Pozdravljeni!
Mene pa zanima, kateri servis v pomurju je najboljši za vozila Mercedes?

Komentarji (14)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
Jebiveter (nepreverjen)
Komentar je zaradi velikega števila negativnih odzivov skrit.

Agroservis

w140 s 500 (nepreverjen)

V okolici MS tezko kaj pametnega .. ti pa iz lastnih izkusenj poven ka ce nucas kaj za popravit ali servis je pravi naslov FARTEL decki srajflejo svetovno in kvalitetno

520 (nepreverjen)

Racun izdajo? Davek placajo?

In reply to by w140 s 500 (nepreverjen)

Volvo (nepreverjen)

V Murskih Črncaj je en mehanik ka je prej dober za mercedeze... delo je pa baje v austrijski radgone na mercedez servise. Ovače pa ja fartelove pojge majo MB v malon prste 🙂

bme (nepreverjen)

baje, naj bi, mogoce, kolega mi je rekel, na mleku sem slisal. s tem si lahko velik pomagajo. Moras biti detektiv.

In reply to by Volvo (nepreverjen)

servisiscemo (nepreverjen)

kaj pa za Bmw, pa za Audi? Kdo pa obvlada kitajce?

Bogojina fartell (nepreverjen)

Še posebej je dober starejši brat fartelov. Keri zna dobro zajebati avto. Napravo mi je škode za 3k eu. Vsaka čast

Ghost 2021© (nepreverjen)

Ges san čul, ka gnes den IT-jevci prle gor pridejo napake na novih avtomobilih, ala znamke: Mercedes, BMW, Audi, VW, kak tej garažni avtomehaniki-serviserji...
---
Drugače pa: kdor ima opisane avtomobile, je zakon original servis in ne vprašanje za kje je servis za takše avtomobile!

Kuti (nepreverjen)

Mene so fartelovi zrihtali s klaso W140 v nulo od mrtvoga stanja v top stanje. In pred par letami so mi zrihtali W220 mercedes s 500 isto vse v nulo.
2x san jih Nuco in bilo resno vse ok.
Za bmw pa itak je doktor Edi.. Na 530d mi je menjo volansko letev in pa 735 ia menjo glavo motorja in kak ponavadi bil san zadovoljen z delon

GostiGost (nepreverjen)

Najbližje van je v avstrijski Radgoni.
Če so nej glij kakse vilice ka zna saki na AMZS pa agroservis, trbej računalnik pa Ka pokaže ka je napaka. Vsaj Telko ga dajte na računalnik ka van povejo ka je narobe, popravit pa ga lejko pelate te drugan.

Torej (nepreverjen)

V rit si ga vtekne!

pejtek (nepreverjen)

Ha, ha, kupite si Mercedes, BMW, Audi, glumite frajere, te pa iščete šušmara za popravilo. Pelajte na pooblaščeni servis. Aja, dragi je! kot pravijo "nije žvaka za seljaka"

Saop (nepreverjen)

Ka je narobe ce pela nesce dober/dragi avto k susmari? Ge man tudi avto visjoga razreda pa ga vozin izkljucno k kolegi (vrhunski mehanik). Zakoj? Zato ker njemi bole zavupan kak pooblascenim servisom in zato ker prijden 5x cenej skoz za bokse opravljeno delo! V cem zaj ti tu vijdis problem? Zavist samo ali je se kaj drugoga??
Pa tudi v bodoce mo tak delo. Neven zakoj bi pri Selmari mogo dati 50e za liter olja ce leko dan 10e za liter. Mi razlozis prosim?

hmm... (nepreverjen)

Ti imaš avto zelo visokega cenovnega razreda ˇverjetnoˇ...ali pa si ga videl samo 2x na spletu in enkrat se je mimo tebe peljal. Prosim povej, kateri model BMW imaš, da te pride liter olja 50€?

In reply to by Saop (nepreverjen)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.