www.dnevnik.si/novice/neverjetno/1042429740

Po več letih težkega dela sem končno prišel do zaključka, da moški ne razmišljajo absolutno o ničemer drugem kot o spolnosti. To je bil šokanten zaključek in moral sem o tem odkritju obvestiti svet

.. vabljeni k komentiranju .. 

Komentarji (16)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
Vipko
čevapčič na ražnje

www.dnevnik.si/novice/neverjetno/1042429740

Po več letih težkega dela sem končno prišel do zaključka, da moški ne razmišljajo absolutno o ničemer drugem kot o spolnosti. To je bil šokanten zaključek in moral sem o tem odkritju obvestiti svet

.. vabljeni k komentiranju .. 

slovan

Ge se včasih še pitan: ka bi zdaj pojo ali spil?

Vipko
tinka78

Mislim, da bi lahko profesor brez zadržkov še kakšno nogometno stavnico ali kaj podobnega uvrstil v knjigo.

AnaLiza

O fuzbalu in košarki. :)

slavko1958

misliš ali veš, da samo o spolnosti?

Anonimnež (nepreverjen)

slavko1958, ce je to tvoja letnica (moja je 1968)  ... morda poznas vic o bikih:
gredo biki po cesti in zagledajo skupino krav.
bik star 20 let:
- uuu! kraveee!! vi vsi stran, vse so moje!!
bik star 30 let:
- o super, krave. dajmo se zmenit, za vse jih je dovolj.
bik star 40 let:
- aha krave. no, ce bodo kaj hotele, bodo ze same prisle sem.
bik star 50 let:
- uh krave... fantje, mogoce nas niso zagledale, gremo samo tiho naprej...

CANYON

HA čudna so pota človekova ...-O čem razmišlja moški razen o sexu? O čem razmišljajo živali razen o sexu, opa ., stavte se, ka je resnica?tTo da moški zadovoljuje svoje potrebe isto tak kak ženska z onaniranjom oz samozadovoljevanjom, seveda če njemi kak pravijo, preveč brni v lačaj, čli ne nemaš nagona si ali trdi kak bot in sramežljivi, če ga maš preveč si spolno obsedeni ali pa odvisen od sexa.Ka napraviti? ka neboš grdo mislo in neboš pred očami vido oblečene primerke vse gole , ja tuj to se dogaja in kmalik se bo gda do žepa minice odile pa prozorne pa v rit in b... stišnjene lače meleka te babe pravijo, Ka se te ležej najdejo takšni ka se za njimi obrnejo, no pa vseeno san še kljub vsemi nej vido ka bi po vareši odli moški z trdin  OiO  ka bi šlic z vtičon v visečin po cesti  obsedenost do sexa kazali. Kakšna potreba in razmišlanje je tu potrebno, gda ti zbrni ga moški sigurno če nega druge prilike nekak že vred zeme, ženska pa itak sama sakša najbole zna  gda sta z šefon samiva ali pa sosid doma ge, vačik pa je primeren vsakši skriti kot.Ka je jkoga sran'? rajši napište kelkokrat na den  se ovak ili onak, pa vajlda se nemo dali kastrerati zavolo tega, ka mo te meli pojoči glas . AAAAAAJJJJAJJJAJJJA.

Vipko
čevapčič na ražnje

čli ne nemaš nagona si ali trdi kak bot in sramežljivi, če ga maš preveč si spolno obsedeni ali pa odvisen od sexa.Ka napraviti?

.. nagrade vrejden del posta .. 

CANYON
slavko1958

Moški je kot časopis
Pri 30-ih dnevnik
pri 40-ih tednik
pri 50-ih mesečnik
pri 60-ih le še posebna izdaja!

Franc

Se pogovarjajo 60 letniki: "mater smo včasih preganjali babe. Čeprav se več ne spomnim zakaj?"

Vipko
buldog

V ton sexi mora biti rejsan neka dobroga, ka se ga vsi tak radi spoumnimo.

Vipko
čevapčič na ražnje

:-))

1411

no čevapčič, ti ga se glaven glede žensk,spolnoste,pa itd. Nemren se znebite občutka ka si še nej nikdar sekso. No razsvetle me.
PS. ti ka maš rad pregovore: pes ki laja,ne grize :D

veverca

hja 1411, obstaja pa še drügi - boj se psa, keri spredaj laja, zadaj pa grizé. Tak ka...

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.