

macek17

aham...zanimivo:D

cJEgan

Tu obstaja dosta skrivnosti....Več v kratkon!

veteran1
miran72

jablonec em že dobo

DJgringos

Zanimivo ;D

damc3k

hudo clovek bi kmalu verjel,.. ampak verjemi, ce bi ti bil v krogu ljudi, ki res vejo za "dogovorjene tekme",.. verjemi da bi tole lahko delil z ljudmi na sobotainfo.com fora je, da se v sportu, odkar so prisotne stave, res dogaja, da je marsikatera tekma "zrezirana",.. ampak, to ne pride vsakemu na uho to ve mogoce le kak predsednik kluba, pa se morda kdo,.. in je krog teh ljudi zelo "ozek",.. glede na tvoje bete, ki si jih "kao" zadel,.. pa se sprasujem, zakaj potem ljudi tukaj zavajaš in prosiš za 10eur,.. ce imas vsak dan malo morje "fixov " in dogovorjenih tekem   potem raje malce vec nalozi, pa bo tudi profit,.. a ja saj res, rabis denar, da bos dajal potem tudi ti kaj na te stave   ta Fredrikstad,.. je pa vceraj itak cel dan letela kvota dol,.. in je bil "public" bet,.. ker je Fredrikstad igral z nekaterimi prvotimci,... toliko o "dogovorjenih tekmah", "podkupljenih sodnikih, igralcih" 

kavboj66

ja damc3k isto sem mu jaz včeraj povedal....

damc3k

vsak ima svoj hobi,..

Izzy

Ka pravite...tak zgleda zrežejrana tekma? Domače golman je bil odlično podkuplene :)
http://www.nogomania.com/Default.asp?podrocje=22&novica=27753

joco

misliš gostujočoga verjetno (domači so zmagali) samo neven zakoj bi naj tu bil golman podkuplene, vejpa nika nej kriv...

rizla

ge tudi ne vidin razloga, po kon ti sklepaš ka bi bil podkupleni? 

Izzy

Domači golman...pri prvon(boksanje - 99% golmanov tej strel lovij) in tretjon (zgleda premalo odločen met na žogo, zato pa jo glij telko ka malo spremmenij, če glij ma cejli kout gola pokrite) be mogo bokše posredovate...sicer pa...nejvan čudno...po 25min. 0:3 na konce pa 4:3. San mnenja ka je tude rezultat naštijmane, možno pa ka  se motim.

kavboj66

rezultat stav je tudi to ka kda pride do takšnih preobratov vsi neka bluzite ka je naštimano itd...te je po ton takšon Milan liverpooli po ton takšon prodal finale lige prvakov pred 3 ali  4 leti (po vodstvi 3-0 3-3 in zmaga  liverpoola po penalih) ali kak?? in še bi se primeri našli...
Resno mi to na živce ide ka vsi vidite včasi nekšne naštimane tekme po preobratih..še posebej ker so to kvalifikacije za ligo prvakov kjer že sama uvrstitev v njo pa televizijske pravice prinašajo telko penaz ka nekšno naštimavanje tekem ne pride v poštev.

či pa so slučajno naštimali tekmo (možnosti zelo male) te pa očitno ne vejo ka bi jih v primeri zmage čakal kup penaz pa še kar nekaj šans za naštimavanje....

joco

ma eh nikšoga naštimavanja je tu nej bilo, bar po moje nej... je pa bila čudna tekma kakše se sake teuko časa zgodijo. dejstvo je ka so domačini blij veuki favoriti za zmago, goston je od začetka vse notri šlo, samo zna se kak je situacija kda 0:3 vodiš te pa je naenkrat samo še 2:3. slabša ekipa, kar je v ton primeri Aktobe bil, navadno popistij in do kraja spušijo....
ovačik pa še ena vora pa malo do maribora. mnenja? moje: stavlaško oba data gol, vačik pa naj ide maribor dale, bilokak.

kavboj66

se strinjan s tebo joco oba data gol in over 2,5

Urosh

Zelo ste pokronali! :D

cJEgan

FF Jaro v VPS Vaasa   X @ 3.25
Germany Women v Russia Women   1 @ 1.20
FK Sarajevo v Helsingborg  1 @ 2.20

Predlagan ka se te topic spremeni v Stave pač. Malo pište ka kaj špilate ge špilate pa tak dale

zizek

Naj bo ŠL, ka na neti jih bole malo špila:

465 Odense-Rabotnički / 2.5
2
1,60

387 Legia-Brondby
1
1,95

439 Sundsvall-Norrkoping / 2.5
2
1,70

Skupna kvota
5,30

Izzy

Cherno more - PSV                                            2     1,80
Derry City - CSKA Sofia / 2.5                             1    1,70
Motherwell - Steau Bucharest / 2.5                 1   1,65

Izzy

Stava dneva:
Metalist -Rijeka oba NE data gol
Kvota: 1,60
Rijeka bret bratov Sharbini, Matka, Fernandeza, Pamica

cJEgan

Austria Dunaj - FK Vojvodina (Polčas/končni rezultat)  FK Vojvodina / Austria Dunaj @ 26,00

Legia Varšava - Brondby IF 2  @ 2.95

Probaj srečo miško

kavboj66

Moj bet za danes: na Šl
Lech poznan-fredrikstad over 2,5   1,65 kvota
basel-reykjavik over 2,5     1,5 kvota
sigma olomuc -abeerden 1   1,5 kvota
odense rabotnički over 2,5 1,5 kvota
sistem 3/4 vložek 4/10 bolj za spremljenje kak zares
ker so kvote na naši stavnici postavljene obupno slabo

kavboj66

nekše drobiž je spadno...

zizek

Dobri smo bli (gledajoč % uspešnost zadetih parov) ... redno dobri v bistvi :)
Najjači je bil pa kavboj. Respect :)

Izzy

Mislin , ka bi lejko kakšo stran odprle ge be komentejrali športne stave :)

zizek

Za gnes:
12:30 Japan - Puerto Rico | 2 @ 2.80 (Expekt)

13:30 Gombak United - Super Reds FC | 1 @ 2.00 (Expekt)

18:00 Karlsruhe - Aachen | Over 2.5 @ 1.75 (Expekt)

20:00 Inter Zapresic - Cibalia | X2 @ 1.60 (Expekt)

20:30 Germinal - Standard | Over 2.5 @ 1.80 (Expekt)

cJEgan

Ma što kakšno koristno stran?

http://www.prosoccer.gr./
http://www.soccervista.com/
http://www.scorestosms.com/?country=Russia&league=First+Division

Nuco bi kakšno ka piše kaj o tekmi. Što fali pa tak.

zizek

Na BA forumi najdeš puno toga. Nej sicer za vsako tekmo, ali je kar nekaj toga. Še posebej pri tistih bole debatejranih tekmaj. Njihov POD je pa itak čisti win :)

cJEgan

Toronto FC - Real Madrid 2 @ 1.40
Germinal Beerschot Antwerpen - Standard Over 2,5 @ 1,75
FC St. Pauli - Rot-Weiss Ahlen 1 @ 1.60
Drogheda United - Shamrock Rovers 2 @ 1.75
Buyuksehir - Bešiktaš 2 @ 1.70

zizek

17:00 Gaz Metan Medias - Univ. Craiova | 2 @ 2.10 (Expekt)
Pauli man tudi, ja. San pozabo prepisati ... te pa že DE, či sva oba stavila :P

veteran1

St Pauli - Ahlen +2,5  @ 1.70       10/10

cJEgan
joco

@Veteran1 over 2,5 10/10 ne pravin ka nede samo iz izkušenj nekak ka na gole nikdar nej čistak gvušno. srečno glavno!

cJEgan

Komaj komaj te ST.PAULI. V 90 minuti za 2-1 :S No glavno ka je!

kavboj66

Sicer malo pozno ampak vendar...moji tipi za gnes..
Wolfsburg 1 2,15 cashpoint vložek 4/10
kanadska liga nogomet in sicer london city italia over 2,5 1,45 + serbian- portugal over 2,5 1,45 + frnacija finska košarka 1 1,05 vložek za combo 7/10
za ju3 pa francoska 1.l iga 3 ali 4 tekme under 2,5 kvote so postavljene kar dobro napram drugim stavnicam vse cahpoint...no bomo vidli...za ju3 man kar nekaj dobrih zadev na več različnih stavnicah...

veteran1

Toronto - Real M.  4+ @ 2.30

veteran1

Inter - Lazio  1 @ 1.70 

zizek

Sat 09-08-08 15:30 Borussia Dortmund - FC Köln 1 1.60
Sat 09-08-08 15:30 Werder Bremen - Eintracht Frankfurt 1 1.40
Sat 09-08-08 20:15 Maribor - Olimpija Ljubljana 1 1.55

Skupna kvota: 3.47
7/10

joco

eno veuko stavo smo gnes vsi skup dobili sten ka mura zmagala! juheeeeeej!

zizek

12.08.2009 19:55 497 Tunizija-Slonokoščena obala/2,5/ over 1,80
12.08.2009 18:10 2458 Wozniacki C.-Wozniak A. 1 1.35
12.08.2009 21:55 509 Makedonija-Španija/2,5/ over 1,70

Skupna kvota: 4.13
6/10

xzft4

Sevilla - Valencia  0  3.25  (Expekt)
Debreceni VSC v Haladas  1.40  (Expekt)
Roddick Andy - Djokovic Novak 1 1.70  (Expekt)
Kvota: 7.74    5/10

cJEgan

Kak te kaj reprezentančne tekme špilali gnes oziroma te dni.

Debelak

ima kdo kontakt od uporabnka expert team ali se je kdo povezal z njim zarad stav?

zizek

Ne delaj toga. Če ščeš iti na dugi rok v profit, šti poste na http://forum.bettingadvice.com/forumdisplay.php?f=40 oz. še bokša opcija ti je slediti enomi samomi tipsteri, keroga si na podlagi rezultatov prejšnjih mescof tudi razumno zbereš. Podobno lejko uporabiš še http://www.365tip.com/ (njihov "Insider" (na desni strani page-a) deluje zaenkrat impresivno), ali pa tudi typersil.com, ge si na podoben način zbereš konstantno uspešnoga in njemi slediš oz. slediš do konca mesca tistomi, keri je na 1.mesti po prvih 10-ih dneh v mesci, ker možno ka prle še neje sodeloval, te mejsec de ga pa do konca te že ziher vlejklo (čigli so nagrade za uspešnost tan gor nej vrejdne nika ekstra). Te model (http://www.typersi.com/typer,zaza68.html) se je s svojin načinon velkih kvot do zdaj izredno izkazo in kak se da razbrati je tudi te mejsec v profiti. Itd. itd. To je samo par načinov, kak se da znajti zašenki in izkoristit to, kar net ponuja ...

Debelak
zizek

np. tan san edino ovi naslof narobe napiso - www.typersi.com - tak je ...

DJgringos

Te 3 strani nucan že 1. keden pa me fejst pomagajo pre stavaj (več dobička pa vse). Vaček če še što kaj pozna takšnoga naj prosen objave. Fala ;)

zizek

http://www.justunder25.com/
Tipi so šenki, prijaviti pa se moreš na njihovo mail-listo, in sicer tan na lejvi strani je okvirček. Dobiš nasvete izključno za UNDER 2.5 tekme.

zizek

http://www.soccerbetsite.com/ - eni izmed bole uspešnih na področji plačljivih storitev. nejso gli tak pocejni (150/mejsec), ali sodeč po statistiki so svojoga keša vrejdni in primerni za kakšno malenkost večjo, a še itak zmerno investicijo.
stran je preverjena s strani http://www.sports-tipsters.co.uk/, ge lejko vidite statistike še prenekaterih ostalih plačljivih tipster storitev.

sime77

ej a pa pr temu mn kot 2,5 gola mors kj placat pol

zizek

Zaenkrat majo še zastonj (to traja že kar en čas), samo bo pa enega dne tudi plačljivo (mogoče te, kda jin uspe dokazati da so čimuspešnejši ... npr.) - glavno, zastonj je, ja
Btw., ŠENKI (prekmursko) = ZASTONJ

sime77

ja a pa dostkrat zadenejo pa a tm se mors reg ka mas neki an ka ce das sam un email not ni nc

sime77

to tm ka dobis kvote pa to te use tekme bojo mn k 2,5 gola a kva

sime77

a si ti ze kdaj uplacou pa dobu

zizek

Ja - mejl moreš dati (vpisati), to je vse. S tem se prijaviš na njihovo mejl listo, in boš dobival tipe.
Glede uspešnosti. Slednja se meri v "yieldu" oz. profitu glede na celotno vloženo vrednost. Uspešnost yielda maš omenjeno na desni strani. Ni to tak slab yield, ni pa tudi brilijanten. Vidiš lahko, da ima tisti "silver paket" (vse to je zastonj) 19% profit, kar je že odličen rezultat, vendar lahko, če zgoraj klikneš na "history", vidiš, da tega silver paketa več ni, temveč je izključno gold, kateri pa pač ni nič posebnega.
Od ostalih, na prejšnji strani omenjenih strani (nevem zakaj si se pičo ravno v to) maš več takšnih, s katerimi ob pravilni uporabi narediš večji yield, kot pa bi ga (izključno) s temi nasveti.

sime77

ja sam na drugih straneh se pa ne znajdem nevem kje lah pogledam kva nj bi blo

zizek

Uf. Ti bi to prvo potreboval ene uvodne inštrukcije, da bi zajel vse pojme, kako stvari laufajo, itd. Najraje bi ti povedal, da se v tisto, česar ne poznaš, ne spuščaj. Dobronamerno.

cJEgan

Nika več ne špilate?

mateeej

Kako do 2000€ in še več v nekaj dneh.

www.denarsvetavladar.com/

jakajaba (nepreverjen)

Manj ob 2,5 svota kaksen rezultat golova je

c.nancy839

Pomoc za ljudi z denarjem problemi
resne ponudbe 48h I ponujajo credit med zlasti resen za vse ljudi, ki potrebujejo denar nujno resourare teh težav,Jaz ponuja sredstva od 5000 € 5,000,000€ € z obrestno mero v višini 2%. pišite na moj email za hitro credit. E-pošta: [email protected]

Janec (nepreverjen)
Mendez (nepreverjen)

Cow /Ox Gallstones for sale for (wholestone / brokenstone ratio is 80% / 20% )
We are full time exporter of high quality natural ox gallstone.
Our product obtained from disease free cattle.
We can supply up to 10 Kg. monthly. Shipment prompt by air courier (DHL).
Price depends on ratio of wholestone / brokenstone.
wholestone / brokenstone ratio is 80% / 20%
wholestone / brokenstone ratio is 70%/30%
wholestone / brokenstone ratio is 60%/40%

Functions: To clear heat and release toxins.
To eliminate endogenous wind and stop convulsions.
to resolve phlegm and promote resuscitation.If you wish to try out what we
have,then we will be so much pleased to get your inquiry.

Contact us on our direct email
Email: ([email protected])

Mollyaburn (nepreverjen)

Hi guys

Just incase there are any vape entreprenuers right here or any person wishing to start something up, I can assist you!

I am writing to quickly introduce you to my neat vape [url=https://wowitloveithaveit.com/]SEO package deals[/url] that are intended for really helping vape shops, e-liquid products and other associated internet sites rank on Google and Bing!

I have been collaborating with 30 internet [url=https://theeliquidboutique.co.uk]vape companies[/url] since 2012 when they all started off very small and I have assisted them to all to grow to 7 figure companies! Unlike other freelancers who churn out volume without much regard for the long-term success of their clients, I prefer to join my customers for the long run. I at this time have a bit more capacity which is why I am reaching out to see if you would be interested in any of my offers.

Fundamentally, I can promote your vape web-site on 10,000 premium quality discussion forums, construct mega powerful vape blog back links and do a bit of guest publishing, blog commenting and a lot more.

It would be simpler if you could possibly check out my profile page at https://www.fiverr.com/mayfairvaper. Everything is there and it will spare me the time from replicating.

If you like what you see, do not hesitate to order and watch your online site grow to the next level!

Have a good one!

I am going back to my Asmodus and Marina Vape e-liquid for a chillout session:-RRB-.

Regards.

Mayfair Vaper.
https://www.fiverr.com/mayfairvaper.

P.S. yup, thanks to the success of my 30 customers, I purchased a home in Mayfair!

Lizzytwern (nepreverjen)

I possess a list of over 39,000 e mails of vape shops (online and brick-and-mortar), CBD sites, e-liquid manufacturers, vape wholesale and e-juice distro firms, vape event organisers, vape media, [url=https://theeliquidboutique.co.uk/]vape seo companies[/url], vape reviews and many more!

This list pretty much has all the email addresses of just about each and every vape company worldwide (varying from vape stores to vape wholesalers).

I individually maintain this catalogue for a business along with 10 other individuals. I have the full authority to supply this index.

The list is GDPR compliant and is up-dated at the very least once a week. You will get totally free life-time updates here. Every month, the list is scrubbed to take away derelict websites and email boxes. Brand-new vape companies are added on a regular basis.

This vape company e mail list is excellent for email [url=https://wowitloveithaveit.com]advertising and marketing[/url] and newsletter projects. It is practically all you require to get in touch with all vape companies via the newsletter or e email medium.

The directory will be sent to you in a notepad text file with one entry per line.

It includes the U.S.A., Canada, UK, Europe, Asia, Australia, Africa, Russia and CIS, Middle East and just about each and every region around the world!

https://www.fiverr.com/users/alecmonopoly

Felisha (nepreverjen)

A DEFINITIVE AND MOST COMPREHENSIVE E-MAIL LIST OF ALL VAPE SHOPS, E-LIQUID BRANDS, E-LIQUID WHOLESALERS, VAPE DISTRIBUTORS, VAPE EVENT ORGANISERS, ONLINE VAPE SHOPS, BRICK-AND-MORTAR VAPE SHOPS, VAPE MAGAZINES AND VAPE COMMUNITIES IS FINALLY HERE!
Following multiple requests from our clients, our e-mail marketing team has worked hard over the past three months to bring you an e-mail list of ALL vape businesses around the world. We have combined all e-mail addresses from our vape shop databases, contacts, business cards from over 50 vape exhibitions, public domain, subscriber lists and other sources. Our entire mailing list has been scrubbed to weed out vape businesses that have gone out of business or changed their domain names to bring you a clean and verified mailing list of vape businesses around the world. Upon payment, the Vape Company E-Mail Mailing List is available as an INSTANT DOWNLOAD in a notepad .txt format that you can simply upload to your subscriber list. Then all you have to do is create a beautiful newsletter campaign and hit the send button. Our Vape Company E-Mail Mailing List has over 38,000 email addresses of brick-and-mortar vape shops, e-liquid wholesalers and distributors, online vape shops, e-liquid brands, vape event organisers, vape communities, vape magazines, vape reviewers and much more! Our team is constantly verifying and updating the Vape Company email list to bring you only the latest vape company leads.

DOWNLOAD A SAMPLE OF OUR GLOBAL E-MAIL LIST OF ALL VAPE COMPANIES IN THE WORLD

https://theeliquidboutique.co.uk/products/vape-company-e-mail-mailing-l…

Fausto (nepreverjen)

The vape industry has grown exponentially since 2012. It all started off with the ego starter kits, then progressed to dripping and subohming and now we seem to have reached the heights of nicotine salts, shortfill e-liquids, CBD and Juul devices. Thousands of brick-and-mortar vape shops have opened all around the world. New online vape shop start-ups are emerging on a daily basis. The competition in the vape industry has become cut throat! Back in 2012, it was a breeze to rank for competitive vape keywords on most search engines whilst today, it is even becoming difficult to rank for local area post codes as every corner of every city seems to have a growing vape shop demographic.

We were the first vape SEO company in the world and we know the vape industry inside out. We have ranked some of the biggest e-juice brands since when they were starting out, vape shops that were to become some of the biggest chains in the country, vape wholesalers, event organisers and many other different types of vape sites. Our deep knowledge of the SEO and the vape industries allows us to understand the unique business models of our clients and exactly what it takes to rank a vape shop to the very top of the search engines.

WHAT YOU WILL RECEIVE WITH OUR VAPE SEO PACKAGE
As we have mentioned above, since working with many vape businesses, we have created a blueprint for ranking a site. We have gone through numerous trial and errors and know what works and what does not work. In the current SEO climate, major search engines are putting a greater emphasis on the overall domain authority and metrics of a site as well as brand and onsite visitor behaviour (browsing, click-throughs and bounces). We are constantly adjusting our package to ensure that all of our practices are closely attuned to the latest SEO best-practices and search engine algorithms.

HERE IS WHAT YOU WILL RECEIVE WITH OUR VAPE SEO PACKAGE AND WHY IT IS IMPORTANT FOR YOUR SITE:
1,000 backlinks on vape and e-liquid blogs: all of the links are do follow, permanent and 100% related to the vaping niche. This helps the search engines to classify your site and rank it higher on the basis of the fact that it has a lot of links coming from designated vape blogs. Moreover, each vape blog has a very high domain authority which will pass on a lot of link equity to you site.

5,000+ forum posts: we will post out a unique message about your website or brand on the most popular forums in the world. Not only will this help to generate awareness about your brand but will also give you a lot of backlinks and direct visitors to your site.

Guest posts on very powerful sites: we have exclusive access to some very popular and powerful sites on which we can place guests posts with links to your site.

Mixed backlinks: in addition to the above work, we will also create some mixed backlinks for some diversity. This would include some blog comments, video comments and more.

Indexing: we will index your links with the major searhc engines at a very natural and steady pace to keep the search engine red flags at bay!

Learn more and buy at

https://wowitloveithaveit.com/products/extra-powerful-vape-backlinks-se…

sukicm36501 (nepreverjen)

Naložbe in financiranje

Pozdravljeni, iščemo poslovni predlog z upraviteljem sklada, ker imamo investitorja, ki je pripravljen obravnavati dober poslovni načrt po temeljiti študiji povzetka podjetja. Prosimo, pošljite svoj poslovni načrt danes. E-naslov: [email protected]
Whatsapp: +32 460 21 63 83
Viber: +32 460 21 63 83
G.

Gracie (nepreverjen)

Version 4.0.6 is the major update to our vape company email list. As part of this update, we have added over 7,000 CBD and hemp company email addresses in the light of the growing popularity of hemp and CBD product shops. We have also added new online and brick-and-mortar vape shops from around the world. There is now a grand total of over 47,000 vape company emails in our B2B marketing list. We have also performed a three-level data cleansing to remove all abandoned email inboxes as well as non-resolving domains (expired domains and closed businesses). You should have received the latest update to your email with which you made the payment. Please ensure to check your spam folders.

Jayne (nepreverjen)

A DEFINITIVE AND MOST COMPREHENSIVE E-MAIL LIST OF ALL VAPE SHOPS, E-LIQUID BRANDS, E-LIQUID WHOLESALERS, VAPE DISTRIBUTORS, VAPE EVENT ORGANISERS, ONLINE VAPE SHOPS, BRICK-AND-MORTAR VAPE SHOPS, VAPE MAGAZINES AND VAPE COMMUNITIES IS FINALLY HERE!
Following multiple requests from our clients, our e-mail marketing team has worked hard over the past three months to bring you an e-mail list of ALL vape businesses around the world. We have combined all e-mail addresses from our vape shop databases, contacts, business cards from over 50 vape exhibitions, public domain, subscriber lists and other sources. Our entire mailing list has been scrubbed to weed out vape businesses that have gone out of business or changed their domain names to bring you a clean and verified mailing list of vape businesses around the world. Upon payment, the Vape Company E-Mail Mailing List is available as an INSTANT DOWNLOAD in a notepad .txt format that you can simply upload to your subscriber list. Then all you have to do is create a beautiful newsletter campaign and hit the send button. Our Vape Company E-Mail Mailing List has over 38,000 email addresses of brick-and-mortar vape shops, e-liquid wholesalers and distributors, online vape shops, e-liquid brands, vape event organisers, vape communities, vape magazines, vape reviewers and much more! Our team is constantly verifying and updating the Vape Company email list to bring you only the latest vape company leads.

Ronaldwat (nepreverjen)

I am simply in the midst of acquiring a number of new e-juice labels. I was speculating whether anybody has vaped The Smelted Line by Ferrum City Liquid I read several great testimonials concerning this e-liquid company on All Vape Stores Vape Store Website Directory and cbdlifemag.com, but I am still a bit hesitant. Many thanks everybody! Do let me know if anybody at all would be keen to do ejuice reviews for my website. I would happily send some out:-RRB-.

Ronaldwat (nepreverjen)

I am simply in the middle of adding some brand new e-liquid labels. I was wondering if anybody has vaped Space Jam Juice I read some pretty good reviews regarding this e-juice brand on allvapestores.com Vape Company Website Directory and cbdlifemag.com, but I am still a little bit skeptical. Many thanks everybody! Do permit me to know if anybody at all would be keen to do vape juice reviews for my website. I would happily send out some out:-RRB-.

Shanel (nepreverjen)

Hey guys

I am dropping you a line to quickly introduce my hemp and CBD marketing packages.

Whilst doing some research for my existing clients, I came across your site and thought I would write to you to see if you are interested in my CBD and hemp focused packages.

My main area of specialisation is sponsored guest posting on vape and cbd blogs as well as business directories.

I am currently working with some of the industry leaders.

I used to work for a reputable SEO agency but have abandoned the ship since a couple of months ago.

With me, you will get a competitively-priced service with a friendly approach.

You can view and order my packages from Fiverr https://www.fiverr.com/autumninchelsea

For ease of communication, please write to me on Fiverr as I have my auto notifications enabled.

I recommend my monthly package with all extras as it literally contains virtually everything you need to rank.

I look forward to working with you!

Cheers

Stewart (nepreverjen)

The vape industry has grown exponentially since 2012. It all started off with the ego starter kits, then progressed to dripping and subohming and now we seem to have reached the heights of nicotine salts, shortfill e-liquids, CBD and Juul devices. Thousands of brick-and-mortar vape shops have opened all around the world. New online vape shop start-ups are emerging on a daily basis. The competition in the vape industry has become cut throat! Back in 2012, it was a breeze to rank for competitive vape keywords on most search engines whilst today, it is even becoming difficult to rank for local area post codes as every corner of every city seems to have a growing vape shop demographic.

We were the first vape SEO company in the world and we know the vape industry inside out. We have ranked some of the biggest e-juice brands since when they were starting out, vape shops that were to become some of the biggest chains in the country, vape wholesalers, event organisers and many other different types of vape sites. Our deep knowledge of the SEO and the vape industries allows us to understand the unique business models of our clients and exactly what it takes to rank a vape shop to the very top of the search engines.

WHAT YOU WILL RECEIVE WITH OUR VAPE SEO PACKAGE
As we have mentioned above, since working with many vape businesses, we have created a blueprint for ranking a site. We have gone through numerous trial and errors and know what works and what does not work. In the current SEO climate, major search engines are putting a greater emphasis on the overall domain authority and metrics of a site as well as brand and onsite visitor behaviour (browsing, click-throughs and bounces). We are constantly adjusting our package to ensure that all of our practices are closely attuned to the latest SEO best-practices and search engine algorithms.

HERE IS WHAT YOU WILL RECEIVE WITH OUR VAPE SEO PACKAGE AND WHY IT IS IMPORTANT FOR YOUR SITE:
1,000 backlinks on vape and e-liquid blogs: all of the links are do follow, permanent and 100% related to the vaping niche. This helps the search engines to classify your site and rank it higher on the basis of the fact that it has a lot of links coming from designated vape blogs. Moreover, each vape blog has a very high domain authority which will pass on a lot of link equity to you site.

5,000+ forum posts: we will post out a unique message about your website or brand on the most popular forums in the world. Not only will this help to generate awareness about your brand but will also give you a lot of backlinks and direct visitors to your site.

Guest posts on very powerful sites: we have exclusive access to some very popular and powerful sites on which we can place guests posts with links to your site.

Mixed backlinks: in addition to the above work, we will also create some mixed backlinks for some diversity. This would include some blog comments, video comments and more.

Indexing: we will index your links with the major searhc engines at a very natural and steady pace to keep the search engine red flags at bay!

Learn more and buy at

https://wowitloveithaveit.com/products/extra-powerful-vape-backlinks-se…

Shella (nepreverjen)

John Jones (nepreverjen)
John Jones (nepreverjen)

Vaping is the act of inhaling and exhaling the aerosol, often referred to as vapor, which is produced by an e-cigarette or a similar device. The term is used because e-cigarettes do not produce tobacco smoke, but rather an aerosol, often mistaken for water vapor, that actually consists of fine particles. Many of these particles contain varying amounts of toxic chemicals, which have been linked to cancer, as well as respiratory and heart disease.

Vaping has grown in popularity with the rise of e-cigarettes, which were introduced to the mass market in the U.S. in 2007. Vaping devices include not just e-cigarettes, but also vape pens and advanced personal vaporizers (also known as ‘MODS’). E-cigarettes, which resemble smoked cigarettes, and vape pens, which resemble large fountain pens, are typically simpler in design and less expensive than devices that have been customized by the user. Stiiizy Vape Pods, Cereal Carts Shop, Exotic Carts Shop, Smart Carts Vape, Mario Carts Shop

Generally, a vaping device consists of a mouthpiece, a battery, a cartridge for containing the e-liquid or e-juice, and a heating component for the device that is powered by a battery. When the device is used, the battery heats up the heating component, which turns the contents of the e-liquid into an aerosol that is inhaled into the lungs and then exhaled.
Exotic Vape Carts Shop

The e-liquid in vaporizer products usually contains propylene glycol or vegetable glycerin-based liquid with nicotine, flavoring, and other chemicals and metals, but not tobacco. Some people use these devices to vape THC, the chemical responsible for most of marijuana's mind-altering effects, or even synthetic drugs like flakka, instead of nicotine. Brass Knuckles Vape, KingPen Vape, Dank Vape Carts, Heavy Hitters Vape

The newest and most popular vaping product is the JUUL, which is a small, sleek device that resembles a computer USB flash drive. Its subtle design makes it easy to hide, which helps explain why it has become so popular among middle and high school students. It now accounts for about 72 percent of the market share of vaping products in the United States. It comes in several enticing flavors like crème brûlée, mango and fruit medley. Every JUUL product contains a high dose of nicotine, with one pod or flavor cartridge containing about the same amount of nicotine as a whole pack of cigarettes

A growing body of evidence indicates that vaping products may be dangerous. Despite early optimism when these products first came on the market in the late 2000s, health advocates now recommend caution in using them in light of growing evidence suggesting that their risks, especially to young people, outweigh their benefits.

Beau Alexander (nepreverjen)

Medical Weed Online Shop
is one of the largest and highest rated marijuana delivery services in Village Valley California. Their customer service is second to none. After a quick age verifying procedures that you can do on their website, you can have some of California's best marijuana on your doorstep in minutes. They are known for their wide variety of cannabis Indica strains for sale, but they also carry cannabis Sativa for sale and hybrid weed strains for sale. If you are into marijuana edibles they also have plenty of tasty treats to choose from.
We have included just a small selection of their best selling cannabis for sale along with marijuana pricing. Please note that cannabis availability and prices are subject to change at any time so please their website for a current product list and marijuana prices. We are proud to market their marijuana services and hope you will try them out today!

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.