tinyurl.com/m4lecm

Ne bom se pretvarjala, da sem skromna, zato odkrito priznavam, da moja osebna statistika pravi, da je odgovor na zgoraj zastavljeno vprašanje bolj pritrdilen. Sicer sem že okusila moč orjaškega penisa, a kaj ko so takšni prav tako neuporabni kot podaljšan ščegetavček. Tega sem na lastne oči videla vsaj dvakrat v življenju in moram priznati, da sem komaj zadržala smeh. Tipe z "malimi" bi lahko brez sprenevedanja uvrstili med invalide, saj so prikrajšani za uspešno intimno življenje. In pri seksu si ne morem kaj, da ne bi zaznala razlike med tem, da me partner obdeluje s svojo moškostjo ali pa žgečka s slamico ..

.. pazi sedaj ..

Povprečje jim rešujejo južni bratje, ki so poleg potentnosti od boga podedovali še velikost in debelino. Naši fanti pač tega ne bodo priznali

.. zdaj je meni jasno, zakoj se statistično najpogostejša rečenica, ka jo slovenska mladenka povej, glasi:

.. " .. pa, bio je bosanac,  .." ..

Komentarji (21)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
Vipko
čevapčič na ražnje

tinyurl.com/m4lecm

Ne bom se pretvarjala, da sem skromna, zato odkrito priznavam, da moja osebna statistika pravi, da je odgovor na zgoraj zastavljeno vprašanje bolj pritrdilen. Sicer sem že okusila moč orjaškega penisa, a kaj ko so takšni prav tako neuporabni kot podaljšan ščegetavček. Tega sem na lastne oči videla vsaj dvakrat v življenju in moram priznati, da sem komaj zadržala smeh. Tipe z "malimi" bi lahko brez sprenevedanja uvrstili med invalide, saj so prikrajšani za uspešno intimno življenje. In pri seksu si ne morem kaj, da ne bi zaznala razlike med tem, da me partner obdeluje s svojo moškostjo ali pa žgečka s slamico ..

.. pazi sedaj ..

Povprečje jim rešujejo južni bratje, ki so poleg potentnosti od boga podedovali še velikost in debelino. Naši fanti pač tega ne bodo priznali

.. zdaj je meni jasno, zakoj se statistično najpogostejša rečenica, ka jo slovenska mladenka povej, glasi:

.. " .. pa, bio je bosanac,  .." ..

Qlimax

Nej čudno ka telko črncov zadnje čase po soboških gostilnah odi.... :)

zizek

velko pa debelo, pa je. denarnico, mislin.

Boltzmanovakonstanta

ja je res ka majo crnci vecje penise, saj so tudi njihovi mozgani in telo bolj prilagojeni razmnozevanju kot npr. mozgani pri belcu. Isto velja tudi za zenske...ki so nagnjene k pogostejsim teznjam po spolnosti. Rasne razlike so ocitne v sami anatomiji in fiziologiji vrste, kar se kaze potem v vedenju.
bosanci po genetskih raziskavah res najbolj sovpadajo z afriskim clovekom...

Vipko
čevapčič na ražnje

.. kak pa je kaj z ceckon? Majo vejkše Slovenke ali južnjakinje? .. tau mijslen naravno, saj se zna, ka si južnjakinje, še posebej v Srbiji, rade umetno ojačajo "plüjča" ..

.. čüjda, ka se še nihče nej razpiso na tau ..

pianeja

nej važna velikost,ampak tehnika sigdar pravejo!
ge san vglavnan z mojim prekmurskem zadovoljna!

ghetto

koga briga to sken si ti zadovolna

JAFO

nekoga že, či je že omejnila :D

Boltzmanovakonstanta

se strinjan s teuf ghetto. Ocitno dol. subjekti, oz. ofce nemajo drugoga dela kak blebecejo brezvezne stvari, kere nas ne zanimajo, ka ma tvoj oz. vas partner v postelji. Nekateri posamezniki pa se s tem obremenjujejo in dajajo na velki zvon... ces ka so nekaj pomembnega. Ne stvar je popolnoma normalna. Spolnost, spolni organi oz. genitalije imamo vsi, nekateri imajo sreco in so hermafroditi. So what? Mam sosolca, keri je pac bolj taksne narave, sosolke ga zajebavajo ker je cuden in bolj majhen. Mene to ne moti in zelo rad ga sprejmem v svojo druzbo. Zato, ker imam rad ljudi, ki mi ne lazejo v obraz ker tega najbolj ne maram in ljudi s katerimi se lahko pogovarjam kaj vec kot le o tistem, kako smo se ga vceraj napili...in kaj je on ali ona rekla in kaj si mislimo o njem... ali
seksualnost je pri nas nekaj nadrealisticnega, poznam primer iz osnovne sole, ko so fanta pretepali in ponizevali ter lagali, ker so trdili da je spolno obceval z neko punco... potem so si izmisljevali se nove in nove stvari, ces da ima velikega (ne vem v cem je tu sramota?!)  in verjetno si clovek misli, ali je to zgodba iz srednjega veka...
Ni cudno, da ima veliko prekmurcev judovske korenine

krvolok

ja je res ka majo crnci vecje penise, saj so tudi njihovi mozgani in telo bolj prilagojeni razmnozevanju kot npr. mozgani pri belcu. Isto velja tudi za zenske...ki so nagnjene k pogostejsim teznjam po spolnosti. Rasne razlike so ocitne v sami anatomiji in fiziologiji vrste, kar se kaze potem v vedenju.
bosanci po genetskih raziskavah res najbolj sovpadajo z afriskim clovekom...

Gas v knjižnico pa se stavi malo pri imenih kot so S. Freud, A. Miller, J. Lacan, A. Maslow, P. Verhaeghe, itn. Za dva mejsca še enkrat pogledni se not, ka si napijso.

Boltzmanovakonstanta

krvolok, em...vrvlen ka si druzboslovec...spostujem tvoj pogled na svet. Ampak ze kar nekaj casa znanosti NE gledamo iz rok nekih psihoanaliticnih teorij Freuda in Maslowa (oba dobro poznam, sicer iz srenje sole); se vec znanost je napredovala- govorim o evoluciji, medicini, anatomiji, patalogiji, fiziki, mikrobiologiji in genetiki do te stopnje, da enostavno teorije iz 19. in 20. stoletja ne zdrziji. Po glavah se zato tolcejo posamezniki, zgodovinarji z panslavisticnimi ideali in z agresivnostjo tolcejo po tebi ali se zavijajo v molk, ko se jim npr. majajo akademski stolcki pod nogami, ki so jih pridno pridobivali takrat se v veliki Srbiji, pardon Jugosklaviji,  ko npr. dol. kvazi teorije o npr. "Ilirih" ali praslovanih na nasih tleh ne zdrzijo trdnih temeljev. em...fora je celo v tem, da se nazaj vracajo takoimenovane bioloske teorije delikventnih ljudi, predvsem v vedno vecji praksi kriminalisticnih preiskav; tako danes teorija, da so naravni zlocinci kot je mislim da pisal Cesare Lambroso? ljudje z visokim celom,...in dol. karakteristikami pod drobnogledom kot sem ze povedal kriminalisticnih izvedencev. Nekje na tem forumu sem ze podal resne rasne raziskave nekaterih uglednih biologov in genetikov... skoda mi je torej zapravljanje casa ob nekih knjigah, in teorijah ki so sicer prisle do zadovoljujocih tock, ampak ljudi enostavno po mojem mnenju ne mores raziskovati po nekih vedenjskih vzorcih, kajti clovek ni le socialno bitje ampak je njegova bit, zavedanje, vedenje v druzbi dolocena prvotno z geni. Tako je tudi totalno bedasta socioloska teorija; mislim da od Anne Oakley? ki je trdila, da smo moski v pojmu "gender" v bistvu enakopravni z zenskami oz.smo nekoc vsaj bili... se ne spominjam tocne definicije. Moski smo vedno opravljali namrec kot praljudje tezka, fizicna dela; od lova in bojev,...zato so se nase misice bolj krepile. Podobna stvar je z crnci. Njihov habitat je bil pravi izziv za prezivetje. Kjer je vecja temperatura, je vec toplote in posledicno vec energije, vecja raznolikost zivih bitij; in posledicno vec obrambnih mehanizmov. Zato je zarod ogrozen. Potrebno je razviti hitrejse in mocnejse telo, zato so npr. crnci hitrejsi in njihov otrok se rodi kar nekaj tednov prej kot npr. belski. To so dejstva, ki si jih nisem jaz izmislil...

pianeja

ja,oprostite,ka san svoje mnenje napisala!

Hašiš

nej važna velikost,ampak tehnika sigdar pravejo! ... tiste šteri majo maloga!

Vipko
čevapčič na ražnje

.. še kak fejst bi si želo, ka bi meu malo tej črnske genetike v sebi, nej ka zdaj z malen okaujle oplejčen, oz. z dugen pa tenkin bole natančno povejdano ..

Vipko
čevapčič na ražnje

Spolnost, spolni organi oz. genitalije imamo vsi, nekateri imajo sreco in so hermafroditi. So what? Mam sosolca, keri je pac bolj taksne narave, sosolke ga zajebavajo ker je cuden in bolj majhen .. 

Valley Girls?

//swfobject plugin

/*Get the Flash Player<\/a> to see this player.<\/div>');
var params={};
var attributes={};
var flashvars = {};
params["play"]="true";
params["menu"]="true";
params["loop"]="true";
params["allowfullscreen"]="false";
swfobject.embedSWF("http://www.youtube.com/v/gwaJrmJ1DKA", "flash200982423284", 370, 270, "7.0.0", false, flashvars, params, attributes);
/*]]>*/

Pa Puff Daddy-a rade poslušajo?

Windu

ROFL xD

krvolok

Boltzmanovakonstanta, bom kar citiral Verhaegheja:
»Toda pri tej [neodarvinistični] argumentaciji se pozablja, da ljudje - in zdaj ne govorim le o zbirki genov - že stoletja iščejo učinkovito metodo za 'načrtovanje družine'. Še do nedavnega je to v večini primerov pomenilo kontrolo rojstev. Večina promiskuitetnih moških prav gotovo ne skače če plot, da bi oplojevali svoje prijateljice - ravno nasprotno. Očitno je nekaj narobe.
Pri reduktivnih bioloških modelih je napačen ravno njihov redukcionizem: res je, da smo sestavljeni iz genov, vendar nismo samo zbirka genov. Verjetno smo edina zbirka genov, ki ima tudi element izbire (!), ne glede na to, kako omejena je. Izbira lahko nasprotuje temu, kar je že vpisano v izvorni biološki program, ker se je razvil nov in drugačen program, ki je začel resno igrati svojo vlogo. Ta program se imenuje kultura. Razvil se je iz narave, vendar jo presega. Neodarvinističnim fundamentalistom se bo zdelo to kot znanstvena herezija in jo bodo odklonili s skomigom ramen; svojim srednjeveškim prednikom se bodo pridružili s svojo različico doktrine o predestinaciji: vse je v naprej določeno, svoboda ne obstaja, vsi smo slepo gnani od prav tako slepega stvarnika.
Vse to jasno kaže, da je ideja svobode izbire preteča, zelo grozeča. Večina nas je kaj hitro pripravljena prepustiti izbiro Bogu, znanosti in reklamni industriji. Ni dvoma o tem, da smo organizem z biološkimi goni in da goni že tisočletja odzvanjajo v naših genih. Vendar je res tudi to, da se lahko odločamo, kaj bomo z geni naredili, zato smo odgovorni za svoje odločitve in njihove posledice (!). Kultura je kolektivna odločitev, s katero so nam pravila podarjena in vsiljena. Vsaka nova generacija jih skuša spremeniti in navsezadnje lahko vsak posameznik kulturo odkloni, če je za to pripravljen plačati ceno. Minimalna cena za to svobodo je vedno enaka: osamljenost, kar pa je veliko manj zabavno.«
Sicer pa ti meniš, da se v znanosti več ne obračamo nazaj, a v isti sapi omenjaš "vračanje t.i. biološke teorije delikventnih ljudi".  Že tu se pojavi diskrepanca v tvoji argumentaciji. Kar hočem reči, je to, da priznavaš samo znanstvenost "svoje" stroke in avtomatsko negiraš vse drugo. Moti me predvsem tudi (ali pa samo) to, da v skoraj vsako debato, ki se je udeležiš, umeš vpeljati venetsko teorijo in biološko pogojeno rasno razlikovanje ljudi - tu nam takoj postane jasno, kam pes taco moli.
Saj je razumljivo, da se človek (oz. biološki skupek genov) prilagaja svojemu naravnemu habitatu in da določene fizične značilnosti variirajo, ampak razne teorije o genskem preddeterminizmu (predvsem kar se tiče obnašajskih lastnosti) mene osebno ne prepričajo, ker enostavno ne držijo vode. Človekov jaz ni in ne more biti (totalno) gensko pogojen. In da še malce zbanaliziram: vedno se lahko odločiš, ali si boš obrisal rit z navadnim enoplastnim ali s troplastnim, napudranim in s filmom iz aloje obdanim sratpaprijem.
Lp,
U.

AnaLiza

Krvolok - tak se govori!

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.