Pozna kdo ugodnega projektanta tipskih hiš? Kdo vse projektira v Prekmurju, Štajerski?? Saj sem jih že našla nekaj, samo me zanima, če je še kdo. 
Najlepša hvala za vaše informacije, metka

Komentarji (20)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
met

Pozna kdo ugodnega projektanta tipskih hiš? Kdo vse projektira v Prekmurju, Štajerski?? Saj sem jih že našla nekaj, samo me zanima, če je še kdo. 
Najlepša hvala za vaše informacije, metka

Daddy_Cool

Tehnični biro iz Murske Sobote

SP

PROBIRO, TOMISLAV ZRINSKI s.p.

Vipko
KRT

1. Hočeš tipsko hišo? (torej da kupiš načrt ki je bil napravljen in bolj ali manj paše na tvojo parcelo in tvojim potrebam)
2. Ali hočeš da ti nekdo nariše načrt za hišo na tvojo parcelo in v skladu s tvojimi potrebami?
Velika razlika med obema možnostima, v prid prvi pa govori samo nižja cena, pa še to se slahko v fazi izvajanja spremeni - da te gradnja zaradi slabih projektov stane več kot bi bilo potrebno (famozna dodatna dela v gradbeništvu)

Moje priporočilo je, da vzameš resnega projektanta, ki ti naradi načrta v skladu s tvojimi potrebmi in okoljem/parcelo na katerem gradiš, končni rezultat bo sigurno boljši.
Priporočila:
ARH42 arhitekt Barbka Šušek, Gregorčičeva ulica 7, Murska Sobota
Studio Kalamar, arhitekt Andrej Kalamar, Slovenska 19, Ljubljana
kubico domino arhitekti d.o.o., arhitekta Goran Dominko, Maja Kardoš, Slovenska ul. 42, Murska Sobota
Bojan Lebar arhitekt S.P., Ivanocijevo naselje 5, Murska Sobota

iztokizi

V Črešnjevci pri Gornji Radgone je Ingra s.p., če je nej nujno ka v Prekmurje...

*n*i*n*c*h*y*

Atrij, Odranci

katkavp
Zvezdica123 (nepreverjen)

To, žal ni njegova številka, je moja in vsak dan, me ljudje zaradi tega kličejo in želijo DARKA GLAVAČA, prosila, bi vas če zbrišete to telefonsko številko.

In reply to by katkavp

just_a_cook

ARH42, gdč. Šušek.

fghgfhjdgj

Samo "kubico domino arhitekti" ne izberi......nekaj narijše, te pa jo boli r..., če je tou izvedljivo
pa kelko košta.............

met

Hvala vsem za predloge. 
Krt, čedalje bolj razmišljam, da načrt  ne bi bil tipski, nisem pa še čisto prepričana. Najprej bo treba videti še nekaj tipskih hiš.
Če se kdo spomni še koga, bom vesela predloga.

Monik (nepreverjen)

NIKAKOR ne poslujte z DARKOM GLAVAČOM - poznam ogromno ljudi katerim je naredil vse na pol, nekaterim se podirajo zidovje, nekaterim teče v kleti, tožijo ga vsepovprek - ampak se vedno zaradi dobrih zvez izvleče!

pupikaaaaa (nepreverjen)

Pozdravljeni, kolegica se je odlocila za gospoda Marka Glavaca, tudi mi smo se mislili. Zato me zanima ali je glede projektiranja tudi tako kot pisete ali samo glede gradnje? Hvala

In reply to by Monik (nepreverjen)

zoro05

Meni načrt napravo Atrij. Bil je tudi nadzorni del, sicer pa cena itd...

lučka33 (nepreverjen)

Priporočam http://kons-studio.com/ Arhitekt, ki dela tudi v Pomurju.

štorklja (nepreverjen)

arhitekt Tamara Škalič

Dareee (nepreverjen)

Pozdravljeni!

Mene pa zanima kakšne izkušnje imate z Arhitektko Tamaro Škalič?

c.nancy839

Pomoc za ljudi z denarjem problemi

resne ponudbe 48h I ponujajo credit med zlasti resen za vse ljudi, ki potrebujejo denar nujno resourare teh težav,Jaz ponuja sredstva od 5000 € 5,000,000€ € z obrestno mero v višini 2%. pišite na moj email za hitro credit. E-pošta: [email protected]

arhitekt (nepreverjen)

Plangrad oz. Glavača sedaj že rubijo......Milanova pa mu je ocenila staro hišo iz leta 1977 (verjetno od staršev) na 600.000,00 in več.....::::))))))) smešno, da te kap.....verjetno zato, ker tega tako nihče ne bo kupil:::)))))) sodišče pa slepo verjame cenilki v penziji...::))))), ki stroko zelo slabo pozna.....me zanima kje je doštudirala....::))))

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.