Ma štoj kakšne izkušnje s kirurge na travmatologije v Rakičane, k šterome kirurge ite?

Komentarji (22)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Kakšne barve je trava?

idi (nepreverjen)

dr.Kljajič ;-)

idi (nepreverjen)

dr.Kljajič ;-)

Lajče (nepreverjen)

Bejže čim dale fkraj od SB MS, same slabe izkušnje! Poznan kolego, ka je še mejsec dnij po operaceje bju na berglaj, v ostalej bolnecaj odejo brez bergel po enon kedne.
Priporočan dr. Matjaža Vogrina, al pa dr. Bogdan Ambrožič, nede ti žal.

Lajče (nepreverjen)

Bejže čim dale fkraj od SB MS, same slabe izkušnje! Poznan kolego, ka je še mejsec dnij po operaceje bju na berglaj, v ostalej bolnecaj odejo brez bergel po enon kedne.
Priporočan dr. Matjaža Vogrina, al pa dr. Bogdan Ambrožič, nede ti žal.

šandor (nepreverjen)

Dr .Kramberger iz MB ki dela tudi v MS bolnici .Priporočam .

vüter (nepreverjen)

Mene je operero dr. Škalič in je koleno v rede. Ma pa dugo čakalno dobo.

Dejan (nepreverjen)

Mene je operejral dr.Norčič nikše bolečine po operaciji pa vredi je napravo. neman nikše probleme
Poznan pa eno pacientko pa kolega ka je operejral dr. Vogrin pa nič nej Verde.
Tak ka če bi še enkrat šel bi se odločo za dr. Norčiča

someone1 (nepreverjen)

mene je omenjeni gospod prepričo, ka je SB MS puna nestrokovnjakov. Zavolo toga san zgubo 1 leto življenja. Če bi vztrajal pri soboški bolnici bi bil zdaj že invalid pri 45 lejtaj. Žalostno toda resnično.

In reply to by Dejan (nepreverjen)

Gost (nepreverjen)

san ne ščela v ms, operiral me je Matjaž Vogrin v Mb, ma privat ordinacijo vače na Ptuje, fest zadovoljna.

a (nepreverjen)

samo ne dr.Čopija

fdhkm (nepreverjen)

dr. kramberger je 1a :)

Anonimno- (nepreverjen)

Velikokrat slišim slabo mnenje o Dr. Čopiju, čemur se vedno čudim.
Moja izkušnja z njim pa je izjemno pozitivna. Sem prišel v bolnišnico v slabem stanju (sicer ne za koleno, ampak urgentno) ter me je res strokovno "uredil", 100%, brez zapletov, čeprav so bili zapleti in težave pričakovane.
Z moje perspektive, pa ga ne morem dovolj prehvaliti!

dupont

pa čopi je sploj nej ortoped, un je abdominalni kirurg. un van črejva zoperejra, kolena ti pa kramberger menja. kramberger je mojster svojoga področja. in lidgej ka majo neka pojma o tom mi znajo praviti tuj ka ma sposobno ekipo specializantof za ortopedijo. tak ka očitno kvaliteta še samo gor ide.

Gost (nepreverjen)

Vaj dupont kak si palik čeden. San že mislo ka boš napiso ka si tij najboukši kirurg za kolena glede na tou kak se sigdar v sakši temi v keroj se oglasiš pametnoga delaš.

dupont

in ka točno je zaj za problema? če nešče spitavle za avtoklepara, njemi trbej vulkanizera predlagati? što se točno pametnoga dela? bi pravo ka bole tisti, ka odsvetujejo čopija za operacijo kolena, un pa sploj neje s toga področja. te pa nej čudo ka ste tak zabiti ka ešče zobare spitavlete za plavi nojet na nogi

AH (nepreverjen)

Vsekakor dr. Vogrin iz UKC MB. Mi je delal rekonstrukcijo križnih vezi, top kirurg in top človek.

Rakičana se drži daleč stran. Meni je še danes žal, da sem zapravil 1,5 leta življenja zaradi njih.

Gost (nepreverjen)

Sajovic v Celje. TOP 3 v SLO, ka nemo pravo glih najboukši.

Pika Polonica

Na konce prideš do zaključka ka je poleg izbire doktora najbole pomembno, ka se čim prlej opererane. Duže čakaš vegša je verjetnost ka gratajo nove dodatne poškodbe, ka pomene dugšo rehabilitacijo pa še pitanje, v kakšne mere te do koleno sploj uspele še zriktate. Pri mene so z ene poškodbe v roke enoga mejseca gratale trij!
Operacija je že dober mesec za menof, fejst zadovolna, je pa trbelo odprete gor tošlen, ka je sicer fejst žalostno (!!!), samo gnes lejko normalno oden okole brez sakšneh bolečin. Se je splačalo.

murci (nepreverjen)

Pozdravljeni družba,
mi lahko kdo napiše naslov od dr. Vogrina ortopeda, privatno amb.
Hvala

murci (nepreverjen)

Dečki in dekle, če ste še mladi potem bejžite čim prle in čim bole dele od MS kirurgov šteri bi samo šarali po
kolenaj, na konci pa itak nede znal če bo zdaj to dobro ali nej. Meni so v zadnjih dveh letih 6. krat operirali
3 različni dr. - ji in ka san dosegel??? To ka še bole žmetno hodin kot pred prvo Op. bolečine občasne, ampak
za znoret. pa poleg toga so še zdravstveni delavci nesramni gori na odd. 3. ne vsak amapak bole te sestre ka so pred penzijo. ka sam sem zdr. Tehnik ampak ne v MS in sem samo kimal z glavo kakšen odnos imajo do pacientov. Za bruhat ka san sam komaj čakal ka lejko čim perle priden vö in bolnice. Še enkrat prosim če kdo pozna naslov od
dr. Vogrina privat naslov od amb. Ptuj, ka ne bi rad postal pri 33 letih invalid. Prej pa san se ukvarjal z raznimi športi in to zdaj lejko samo še gledan na TV.

Matej1234 (nepreverjen)

Samo nej v Soboško bolnico, meni je vničo koleno v MS dr. Norčič, pa dploj nrj popravo tisto ka bi mogo meniskus, se drugo vo zrezo tele, zdaj pa man hin koleno še bole kak pred operacijo, pa šeenouk san mogo ite, ka so mi zrihtale meniskus, samo nej v Soboti

Paige Hancock

Google zdaj plačuje 149-279 dolarjev na uro za delo na spletu od doma. Zelo sem vesel, ker moram doma zaslužiti veliko denarja in prejel 8375 $ na teden. Ne morem verjeti, kako enostavno je bilo, ko sem ga preizkusil. Potencial s tem jee neskončen. To počnem

....... >>>>>> http://www.Internet43.Com

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.

Kakšne barve je trava?