Imam namen prekrivati streho.Salonitka dol pa nova gor.
Poznate kakšnega dobrega pa ne predragega krovca?
Hiša je v Ms . Hvala že vnaprej
lp

Komentarji (23)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
777 (nepreverjen)

Tesarstvo Geder Gronji Črni
Geder Kristjan SP.
Gornji črnci
9261 Cankova
031448946
031256718

grobar (nepreverjen)
Komentar je zaradi velikega števila negativnih odzivov skrit.

Bojan Črnko

khmmm (nepreverjen)

te bi se prvo dobivo v gostilne pa debatero o ton, te komaj bi priso gledat pa te zmudruvle vse skup ka bome nemre.
iz najmense stvari proba narediti slona ka lejko cim vec skasera. no sicer pa to tak saki ka ga pozove vidi san...

In reply to by grobar (nepreverjen)

resjee (nepreverjen)

toga smo mi zvali enkrat za strejo pa ga je bole zanimalo od kec nan njegova številka kak pa to ka ščemo delati. Bil celi nekšen paničen pa spresagani. nekšen posebnež

In reply to by khmmm (nepreverjen)

### (nepreverjen)

khmmm.................. Bogme živel sem v bloku na Lendavski in tam ,kje je Črnko ,delal je iz enega bloka gledal na drugega in govoril za popravilo strehe .Delo je dobival prek Stanovanjske ,ker je žena delala na Komunali in mu delo riktala .Še koužo bi potegno iz človeka za pejneze .Vse bi delal ampak vse povsod na spol

In reply to by khmmm (nepreverjen)

Limolonik (nepreverjen)

Na kakšen spol,zenski ali moski?

In reply to by ### (nepreverjen)

Flo (nepreverjen)

Bakovske Bijk

Brazilec (nepreverjen)

Boštjan Cipot-Rankovci pama hiše

Risto Kubura (nepreverjen)

Geza Mezga, s.p. - LUCOVA

ccc (nepreverjen)

Me zanima Boštjan Cipot ima gdo izkušnje?

Toporišič (nepreverjen)

Pravilno se napiše: kdo !!!

In reply to by ccc (nepreverjen)

njiva

Meni pride v začetki julija delat Proing iz Pernice.Dečk so profesionalci,delajo po celoj Sloveniji in ugodno.Prišo za 3 dni zmero,razložo,napiso in na drugi den že bil predračun.Če te zanima,me leko kontakteraš.
lp

hjaoo (nepreverjen)

Pridejo ti delat julija in ti ze v naprej znas ka so profesionalci? Kaksna bedna reklama no…
Pisi raje julija kda bos vido ce resan pridejo, ce resan profesionalno naredijo, pa se de resan predracun valal :)

In reply to by njiva

gostitelj (nepreverjen)

Če je prišel pogledat takrat kot je povedal in sestavil predračun v enem dnevu , verjetno izvajalec ve kaj hoče !!

In reply to by hjaoo (nepreverjen)

hvalaja (nepreverjen)

Verjetno si ti izvajalec? Glede na nacin pisanja… :) si pa komitani ka dobis stranke no :) Sicer pa keri majster ma zdaj vcase ite cas gledat, delat predracun in seveda ite fcase delat je malo sumljivi. Zakoj nema nesce dela v glavnon deli sezone? Celo ka so se projekti se od lani prenesli v to leto…Malo cudno glede na to ka so vsi dobri zasedeni ze do konca sezone. Saj znamo kak pravijo “lastna hvala…”

In reply to by gostitelj (nepreverjen)

Limolonik (nepreverjen)

Barvo,tak se razmišlja. Me tudi zanima,kak do profesionalni,da do končali.

In reply to by hjaoo (nepreverjen)

njiva

hjao,samo ka ti napišem,ka se ne boš delal pametnoga,v mojon kraji - vesi je napravo 4 strehe in si so pravli,ka je profi za strehe,nej kak zgoraj napisani Tesarstvo Geder,kateri sploh ni bil zainteresiran za delo in mi rekel,da nima časa in niti delavcev.

Popust (nepreverjen)

Ka to ti je obeco popust ka telko energije ponucas za reklameranje? Ale to tvoja firma ale kaksen rod? Nekan si opasno fest navduseni nad nekin ka ti je do zdaj naredo samo predracun

In reply to by njiva

Pomgrad (nepreverjen)

Pomgrad, enota Tesarstvo.
Kvaliteta in garancija.

Mmmm (nepreverjen)

Pomgrad tesartstvo bivši klima Forjan zdaj pa Faršang MISLIN KA SI SAM BAUŠE STREHO NAPRAVIŠ KAK PA ONI ZATEČE NA VSE STRANI DA PA DELAJO PA JIH ČUJEN NEGA DALWČ NAOOKOLI TAK DOBRIJ KAK MIJ samo beži od njih jes san najebo pa vupan ka drugi nedo

In reply to by Pomgrad (nepreverjen)

Jedan tam (nepreverjen)

Žibrat z Bistrice

Jozza (nepreverjen)

Kavas iz bakovec

1234569 (nepreverjen)

težki lopov

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.