Pozdravljeni, kam vozite servisirat Yamahco?
Ker je v MS zaprt servis mi je najblizje v MB. Kateremu v MB predlagate oz. imate pozitivne izkusnje?
Tnx

Komentarji (19)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
Skrnicln (nepreverjen)

Habjanic ptuj, motorjet maribor. Oz kamakoli samo k nasin lokalnin "strokovnjakon" ne vozi, ker bos negativno preseneceni+fejst razocarani!

Jaroslava (nepreverjen)
Komentar je zaradi velikega števila negativnih odzivov skrit.

V FaFljevcih dobro šrajfajo.

Metla668 (nepreverjen)

Vejpa Klekl ti ga komot posrajfle. Samo nazalost nej vec mladi ampak spet nazaj dela njegov oce, ki je tudi celotno obrt zacel in vse temelje postavil.

Skrnicln (nepreverjen)

Zalostno je v bistvi to, ka je nekak dejansko zrtvuvo del lajfa za nekaj, nesposobnezi pa zapravlajo pa se vö mecejo na velko okole.

yamaha (nepreverjen)

MALI DRUMAR GEDEROVCI

Bari (nepreverjen)

Boze boze, samo ta nej!!!

In reply to by yamaha (nepreverjen)

nikotina (nepreverjen)

Zakaj pa,ker me resno zanimle?

In reply to by Bari (nepreverjen)

yamaha (nepreverjen)

BARI razlozi prosim

Jarane (nepreverjen)

Koma kaj vozite mopede pa motore na servis? Nika čednoga nega v ton prekmurji več. Klekl pa drumar, to znamo kak je. Je še kaj drugoga?

mislec2 (nepreverjen)

Makovec 🙂

mislec2 (nepreverjen)

K. ma zaprejto, vec ne dela. Njega brez veze omenjate.

yamaha (nepreverjen)

se vedno niti eden neje razlozo zakoj nej k drumari:D
to zepa pisete takse ka se pelate kak po bilicaj pa ka be vse radi senki meli, specialci

Jarane (nepreverjen)

Evo jes ti poven zakoj. Nazadnje da san k njemi vozo me je za servis drapno kak zdaj plačujem v MB na pooblaščenon z računon in žigon, ka o izgovoraj sploj ne gučin. Motor stoji par kednov pri njemi, ka čaka na nekše dele, te pa ga vidin kak se z mojin motoron vozo okoli. Hvala lejpa. Mogoče ka se je kaj spremeno v zadnjon leti ali dosta jih je istoga mnenja v motoklubi v keron san. Dečko se je precik lidan zamero, mogoče ka se je kaj spremeno.

In reply to by yamaha (nepreverjen)

nikotina (nepreverjen)

Hvala za odgovor glede Drumara,zanimivo kelko minusov sen prejel ker sem v postu vprašal samo zakaj??zgleda da tudi spremlja forum...lp vsem

Bari (nepreverjen)

Ka ma veze kak se sto pela?????? Se pravi mij starejsi z normalnof voznjof smo po tvoje ka? Piciklisti??? Taksno izjavo lejko samo tij drumar izjavis! Enok pred cason bijla ze podobna debata na forumi, pa tan malo vec pijse o vseh lokalnih majstrih, tudi o njen. Vsaki placa kvalitetno opravleno delo rade volej, bluzenje pa nategavanje pa mislin ka nisce nebi rad placo. Pa ka o odnosi sploj ne gucijmo.

nikotina (nepreverjen)

Bari če je Drumar zaklenil temo???
Daj link od prejšnje debate od servisov ka ne najdem...hvala in lp

Jerrymann (nepreverjen)

Na Ptuj ne vozi-slabe izkušnje..

nikotina (nepreverjen)

Hvala Bari...lp

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.