Pred približno 2.msecema se je očetu vtrgala jermenica na Opel Corsa 1.0 ,letnik 2007.Avto je ohranjen in ima abs in tudi klimo in prevoženih le 97.000 km.V Slovenijo je bil pripeljan leta 2012.
Od takrat naprej ko ga je mehanik za silo osposobil mi troši vodo,ki mislim,da gre v olje,saj.Obstaja tu kakšna trajna rešitev,oz popravilo,ki ne bi imelavečjega finančnega vložka,oz. kdo pozna koga,ki bi to lahko uredil oz. imel,saj drugače ga bom odpeljal na odpad.

Komentarji (11)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
Jegulja (nepreverjen)

Zakoj pa sploh sprašuješ, če ga imaš namen odpeljati na odpad!!

Jojao (nepreverjen)

Presti...napiso je,če ne najde rešitve,ka de ga pelo na odpad.

In reply to by Jegulja (nepreverjen)

Robin hud (nepreverjen)

Mogoce zato ka je inspektor, in isce kontakte od susmarov keri delajo na carno! Pfuj banda pokvarjena. Iq represivnih organov v Sloveniji me sijli na kozlanje!

Jojao (nepreverjen)

Ti kozlas po moje,da se v ogledalo poglednes.

In reply to by Robin hud (nepreverjen)

Robin hud. (nepreverjen)

Kozlan kda taksne finte probate kak ste zgoraj probali. Pa dejansko se bole kozlan, ka moren isti zrak dihati kak vij pokvarjeni magarci. Ci ga denes na avtonet ti ga mađari za 100e odpelajo.

oorrka (nepreverjen)

V Cernelavcaj Honda Servis. Edini ka mi je kdaj naredo kaj za zmerno ceno. Probaj tan. Pa prle kak das kaj delati prosi predracun

mimimi (nepreverjen)

takšo popravilo izpod 1500 evrov, nega.

strojnik123 (nepreverjen)

Moje mnenje. Če je avto vse vrede, probaj poiskate karamboleranoga pa kupiti komplet mašino pa jo menjate.

bik sam ga (nepreverjen)

Opel, enkrat in res nikdar več.

Cog46 (nepreverjen)

PONUDBA FINANCIRANJA V SLOVENIJI

zdravo!

Vsem ljudem v stiski nudimo financiranje od 2 000€ do 3 500 000 € po obrestni meri 2 % na leto.

Za več informacij nas kontaktirajte na elektronski naslov: [email protected]

e-mail: [email protected]

upokojenec70 (nepreverjen)

Treba bo poravnati glavo motorja in zamenjati tesnilo glave. Kompresija vam uhaja v hladilni sistem, avto "kuha" in zgublja vodo. Odločite se za popravilo čimprej, dokler se vam nista zmešala olje in voda.