Zanima me nakup korekcijskih očal.
Koga priporočate, cena, pregled, kvaliteta.
Ali je ceneje kot v Sloveniji.
Hvala

Komentarji (7)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
zaspanka11
Slepec (nepreverjen)

Nič ne vidim!!!!

Ivan C (nepreverjen)

To je tesko povedati, ce vsi kopujejo stekla od istih proizvajalcev, mislim da lahko razliko v ceni dobijo zaradi manjsih plac ce sploh se obstoja ,tudi sam nosim ocala z dioptrijo in z precej tezkim cilindrom , tako da sem se bal delati ocala tam, ker sem ze pri nas imel probleme z stekli, tu sem zahteval in dobil nova zastonj, tudi pri nas lahko dobis ocala poceni , odvisno od tvojih zahtev, stekla delajo z razlicno velikim poljem vida, razlika v ceni med najmanjsim in najvecjim kotom je ogromna , tudi odvisno od okvirja, pravi odgovor je tezko dobiti,

vintage (nepreverjen)

Pregled opravite v vsaki optiki pri nas. S podatki na naročilnici naročite očala s stekli v spletni trovini Moje.lece-si..Na voljo je dosti cenovno ugodnih okvirjev, katere pomerite preko spletne kamere, vnesete zahtevane podatke in to je to. Sosedi sem na ta način naročila multifokalna očala ( z dodatano funkcijo zatemnitve ) in so jo stala 135 €.

test123 (nepreverjen)

Človek(lastnik) ki ima stran Moje Leče, je optik in ima tudi normalno VELIKO optiko na Gorenjskem....
Zakaj mislite, da potem še laufa svoje klasične optike in ne samo MojeLeče.si ?
NA enem mestu prodaja dobro robo s kvaliteto, na drugem pa kitajsko robo za poceni denar, pač kaj kdo želi...

In reply to by vintage (nepreverjen)

Kekec in Mojca (nepreverjen)

Moja izkušnja: naročil okvir in stekla z zatemnitvijo (dioptrija - 2) na aliexpresu v skupni vrednosti 20€... Počakal mesec dni da vidim če me bo bolela glava ali kaj podobnega...nič... Naročil še takoj dvoje in že 2 leti nosim očala za 20€, ki povrhu vsega še dobro zgledajo :) Mi je kolega razlagal kako na kitajske okvirje od očal za 10€ lepijo nalepke znanih firm očal in jih prodajo po več sto evrov. Bi kar verjel.

test123 (nepreverjen)

Ni variante da preko interneta in kamere natančno pomeriš okvir na obraz in sicer:
-bistveno je naleganje nosu na nosnik okvirja - rabil bi 3D skan nosu (širino, globino)
S tem fališ višino zenice 5mm ali več, kar je pri multifokalih bistveno.
Zato ne veš ali ti bo okvir lezel dol ali ne.
Zraven tega ima leča ta pravo diopt samo v svojem optičnem središču,... ta mora biti točno na zenici.
Drugače pa ni problem dobiti eno lečo za 20eur ---- to so socialne leče,.. (v taki vrednosti ti pripadajo v enih socialnih očalih (očala za 50eur).
Če pa hoče asferične, večji indeks lomnosti, boljši AR,... pa cena gre gor...
Kitajec pač daje take leče kot so pri nas socialne ...