Naj mi prosim nekdo razloži, zakaj delajo ta (avtobusni) peron Slovenski ulici v MS.
Nespametno so na tem mestu zožali cesto. Glavno ka se nekaj dela, pa (nekdo) služi.

Komentarji (8)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
boristibaut (nepreverjen)

Vejpa Slovensko je itak trbelo zožiti, šurka je bole kak avtocesta proti Maribori.

Tujec_" (nepreverjen)

Ge san se tudi pito ka je to za idiotizma.... podobno kak na industrijski... kda je ponoči dež se toga nede vidlo pa do se palik gume sekale....

Predlagam odstop odgovornih za organizacijo prometa v MS.... več kak očitno jim doktorati znanosti ne koristijo.

Gost (nepreverjen)

Štihec za župana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne mrdaj (nepreverjen)

Ne mrdaj mi s Štihecon ka je pokazal svoje sposobnosti pa je samo še slabše....

On je toga doktora prometa tudi vzel na to delovno mesto.... dobro sta se izkazala zaenkrat... OMG

En (nepreverjen)

Glede na širino, brisanje sredinske črte... Zgleda ka de se končno uredila slovenska tak, ka do z obeh strani parkir placi, pohvalen je tudi novi prehod pri zzzs-ji, zožitev pa je tak prava poteza, glede na to kak eni lečejo tu gor pa dol. Cona 30 verjetno...

Gost (nepreverjen)

Ukiniti sobočanca in to takoj, brez veze se pejneze skozi okno mečejo. Tak se eni pa isti celi den vozijo, pa še šofer je čuden.

lolo (nepreverjen)

Gost, se mi zdi, ka se dosta bole čuden od šofera Sobočanca. Čiglij se ne vozen cele dneve, mi vmejs praf pride - deš, snejg, nejden z biciklinin, na tej račun se pa maš tij več mesta z autojon frajerisate po Sobote. Premisle, prle, kak kaj pišeš....

Gost (nepreverjen)

Sobočanec je samo strošek občine, ki ni v prid vsem občanom, tudi proga ni speljana tako, da bi ga lahko vsi uporabljali.