.. pa jo imamo ..  letošnjo miss Universe namreč a.k.a Sandra Marinović, deklič s postavco, katero (le) tako ima/zmore redkokatera punca ..  .. gre za perfekcijo konstitucije v skoraj vseh točkah .. povsem zaslužen naziv ..

.. linije obraza so sicer povprečne, a postavca, kot rečeno, zelo dobro regulira celoto/pojavo .. pika ..

.. nekateri bi si mogoče želeli večjo oprsje, a se tale njena srednja veličina zelo dobro sklapa s celoto v smislu artističnosti ..

.. --> .. tinyurl.com/345d9b3

.. ^^  .. " .. pa, ajde, bre .. pa ne znam, šta bi rekla ili imala predstavu, kako mora, da bude muško, koji bi imao dozvolu, da mene mazi  ko ženu,bre, ali sam otprilike nešto ćula, da samo francuz zna, kako da se ljubi ženu .. ale ne znam, bre .. sve je uopće u domišljiji, ne možem, da kažem, koje narodnosti muško, mora da bude, da bi znao, da me ljubi, kao što se od muškog pričakuje, da zna, kako se ljubi ženu, da ga budem osjetila, bre ..  ali mogu, da kažem, da ne može mene svaki muško ,da me ljubi ili me svladuje, ipaq se prije predaju alkoholu ili drugim substancama, jer ne mogu, da se razumno kontroliše pokraj mene .. nemajo snage .. tako intelektualne kao i fizične, ha ha "

.. ^^ .. opala .. mhm ..  no, pričakovano ..

.. nekaj časa nazaj sem jo sicer že omenil pod rubriko Kaj je IN tukaj na sobotainfo.com .. --> .. sobotainfo.com/kajjein/ogled/96/

Komentarji (14)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
Vipko
čevapčič na ražnje

.. pa jo imamo ..  letošnjo miss Universe namreč a.k.a Sandra Marinović, deklič s postavco, katero (le) tako ima/zmore redkokatera punca ..  .. gre za perfekcijo konstitucije v skoraj vseh točkah .. povsem zaslužen naziv ..

.. linije obraza so sicer povprečne, a postavca, kot rečeno, zelo dobro regulira celoto/pojavo .. pika ..

.. nekateri bi si mogoče želeli večjo oprsje, a se tale njena srednja veličina zelo dobro sklapa s celoto v smislu artističnosti ..

.. --> .. tinyurl.com/345d9b3

.. ^^  .. " .. pa, ajde, bre .. pa ne znam, šta bi rekla ili imala predstavu, kako mora, da bude muško, koji bi imao dozvolu, da mene mazi  ko ženu,bre, ali sam otprilike nešto ćula, da samo francuz zna, kako da se ljubi ženu .. ale ne znam, bre .. sve je uopće u domišljiji, ne možem, da kažem, koje narodnosti muško, mora da bude, da bi znao, da me ljubi, kao što se od muškog pričakuje, da zna, kako se ljubi ženu, da ga budem osjetila, bre ..  ali mogu, da kažem, da ne može mene svaki muško ,da me ljubi ili me svladuje, ipaq se prije predaju alkoholu ili drugim substancama, jer ne mogu, da se razumno kontroliše pokraj mene .. nemajo snage .. tako intelektualne kao i fizične, ha ha "

.. ^^ .. opala .. mhm ..  no, pričakovano ..

.. nekaj časa nazaj sem jo sicer že omenil pod rubriko Kaj je IN tukaj na sobotainfo.com .. --> .. sobotainfo.com/kajjein/ogled/96/

joc69

Čevap,pazi ka žule ne dobiš.

AnaLiza

Za tebe ima pa res vsaka dobro postavco.

davidp

čevap bi lejko bil kak skavti pri fuzbali, samo ka bi on babe iskal.

vse talente bi najšel, še iz tak zakotnih krajov

Vipko
čevapčič na ražnje

.. tau se sploj ne čuje slabo ..

zizek

ge san direkt tau delo oz. probo delati, samo so mi po ton, kda san jin posredoval imena pa fotke, napisali kao ka že majo (vse) te dikline, takka ... nikdar več. je pa blo zanimivo delo, nega kaj. 

Vipko
čevapčič na ražnje

tinyurl.com/28rwn39

.. ^^ .. jao jao, ka delajo .. redno so ga kiksnoli pri interpretaciji rezultatov ..

TanjaZ

Sramota za komisijo. Nimajo pojma.

Vipko
čevapčič na ražnje

.. ali pa se je kajpak šlo za tole .. -->  tinyurl.com/36xywuw

.. a ker bi marbit Sandra lahko pravno izpodbijala tole ( noben resnejši izziv za odvetnika), se je implementiral malo iznajdljivejši razlog etc. .. to so seveda zgolj gostilniške domneve ..

.. no, ge navijan ali pak san navijo za vse punce ( če san prijazno sociološki ), a moramo priznat, da je Sandra letos bila najboljša in je ustvarjena ( predvsem zaradi postavce) za tele fashion zadevce ali pak resnejše fashion zadevce, katere se da z njo delat ali pa bi se dalo z njo delat etc. .. no, saj Sandri možnosti ostajajo .. nekaj dnevna reklama čist zadostuje ..

Vipko
čevapčič na ražnje

.. ma, kunc kuncov se je vseeno verjetno zgodil tehnični škrat, ker so itaq vsi znali za tau Playboy zadevco glede Marinovićke, i guess, saj so nej medijsko izolirani v komisiji/ekipi ali pač tisti, ki bedijo nad tem ..

TanjaZ

Torej so vseeno kot prvo izbrali Marinko.
Pa kaj je komisija totalno nesposobna? Nimajo pojma kaj pomenijo dobre predispozicije za svetovni izbor? Vsaka ženska je lepa ampak nima pa vsaka kriterijev za take izbore in modeling. Marinka jih definitivni nima. Eh, verjetno je spet kdo komu plačal, ker roko na srce Marinka nima šans pred Sandro. Kuhinja kot vedno, organizacija pa totalno šalabajzerstvo, žirija pa ekipa nesposobnežev.

siztok

Se strinjam z Tanjo Zrinski, sposobno priznano fotografinjo, ki ji niti predsednik žirije Rebolj Aljoša ne seže do kolen. Organizatorji bi se morali zamislit.

Vipko
čevapčič na ražnje

.. ali pa seveda 3. možnost, kar pomejni, ka je tau vse bilaj zgučano, kak do sledili dogodki a.k.a pač ka se tak narejdi, vsaki ma neka od toga, tak od oglaševalcov do organizatorjev do samih kandidatk (če so kandidatke znale ali nej, tau sploj nej važno), mi obični živelj pa se zdaj na velko zgražamo pa se jaujčemo, kar je glih tau, ka je bilauj načrtovano, ka mo se in de se še malo potegnilo kapitala .. pika .. .

.. mah, novodbni marketing pač .. bravo na en način .. .. psihologija kak veda je močna zgodba, ali pak? 

.. seveda gre zgolj spet za domneve, kak vsak post, ka ga napijšen ..

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.