Imam eno pitanje, če kdo ve za dobrega odvetnika v ms? Sem čuo da enkrat ena gospa omenila, da v ms imajo tudi "svojega" čeferina,... me zanima če kdo kak se pijše ...

LP, Cveto

Komentarji (18)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
Cveto

Imam eno pitanje, če kdo ve za dobrega odvetnika v ms? Sem čuo da enkrat ena gospa omenila, da v ms imajo tudi "svojega" čeferina,... me zanima če kdo kak se pijše ...

LP, Cveto

Landini

Če že želiš Čeferina, potem pokliči Čeferina.

Cveto

Vem za omenjeno temo, ampak bi rad vseeno izvedel katerega so ožigosali za soboškega "čeferina".

marinka99

v soboti je še nekaj hujšega. pa to se zna rituperrrrrr.

yellow

Vinčece pravijo prekmurske Čeferin, če je pa še kakšen soboški pa ne ven... Fartelj je dober.

DELFIN

kaj pa Horvat jure in alojz

kansas

Ritoper definitivno

DELFIN

pa rituper ima še licenco glede na to kakšno nesrečoje imel. en ven da mu predal lzavdevo pa nič ni naredil iz nje

Vipko
tinka78

Niso vsi odvetniki dobri na vseh področjih. Najprej bi moral napisati še za kakšno zadevo rabiš odvetnika.

dominikk
busybee (nepreverjen)

on pa dober?? Prle bi pravo blefer

In reply to by dominikk

blistex

Dean Bačič

Mirjan (nepreverjen)

Dober je le tisti kateri ˝si je dober˝ z dotičnim sodnikom-co.

Mirjan (nepreverjen)

Dober je le tisti kateri ˝si je dober˝ z dotičnim sodnikom-co.

varašanka (nepreverjen)

Zanima me, če ima kdo izkušnje z odškodninskimi zahtevki?
Je bolje vzeti odvetnika ali sam vložiti zahtevek pri zavarovalnici?

busybee (nepreverjen)

Odvetnika definitivno...san mel zadevo zastopala me je visoka odškodnina planinšec pa je zriktano...no ne pravim ka moreš k njin ali brez odvetnika je brezveze

bzvyckro

V 3 dneh denarja na vaš bančni račun.

Pozdravljeni. Mi naslov na vsakega posameznika, ki išče posojilo denarja, tukaj v Sloveniji, se obrnite na G. Ferdinand, da bi dobili vaše posojilo varno.

tukaj je njegov e-pošta: [email protected]

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.