Zdravo, mene pa zanime če kdo dela v tem podjetju oz. je delal tan ( Reflex). Zanima me predvsem kakšne so kaj delovne razmere tan in seveda odnosm med delavci in nadrejenimi? Ma gdo kakšne informacije? Bil bi zelo hvaležen.

LP

Komentarji (20)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Kako se piše prekmurskemi glasbenik Vlado?

edey

Zdravo, mene pa zanime če kdo dela v tem podjetju oz. je delal tan ( Reflex). Zanima me predvsem kakšne so kaj delovne razmere tan in seveda odnosm med delavci in nadrejenimi? Ma gdo kakšne informacije? Bil bi zelo hvaležen.

LP

angels fall down

ne priporočan ti gli :)

edey

aja? zakaj pa nej? :)

beki

Ges tude ne priporaučan.Piši na zs,vačik san pa pred lejtame delo tan.

angels fall down

moj brat pa še dela :)

Mijo

Tak tak bole. Či drugo nega, ajde, te ja, vaček pa tudi ne priporočan najbole.

Boljepoznokotnikoli (nepreverjen)

Ker opažam oglase za zaposlitev za delo sestavljalca v Reflexu v Poljčanah, naj samo dodam nekaj v opozorilo vsem zainteresiranim.
Če nimaš poznanstev od prej si tam dober samo za pometanje in pucanje, pa še za to se derejo nate.
Fasadne elemente in okvirje sestavljajo samo "posvečeni", ostali so dobri samo za kitanje in vstavljanje gumijastih tesnil
Najbolj uzivajo v tem, da te hebejo v glavo Čokolešnik, Junior, Aktinidija in Zizika.
Plača je 840 bruto od katere ti vsak mesec brez pojasnila odbijajo odstotke (1-5 %). Pogodbo ti podaljšujejo na 2-3 mesece.

PS: uporabljena poimenovanja niso dejanska imena ali vzdevki, ampak vsi ki poznajo razmere bodo zlahka prepoznali za koga se gre.

Kartako (nepreverjen)

Boljepoznokotnikoli V kateri poslovni enoti pa so takšni odnosi? V Poljčanah? Tud jaz mam prošnjo not, pa me zanima?

deejay (nepreverjen)

Pozdravljeni jaz sem v Reflexu zaposlen od začetku decembra in zaenkrat nimam nobenih slabih izkušenj, kot pravim do sedaj še ne je pa res da če si sposoben vesten in priden delavec se nimaš kaj bati in bodo nate gledali kot del ekipe in ti z veseljem pomagali.

Cisse (nepreverjen)

...deejay ti si nor...ka si prek direktora not priso da se ti tak fajn zdi?

Swisschesse (nepreverjen)

Cisse prav imaš.. Na tej firmi itak nekaj veljajo samo tisti, ki pridejo not preko vez in poznanstev. Ostali so ničvredni in se jih znebijo takoj ko se jim zazdi. Povem iz prve roke.

Džoni.. (nepreverjen)

No poglejte tale članek-spodaj prilepljen link... zaposlenim pa tak lažejo not in odpuščajo delavce na veliko in pravijo da bodo s tem prihranili....na dobrem delavcu ko ga odpustiš zgubiš na dolgi rok več kot pridobiš ...no pa saj se ve kdo je najbolj hinavski tu not...zizika in madžar, tisti ki ste še not tako veste kdo sta ta dva...mi ni žal da sem pravi čas šel drugam.
http://www.delo.si/gospodarstvo/podjetja/nlb-reflex-presenetila-z-upnis…

Reflexov (nepreverjen)

Sem zaposlen ze 12 let in je super.. Na novo pa pridejo delat taki, ki jih starsi preganjajo in pol ti tam stoji pa mu ni niti za gledati ne da bi se kaj delal.. Ce mora prijet za metlo pa ze obraca z ocmi.
Dzoni tebi pa to - nihce ni bil odpuscen ;) vsaj ne v Pe Mele, Pe Podgrad, Pe MS ;) Vsak ki je odsel se je za to odlocil sam ;) Poljcane so pa druga zgodba..

Kalilna peč (nepreverjen)

Izmena Jauk je legendarna izmena,izmena Himelrajh je izmena ljubljenčkov. Izmena Švab je izmena primitivcev.Izmena Kokot je izmena norcev

Riko68 (nepreverjen)

Jauka več ni.

Float 6mm (nepreverjen)

Zdaj je legendarna izmena Hari...

amazon (nepreverjen)

Dela mogoče kdo iz občine Rogašovci v Reflexu?

In reply to by Float 6mm (nepreverjen)

lianil

Dobro jutro. Ponujam posojila vsem iskrenim in poštenim ljudem; tisti, ki so potrebujejo kredit v roku treh dni in lahko vrnejo denar. Moje posojilo se začne od 1000 evrov do 50.000 evrov z obrestno mero 3 odstotke na leto za obdobje odplačevanja od enega leta do 20 let. Tu so moji stiki:

E-pošta: fritzeferdinand57@gmail.com

Whatsapp: +33785396343

sas525

Gospa suzana, vam lahko pomagali
ce želite dobiti posojilo tukaj njegov e-poštni naslov: posojilov24urah@gmail.com
Zagotavljam vam, da ce boste spoštovali njene pogoje, boste prejeli vase posojilo v 24 urah
za tiste, ki ne verjamejo, ljudje še vedno prejemajo posojila med posamezniki, in to je moj primer.
Dober posojilodajalec mi je dal 5.000 evrov posojila v višini 3.000 evrov za 5 let.

Počitniški (nepreverjen)

Imam dobre izkušnje na firmi Reflex. Lenobe tu res nimajo mesta za delo.

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Kako se piše prekmurskemi glasbenik Vlado?