Prosim za nasvet glede potrebnih stvari za novorojenčka. Predvsem me zanimajo vaše konkretne izkušnje s stekleničkami za hranjenje znamke Avent in MAM - kaj bolj priporočate? In istočasno tudi za prsno črpalko obeh znamk - Avent in MAM, kakšne so vaše izkušnje. Veliko se piše o tem anticolic sistemu. Prav tako me zanima katere plenice za enkratno uporabo priporočate za novorojenčka in pa kateri pralni prašek. V trgovinah je možno kupit vsega in svašta, pa se je zelo težko odločit če nimaš izkušenj. Hvala za vaše mnenje.

Komentarji (14)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
Zoro.05 (nepreverjen)

Temu se pravi...tiho reklamiranje .
Kaj potem sploh pričakuješ od tega foruma??
Zato bi morala vsaka mati ki rodi iti v materinsko šolo !!!!!!!!!

Lolo (nepreverjen)

Avnet in pampers za zacetek,preverjeno.Pozneje sama ugotovis kaj ti pase kak cenovno tak uporabno.

Lolo (nepreverjen)

AVENT*

In reply to by Lolo (nepreverjen)

nescefali (nepreverjen)

Na youtube maš še pa še vlogov. eni snemajo dobesedno saki den od porodnišnice naprej, vsako sekudno pa vsaki kakec. tak ka na youtube najdeš ka iščeš.

Deja2020 (nepreverjen)

Avent anticolic je zakon. Jaz ne bi menjala. Vzamite mehke cuclje, ki spominjajo na bradavico.
Plenice pa nikar pampers, babylove od DMa so cenovno bolj ugodne, in seveda tudi kvalitetne.
V šoli za starše pa tega ne povejo, vsaj nam niso. Tam je bilo več ali manj reklamiranje. Škoda časa.

gostja22 (nepreverjen)

Priporočam dojenje, ne rabite ne flaške, ne črpalke. Plenice pa Pampers premium ali pa raje celo pralne plenice.
Srečno z novim družinskim članom!

Mikimaus (nepreverjen)

Ka pa či nede šlo dojenje?

In reply to by gostja22 (nepreverjen)

gostja22 (nepreverjen)

Seveda de šlo!! Zakoj ne bi...

In reply to by Mikimaus (nepreverjen)

Špangaaa (nepreverjen)

Definitivno AVENT; meli smo vse njihovo. Pleničke pa Pampers - vendar ne tiste ultra sensitiv bele, ampak turkizne barve. Srečno!

Ikkha (nepreverjen)

Nic od tega. Vse se da ceneja z enako ali boljso bio raygradljivo kvaliteto.

. (nepreverjen)

Z prv3 roke lejko poven ,ka avent crpalka deluvle in je pripomogla v marsikeron primeri olajsati den mame saj dojenje je preci boleca zadeva (odvisno od cloveka) planice pa pampers ali pa lumpi . Osebno sam bil bole fan pampersof ,saj je.menje krat plenica eksploderala 😂 . Zelin van puni srece , zdravja pa smeha v starsevstvu.

Jao (nepreverjen)

vetrovne kapljice iz koroških lekarn. pozovi, naroči, pošlejo na dom.
nede ti žal.

Shreek (nepreverjen)

Bože moj, nej čudno ka so deca kak so... Kelko komplikacij si delate ze prlej kak se sploj narodijo... Boze jin pomagaj

Pištika (nepreverjen)

Joška. Stekleničke ne kupujte, dokler je ne boste res rabili. Plenice za začetek majhen paket, probajte več, pa boste videli, katera vam in otročku najbolj paše.

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.